Foki też nie mają stóp ;c
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Lekko nie będzie
Północne Węgry
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niezniszczalne
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 marca 2018, 18:43
A takiego morsa znacie?
Odpisz
21 marca 2018, 16:28
@darcus: To ten od mnogiego karpia.
Odpisz
4 sierpnia 2018, 10:35
@darcus:
Odpisz
12 marca 2018, 19:16
M o r s
o
r
s
Odpisz
18 marca 2018, 17:15
@RobsonPlay: M or S
Odpisz
18 marca 2018, 18:25
@RobsonPlay: S R O M X ------- D
Odpisz
19 marca 2018, 15:32
@RobsonPlay: Małe
Orki
Reagują.
Super!
Odpisz
19 marca 2018, 07:54
Fuj fetysz
Odpisz
12 marca 2018, 16:08
Ci fetyszyści, nawet morsą stopy by lizali
Odpisz
12 marca 2018, 16:52
@Henzej: Ale morsy nie mają stóp.
Odpisz
12 marca 2018, 16:55
Widzisz, poje**ni jacyś
Odpisz
12 marca 2018, 16:58
@Henzej: zawsze wiedziałem że są poje**ni
Odpisz
12 marca 2018, 18:29
@Henzej: Morsom*
Odpisz
19 marca 2018, 00:15
@Henzej: Niektórzy są okej :3
Odpisz
18 marca 2018, 23:17
No kurde, skąd sie biero takie debile co nie potrafio zrozumieć że morsy nie majo stóp
Odpisz
12 marca 2018, 16:06
Dlaczego chłopacy w necie mają taką chcice jak zauważą kobietę?
Odpisz
12 marca 2018, 16:07
Bo to internet
Odpisz
12 marca 2018, 16:09
To dlaczego dziewczyny tak nie reagują na chłopaków?
Odpisz
12 marca 2018, 16:13
Bo im się nie chce
Odpisz
12 marca 2018, 16:13
Nie chce im się reagować?
Odpisz
18 marca 2018, 18:20
Ponieważ samice ewolucyjnie wykształciły znacznie mniejszy popęd płciowy niż samce.
Odpisz
18 marca 2018, 18:35
@darcus: Czekamy na prierokura aż powie że ewolucja nie istnieje, w sumie to jego czasy się skończyły czas na nowego trola.
Kogo obstawiacie?
Odpisz
18 marca 2018, 22:51
Masz absolutnie perfekcyjnie pasujący avatar do swoich komentarzy.
Odpisz
18 marca 2018, 23:10
avek idealny do wypowiedzi
Odpisz
18 marca 2018, 20:49
gość jest tak zdesperowany że mógłby wylizać dla morsa stopy...znaczy płetwy
Odpisz
12 marca 2018, 16:23
Emotka ":3" jest jak alkohol - fajna w niewielkiej ilości, ale jej nadużywanie jest odpychające.
Odpisz
12 marca 2018, 16:33
@flamefrost20: tak jak każda emotka
Odpisz
18 marca 2018, 17:31
@kamienny_pingwin: Nie no xD
Co ty xD
Niektórych emotikonek można używać w nadmiarze xD
I wcale nie będzie xD
Odpychające xD
WCALE xD
Odpisz
Edytowano - 18 marca 2018, 17:33
@flamefrost20: no bywa :333
Odpisz
18 marca 2018, 19:35
@flamefrost20: Weź nie pie**ol :3
Odpisz
18 marca 2018, 19:53
@flamefrost20: najgorsze jest to
haha lol xD :v :3 :-D
Odpisz
Edytowano - 18 marca 2018, 19:32
Dlaczego zamiast w realu to chłopcy podbijają do dziewczyn poprzez twarzksiążkę itp?
Odpisz
18 marca 2018, 19:33
@NaiNeko27: złudzenie anonimowości dodaje im odwagi
Odpisz
12 marca 2018, 18:18
Całe szczęście, że jestem facetem i nie muszę słuchać tak nędznych podrywów
Odpisz
12 marca 2018, 16:55
Lubię i stópki i morsy
Odpisz
12 marca 2018, 17:44
@Krzyniu: Why not both?
Odpisz
12 marca 2018, 17:45
@Kurson: A nie, czekaj. Morsy nie mają stóp.
Odpisz