Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar malinowy_kot

8 marca 2022, 21:26

Jaki kuźwa dzień mężczyzny? Kobiety i dziewczyny mają tylko 8 marca, a wy macie mieć 10 marca i 30 września? Poyebało was?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Losowememy

9 marca, 13:41

@malinowy_kot: ja tam obchodzę dzień kobiet i dzień chłopaka osobiście nie uznaję dnia mężczyzny i dnia dziewczyny bo to jakieś tam nowe święta dane na siłę

Avatar malinowy_kot

9 marca, 22:29

@Losowememy: też

Avatar Login123123

8 marca 2024, 07:35

U mnie dajemy dziewczynom i na dzień dziewczyn i na dzień kobiet a one prawie nic nam nie dają

Avatar pvp17

8 marca 2025, 18:12

@Login123123: to im też nie dajcie i **j im w dupe

Avatar Lampka1nocna

16 lutego 2022, 19:29

Ja mam w klasie 12 chłopaków i 6 dziewczyn, więc... było na odwrót

Avatar RoyalPigeon

8 marca 2021, 11:56

Może nie do końca tak, ale w moim przypadku to wygrywają liczebnie, bo jest ich dwa razy więcej więc tak, my musimy po 30zł, a one po 5 i fajrant

Avatar ruzwelt1

14 marca 2018, 19:44

Powiedzcie mi jedno.... Dlaczego kobiety dostają w tym dniu prezenty a jak przychodzi nasze święto to nic nie dostajemy? to jest dyskryminacja i takie niesprawiedliwe jak nie smutne zarazem

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Ashley12c

11 kwietnia 2018, 11:37

@ruzwelt1: Aha.

Avatar hehineji

15 kwietnia 2020, 01:03

W szkołach najczęściej nie obchodzi sie zadnego z tych

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2018, 12:58

Nawet u mnie byli bardziej kreatywni,kupili skrobaczki i ziemniaki

Avatar GoodFela

14 marca 2018, 19:43

chłopcy u mnie składali się po 4zł z czego ok. 7 dych poszło na kwiaty (12zł za jeden (chyba tulipan), 3 dziewczyny w klasie w tym ja + dla nauczycielek), nie było mnie 8 w szkole (z powodu prywatnych problemów), więc "prezent" dostałam w piątek (bez kwiatka) w postaci gąbki do mycia naczyń (no ku*wa bardzo zabawne, bo wiecie kobieta-zmywarka, karuzela śmiechu i w ogóle);
"-gdzie twój prezent? - kolega
-w koszu na śmieci obok waszej godności. - ja - myślę że na dzień chłopaka dostaniecie lusterka, żebyście mogli zobaczyć jakimi jesteście pi**ami."
Jako osoba głosząca równość ludzi (nie kobiet, ludzi, wszystkich), poczułam się potraktowana jak przedmiot.
Nie zrozumcie mnie źle, bo potrafię się śmiać z takich stereotypów, ale z powodów prywatnych 9 w piątek byłam zbyt zdenerwowana, żeby z czegokolwiek się śmiać, poza tym jako, że naprawdę wkładam dużo serca w moją klasę (robię dużo notatek, przekładam sprawdziany itd.), oczekiwałam tylko zwykłej czekolady za 3 zł

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar GoodFela

15 marca 2018, 13:56

@Jejak1:
Dude, to ja się poczułam urażona, po tym co dostałam, to ich zdanie, uczucia itp., miałam w głębokim poważaniu

Avatar Jejak1

15 marca 2018, 14:17

@GoodFela: Rozumiem.

Avatar Loser

15 marca 2018, 07:38

U nas każda nauczycielka i dziewczyna dostała kwiata, a my nawet życzeń nie dostaliśmy

Avatar attarien

14 marca 2018, 23:58

Klasa językowa pozdrawia, 5 chłopaków 22 dziewczyny, my się składałyśmy po 1 zł oni po 35 zł

Avatar Yukiterku

14 marca 2018, 22:20

my na dzień chłopaka dostaliśmy krawaty z wizerunkiem super mana mieliśmy chodzić w nich przez tydzień jak nie to jedynka posypały się na dzień kobiet dziewczyny dostały... poduszki takie fajne jedna za 60 zł wiem bo byłem w Ikea

Avatar DinozaurPrzeznaczenia

14 marca 2018, 21:52

Co

Wy normalnie celebrujecie dzine chlopaka, dziewczyny?
Ale po co

Avatar PaulinkaPaulincia

14 marca 2018, 19:07

W tym roku chłopacy stwierdzili, że kupią nam jakieś "egzotyczne" słodycze.
Dostałam najtańsze żelki Haribo z pierwszego lepszego niemieckiego sklepu o smaku j*banej lukrecji od kolesia, który od przedszkola ma do mnie jakiś problem. W sumie to przykro mi się zrobiło, gdy widziałam te wszystkie super słodycze, które dostały koleżanki. ;-;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar maks243156

14 marca 2018, 20:56

@Polski_Ziemniok: Polski _ziemniok ładny awatar

Avatar Caffreze

14 marca 2018, 21:50

@maks243156: Słodycze są nie zdrowe więc masz jabłko 🍏

Nie no świruje
🍕🍩🍰🍷🍮🍯🍫🍪🍔🍟🍦🍭🍬🍫🍪

Avatar Placekk012

14 marca 2018, 21:42

u nas jest na odwrót xd raz nawet o nas zapomnieli

Avatar maks243156

14 marca 2018, 21:15

u nas w klasie jest 11 dziewczyn i 13 chłopakow my zrobiliśmy zbiórke po 20 dychy na zestaw dziewczyny przynieśli tylko 2 chłopacy oprócz mnie wiec dorzuciliśmy 120 zł i wszystko zrobiliśmy sami i pracowaliśmy nad tym 3 dni a na dzień mężczyzn dostaliśmy po kostce mamby nie opakowaniu k**wa kostce

Avatar NaiNeko27

12 marca 2018, 21:59

U nas jest 8 dziewczyn zbitych w 2 grupki. 1 grupka składa się z tapet, które mają "wyje**ne", jp 100% itd, a 2 grupka to te naturalne bez tapety na mordzie i w miarę uczące się. No i dzień kobiet u nas wyglądał tak, że tamta 4 tapeciar dostała po prezencie z Rossmana, czyli w ch*j kosmetyków i innych pierdół, na które chłopcy wydali ponad 200 zł, a nam rzucili dwie połamane czekolady z dino.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Kaladin

13 marca 2018, 13:31

Wydaje mi się że można to kupić na allegro

Avatar maks243156

14 marca 2018, 20:59

@CoolSceleton95: wszystko wywalić zostawić tylko dzień pizzy w którym pizA za darmo by była

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

Trzeba brać osobną torbę

Mało znany szczegół

Lekko nie będzie

Były nóżki, nie ma nóżek

Dwa oblicza

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka