Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Pilne
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
To będzie bolało
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 marca 2018, 11:55
Kiedyś słyszałem że jak szybko wstajesz to tworzysz tak jak jakby podmuch czy wiaterek i przestawiasz kierunek ognia
Odpisz
13 marca 2018, 12:12
Ja wstaję powoli, a i tak na mnie leci.
Odpisz
13 marca 2018, 13:18
@xmrocznax: ciesz się że chociaż dym na ciebie leci
Odpisz
13 marca 2018, 16:12
@Dolores_Umbridge: świetny suchar
Odpisz
12 czerwca 2018, 15:35
@Dolores_Umbridge: A ja też (☞ ͡° ͜ʖ ͡°)☞
Swoją drogą pozdrawiam z losowych
Odpisz
12 czerwca 2018, 15:36
@Polski_Ziemniok: ( ✧≖ ͜ʖ≖)
Odpisz
Edytowano - 12 czerwca 2018, 16:04
@xmrocznax: ( ΩuΩ)
Odpisz
12 czerwca 2018, 17:03
@Dolores_Umbridge: Still better lovestory than Twillight
Odpisz
16 marca 2018, 16:10
Tru
Odpisz
13 marca 2018, 17:05
Odpisz
13 marca 2018, 18:37
@SnaqS:
Odpisz
15 marca 2018, 18:29
@SnaqS: Za
Odpisz
15 marca 2018, 19:50
@Pikachu_fan_Subaru: Każdym
Odpisz
15 marca 2018, 20:10
Zjedzonym
Odpisz
15 marca 2018, 20:37
@kamykPL: Drażem
Odpisz
15 marca 2018, 20:38
@PsychoKucykZFabrykiTeczy: Chciałem tu napisać noworodkiem ale obawiałem sie bana.
Odpisz
15 marca 2018, 20:04
Ah... te dzieciństwo xd
Odpisz
15 marca 2018, 19:23
Czekam na sezon ognisk i grilli :3
Odpisz
15 marca 2018, 18:09
ale bym sobie zrobił takie ognisko, i kiełbaski awww kiedy będzie ciepło?
Odpisz
15 marca 2018, 18:05
To sobie zrób ognisko z papieru i żarówki, jak Sąsiedzi
Odpisz
15 marca 2018, 18:03
Dlatego ja nie siedzę przy ognisku.
Odpisz
13 marca 2018, 12:38
stań w ogniu
Odpisz
13 marca 2018, 12:11
Za każdym razem kiedy robimy ognisko, dym leci tylko na mnie.
Odpisz