Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Frustrujące
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lipca 2019, 22:37
zjadłbym sobie taką czekoladę
Odpisz
15 marca 2018, 16:22
pewnie jeszcze goszka, ech w Polsce jak w lesie
Odpisz
Edytowano - 15 marca 2018, 16:39
@ruzwelt1: Gorzka czekolada ma największą zawartość kakako, posiada także najwięcej wartości odżywczych. Zdrowe. a smak jest kwestią gustu oraz firmy, która wyprodukowała czekoladę.
Odpisz
15 marca 2018, 16:45
@MorsZDidgeridoo: zapewne oglądałeś kruszwila
Odpisz
15 marca 2018, 16:52
@ruzwelt1: Nie. Po prostu znam pozytywne właściwości takiej czekolady i sam ją konsumuję.
Odpisz
15 marca 2018, 16:54
@MorsZDidgeridoo: a ile kosztuje taka naprawdę dobra wysokiej jakości czekolada gorzka?
Odpisz
Edytowano - 15 marca 2018, 16:55
@ruzwelt1: Akurat gorzka czekolada jest naczęściej droższa od mlecznej.
Odpisz
15 marca 2018, 16:59
@ruzwelt1: Jeśli chodzi ci o czekoladę z dosłownie najwyższej półki - Cadbury. Prawie dwa i pół tysiąca złotych za tabliczkę. Ale to w formie ciekawostki. Miłą w smaku gorzką czekoladą znajdziesz od 9 do 20 zł.
Odpisz
15 marca 2018, 17:00
@AJEMAJ: Wynika to z faktu, że tak jak pisałem, w gorzkiej czekoladzie znajduje się więcej kakao.
Odpisz
15 marca 2018, 17:03
@MorsZDidgeridoo: No tak, bo w mlecznej zamiast kakao jest dużo taniego syfu.
Odpisz
15 marca 2018, 19:52
@AJEMAJ: ale za to jest lepsza
Odpisz
15 marca 2018, 18:27
nie rozumiem tego zdania lol
Odpisz
15 marca 2018, 16:20
Bo nie zasługujecie na więcej.
Odpisz
14 marca 2018, 11:17
Moje miasto takie piękne :'y
Odpisz
14 marca 2018, 13:33
@CrazyMe: moje także
Odpisz
14 marca 2018, 14:47
@ekskalibur: Nareszcie nie jestem sama
Odpisz
14 marca 2018, 15:44
@CrazyMe: Moje też.
Odpisz
14 marca 2018, 16:47
@ToFFeXPL: pyrkoland taki fajny
Odpisz
15 marca 2018, 15:30
@CrazyMe: Pierwszy raz widzę tą emotkę i już teraz widzę, że jest idealna :y
Odpisz
14 marca 2018, 11:06
Za moich czasuf to dostawało się uścisk renki od prezesa i ludzie nie narzekoli
Odpisz
14 marca 2018, 21:45
@EmielRegis: Łe, to u was bidnie było! Łu nas to we nagrode się dostawao uśmiech wujta odbity w betonie!
Odpisz
15 marca 2018, 15:23
@XStuntManiac1: łee, u nas to się płaciło żeby pracodawca dobry pracować dał
Odpisz
14 marca 2018, 11:20
kek
Odpisz