Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nigdy na to nie wpadną
Powodzenia
Trzeba brać osobną torbę
Ostry ten sędzia
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 marca 2018, 21:45
Miałam taki dywan. Dzieci ulicy łączmy się.
Odpisz
18 marca 2018, 22:40
@Dziadek_kasztan: *łaczy się, bo też ma taki dywan*
Odpisz
19 marca 2018, 07:42
@Memiarz57: chyba każdy szanujący się dzieciak miał taki dywan
Odpisz
19 marca 2018, 13:06
@rafal603: na to wygląda
Odpisz
19 marca 2018, 15:55
@Memiarz57: czyli jest nas więcej.
Odpisz
19 marca 2018, 16:53
@Dziadek_kasztan: jest, jest. ""Miałem trudne dzieciństwo, wiesz jak to jest wychować się na ulicy?"
Napisałem tak do laski, ona odpowiada, jak?
A ja jej ku*wa zdjęcie dywqnu wysłałem xD
Odpisz
25 lipca 2018, 08:30
@Memiarz57: ja sie nie moge łączyć bo jie mam takiego ale jak chodziłem do zerówki to moja mama zajmowała sie tymi hajsowymi sprawami w klasie i raz nauczycielka poprosiła moja mame zeby kupila dywan i taki dywan jest teraz w tej sali (tak jakby dywan mojej mamy)
Odpisz
Edytowano - 15 marca 2018, 15:59
Gdzie kupić tą bluzę?
Odpisz
18 marca 2018, 19:07
@Jejak1: dołączam się do pytania
Odpisz
18 marca 2018, 19:43
@Jejak1: .
Odpisz
18 marca 2018, 19:44
@Nabial420: .
Odpisz
18 marca 2018, 20:45
@Jejak1: Na Shirtwascash, tylko że wygląda trochę inaczej:
Odpisz
18 marca 2018, 20:51
@Chessu: jaka nazwa tej bluzy?
Odpisz
18 marca 2018, 20:53
@LanTuFri123: Car Carpet City Hoodie
Odpisz
18 marca 2018, 20:55
@Chessu: dzięki, ale kurła 60 dolców ;-;
Odpisz
18 marca 2018, 20:57
@LanTuFri123: Jeżeli cię to pocieszy, to na tej stronie jest jeszcze koszulka z takim samym wzorem za 20 dolców.
Car Carpet City
Odpisz
18 marca 2018, 20:58
@Chessu: 25
Odpisz
18 marca 2018, 21:06
@Chessu: dziękuję ci z całego serca <333333
Odpisz
18 marca 2018, 22:34
@Chessu: Już wiem o co prosić mikołaja.
Odpisz
18 marca 2018, 22:37
@Chessu: dziękuje dobry człowieku
Odpisz
18 marca 2018, 20:37
ja jestem Ulicą...
Odpisz
18 marca 2018, 19:14
Mam taki :v
Odpisz
18 marca 2018, 19:44
@Memiarz57: też taki miałem, ale gdzieś zniknął ;/
Odpisz
14 marca 2018, 23:39
Miałam kiedyś taką wykładzinę. Pierwsze gta mojego dzieciństwa.
Odpisz
14 marca 2018, 23:56
@xmrocznax: Chyba prawie każdy jako dziecko bawił się taką wykładziną
Odpisz
18 marca 2018, 19:17
@PozajmowaliNajlepszeNicki: tyle wspomnień
Odpisz