Zajęło to kilka lat, ale w końcu udało nam się zrobić sto epizodów Jejowiczowego Reportera!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Nigdy na to nie wpadną
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ładne rzeczy
Nie po oczach
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lutego 2019, 16:11
Co to są te epizody?
Odpisz
17 czerwca 2018, 15:39
zaraz czy ja tam jestem
Odpisz
20 marca 2018, 16:14
Kurcze muszę częściej komentować to się tam pojawię
Odpisz
22 kwietnia 2018, 08:27
@Minokushime: usunięto to już raz,więc postaram się powiedzieć to grzeczniej: TAM SIĘ TRZEBA ZGŁOSIĆ!!!1!1
Odpisz
20 marca 2018, 16:11
oco chodzi?
\_/
Odpisz
21 marca 2018, 20:26
@M_ateo_1: Blackikar prowadzi pewną serię w której rysuje komiksu z jejowiczami którzy syę do tego zgłoszą, to są epizody 49-99
Odpisz
22 marca 2018, 00:11
@NaNaMA: gdzie je można znaleźć?
Odpisz
22 marca 2018, 16:08
@M_ateo_1: U mnie na profilu lub na blackikar weebly com/komiksy :)
Odpisz
31 marca 2018, 10:23
@BlackIkar: :-)
Odpisz
25 marca 2018, 16:54
Wysłałem zgłoszenie!
Odpisz
22 marca 2018, 13:45
🎂
Odpisz
21 marca 2018, 15:04
Co?
Odpisz
15 marca 2018, 15:03
No i jak macie jakieś pytania, to śmiało, pytajcie ;).
Odpisz
15 marca 2018, 15:03
@BlackIkar: Jakie epizody ?
Odpisz
15 marca 2018, 15:06
@BlackIkar: gdzie kolejka do zapisów na ep.101?
Odpisz
15 marca 2018, 15:07
@BlackIkar: naucz mie w digital arty
Odpisz
15 marca 2018, 15:09
@MineDan: Najlepiej napisać komentarz pod moim profilem lub wypełnić arkusz na mojej stronie - wtedy twoje zgłoszenie nie zniknie ;).
Odpisz
15 marca 2018, 15:10
@minszeff: Mogę kiedyś zrobić lekcję z obsługi Illustratora i rysowania w nim :).
Odpisz
Edytowano - 15 marca 2018, 15:12
@BlackIkar: To się może zgłoszę. A tak na temat, to wszystkie części były zajebiste, i mam nadzieję, że następne też będą.
Odpisz
15 marca 2018, 15:14
@BlackIkar: byłbym bardzo wdzięczny, może się skontaktuje na priv :v
Odpisz
15 marca 2018, 15:55
@BlackIkar: Dlaczego nie jesten różowy?
Odpisz
15 marca 2018, 15:57
@Mleczak41: W serduszku jesteś <3. Chciałem wszystkich zostawić czarno-białych (poza polandballem, bo to by było dziwne), w tym ciebie.
Odpisz
15 marca 2018, 16:07
@BlackIkar: Kiedy zapytaj beczkę? Czej...
Odpisz
15 marca 2018, 16:14
@BlackIkar: Gdzie jest czerwony szpieg? (' >_> )
Odpisz
15 marca 2018, 16:19
W tym obrazku są tylko postacie z epizodów 51-99, bo wszyscy z 1-49 pojawili się w 50 epizodzie specjalnym ;p.
Odpisz
15 marca 2018, 16:22
@BlackIkar: możesz mi dać umiejętność ładnego rysowania?
Odpisz
15 marca 2018, 16:23
@BlackIkar: jakiego programu używasz?
Odpisz
15 marca 2018, 16:26
@siemak: Pierwszy sezon rysowałem w iPiccy, a drugi w Illustratorze. Przeważnie używam myszki, ale kilka epizodów rysowałem na tablecie lub cienkopisem na papierze.
Odpisz
15 marca 2018, 16:27
@Tymek590: Oddać nie mogę, ale mogę poradzić :). Co dokładnie chcesz wiedzieć?
Odpisz
15 marca 2018, 16:28
@BlackIkar: m.in. wszystko :/
Odpisz
15 marca 2018, 16:53
@BlackIkar: Teraz lecimy do dwustu!
Odpisz
15 marca 2018, 19:25
@BlackIkar: A kIeDy Ja
Odpisz
20 marca 2018, 14:45
@BlackIkar: gdzie jaa
Odpisz
20 marca 2018, 15:11
@BlackIkar:
Odpisz
20 marca 2018, 17:01
Na tym obrazku są osoby z epizodów 49-99 ;).
Odpisz
20 marca 2018, 17:21
@BlackIkar: Jak ci na myszce idzie rysowanie? Jak mocnego stabilizatora uzywasz i jaka myszka?
Odpisz
20 marca 2018, 20:05
@BlackIkar: Gratulacje aż stu odcinków!
Odpisz
20 marca 2018, 20:35
@BlackIkar: dobra chyba sie znalazlam
Odpisz
21 marca 2018, 14:41
@Zsialkowany: Używam co popadnie ;). Inni studenci cały czas podbierają mi myszki, więc ja muszę robić to samo. Tak więc czasem używam myszki z laserem, a innym razem bardzo opornej myszki od Maca, itp.
Odpisz
21 marca 2018, 10:48
skończyłeś jakieś technikum graficzne albo uczęszczasz do takowego ? ja jestem w takim i jest zadowolony
Odpisz
21 marca 2018, 14:00
@maxStreet25: Chodzę do kolegium na Sztukę Cyfrową i Animację :).
Odpisz
Edytowano - 20 marca 2018, 20:01
YAy, jestem :33333
Oraz gratuluję 100 epizodu tej prześwietnej serii :3
Odpisz
20 marca 2018, 19:28
To piękna seria,brakuje tłumaczenia na angielski... Tylko...to się zgłaszam na 101 epizod
Odpisz
20 marca 2018, 17:32
Szanuje
Odpisz
20 marca 2018, 15:42
A już myślałem,że mnie tu nie ma...A już zarezerwowałem Ci przytulny obóz pracy na Syberii...
Odpisz
20 marca 2018, 15:24
Niektóre epizody nawet fajne, ale ogólnie nie jest to mój humor
Odpisz
20 marca 2018, 14:59
Jakie epizody?!
Odpisz
20 marca 2018, 15:00
@d0wek: depresyjne
Odpisz