Zajęło to kilka lat, ale w końcu udało nam się zrobić sto epizodów Jejowiczowego Reportera!

Zajęło to kilka lat, ale w końcu udało nam się zrobić sto epizodów Jejowiczowego Reportera!
Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Orzechowy

12 lutego 2019, 16:11

Co to są te epizody?

Avatar snajpercat

17 czerwca 2018, 15:39

zaraz czy ja tam jestem

Avatar Minokushime

20 marca 2018, 16:14

Kurcze muszę częściej komentować to się tam pojawię

Avatar adix53

22 kwietnia 2018, 08:27

@Minokushime: usunięto to już raz,więc postaram się powiedzieć to grzeczniej: TAM SIĘ TRZEBA ZGŁOSIĆ!!!1!1

Avatar M_ateo_1

20 marca 2018, 16:11

oco chodzi?

\_/

Avatar NaNaMA

21 marca 2018, 20:26

@M_ateo_1: Blackikar prowadzi pewną serię w której rysuje komiksu z jejowiczami którzy syę do tego zgłoszą, to są epizody 49-99

Avatar M_ateo_1

22 marca 2018, 00:11

@NaNaMA: gdzie je można znaleźć?

Avatar BlackIkar

22 marca 2018, 16:08

@M_ateo_1: U mnie na profilu lub na blackikar weebly com/komiksy :)

Avatar
ZiemiaJestPlaska

31 marca 2018, 10:23

@BlackIkar: :-)

Avatar adix53

25 marca 2018, 16:54

Wysłałem zgłoszenie!

Avatar Patyq

22 marca 2018, 13:45

🎂

Avatar Diabolo1

21 marca 2018, 15:04

Co?

Avatar BlackIkar

15 marca 2018, 15:03

No i jak macie jakieś pytania, to śmiało, pytajcie ;).

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (24)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (24)
Avatar
Konto usunięte

20 marca 2018, 20:35

@BlackIkar: dobra chyba sie znalazlam

Avatar BlackIkar

21 marca 2018, 14:41

@Zsialkowany: Używam co popadnie ;). Inni studenci cały czas podbierają mi myszki, więc ja muszę robić to samo. Tak więc czasem używam myszki z laserem, a innym razem bardzo opornej myszki od Maca, itp.

Avatar maxStreet25

21 marca 2018, 10:48

skończyłeś jakieś technikum graficzne albo uczęszczasz do takowego ? ja jestem w takim i jest zadowolony

Avatar BlackIkar

21 marca 2018, 14:00

@maxStreet25: Chodzę do kolegium na Sztukę Cyfrową i Animację :).

Avatar NaNaMA

Edytowano - 20 marca 2018, 20:01

YAy, jestem :33333
Oraz gratuluję 100 epizodu tej prześwietnej serii :3

Avatar
Konto usunięte

20 marca 2018, 19:28

To piękna seria,brakuje tłumaczenia na angielski... Tylko...to się zgłaszam na 101 epizod

Avatar minejon

20 marca 2018, 17:32

Szanuje

Avatar Andrzej_Duda

20 marca 2018, 15:42

A już myślałem,że mnie tu nie ma...A już zarezerwowałem Ci przytulny obóz pracy na Syberii...

Avatar Amu_Kuseno

20 marca 2018, 15:24

Niektóre epizody nawet fajne, ale ogólnie nie jest to mój humor

Avatar d0wek

20 marca 2018, 14:59

Jakie epizody?!

Avatar venomman

20 marca 2018, 15:00

@d0wek: depresyjne

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar BlackIkar
Dodane przez: BlackIkar

Dobrze czasem się oderwać

Nigdy na to nie wpadną

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ładne rzeczy

Nie po oczach

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka