Koty i mleko w proszku...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Cóż za brak szacunku
Zapraszamy
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Żartownisie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 kwietnia 2013, 00:51
Spróbujcie sobie zrobic mase czekoladowa z mleka w proszku,na pewno wam posmakuje.Do kubka wlejcie wody na 1/4,dodajcie 2/4 mleka w proszku i 1/4 czekolady w proszku/kakao.Mieszajcie az wyjdzie "papka" o konsystencji masy czekoladowej albo Nutelli (w razie potrzeby dodac wody).Smacznego.Ostzregam,slodkie w hooj :P...
Odpisz
14 sierpnia 2018, 23:24
@SidNorth: kropka, by nie zapomnieć.
Odpisz
24 kwietnia 2013, 09:01
Mleko w proszku nie jest dobre.
Odpisz
24 kwietnia 2013, 09:07
Jest jak mąka białe i nie smaczne, za suche.
Odpisz
24 kwietnia 2013, 15:35
@sarnasarna: "jak mąka białe" - jak poetycko :D
Odpisz