Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Czekoladkapl

26 marca 2018, 14:51

Dlatego czasem warto być żulemXD

Avatar
Konto usunięte

28 marca 2018, 15:38

@Czekoladkapl: ale wiesz że pijany =/= żul?

Avatar Czekoladkapl

28 marca 2018, 22:10

No wiem,to porównanie

Avatar Atanazja

Edytowano - 21 marca 2018, 04:26

W sumie pomysł ciekawy...jakby to jeszcze wykorzystać i rozdawać kibicom po meczach przy wychodzeniu...hm ^^

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2018, 13:38

Pewnie fejk ale pomysł dobry :v

Avatar XStuntManiac1

17 marca 2018, 14:35

Znając UK, oraz ich zadziwiająco głupie, czasem, rozwiązania, to jest cień szansy, że to nie fake.

Avatar Nanook

17 marca 2018, 15:03

To nie musi wcale być fejk. UK jest znane ze swojej rave'owej sceny muzycznej, na której bardzo popularnym narkotykiem jest ecstasy, którego skutkiem ubocznym jest zgrzytanie zębami, ciągłe poruszanie szczęką i suchość w jamie ustnej.
Dlatego w klubach czasem rozdaje się, albo sprzedawane są gumy i lizaki, żeby ludzie po XTC nie wyglądali jak totalni debile ruszając w dziwny sposób swoją szczęką oraz żeby zmniejszyć prawdopodobieństwa ugryzienia się w język czy też dziąsło.

Tak że z alkoholem to raczej nie ma nic wspólnego, ale rozdawanie darmowych lizaków raverom nie byłoby niczym dziwnym.

Avatar Marequel

Edytowano - 19 marca 2018, 22:43

@Nanook: ewentualnie taki naje**ny typ z lizakiem uznaje że nke wydrze ryja bo zgubi lizaka, albo skupi się tylko na nim i mózg nie będzie w stanie przetworzyć informacji z otoczenia

Avatar Windows_10

17 marca 2018, 13:06

boii

Avatar rozwalgo

19 marca 2018, 18:01

Avatar Windows_10

19 marca 2018, 18:02

@rozwalgo: inhales red text

Avatar BOSS111

20 marca 2018, 03:49

@rozwalgo: Ta jakość 0-0 <3

Avatar benben7

17 marca 2018, 13:02

to jest myśl

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Nie są aż takie pyszne

Mało znany szczegół

Co za przypadek

Ch-chesz wyparować...?

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka