Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Angielskie śmieszki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 marca 2018, 21:13
W tym momencie na twórcę mema poważnie obraziliby się i Turcy, i Arabowie. To tak jakby pomylić Polaków z Niemcami albo Mongołów z Koreańczykami.
Odpisz
25 marca 2018, 22:41
Z tego co wiem, to Koreańczycy pochodzą od Mongołów
Odpisz
Edytowano - 26 marca 2018, 18:58
@MoNka455: Chyba coś ci się pomyliło. Naród koreański jest dużo starszy od narodu mongolskiego.
Odpisz
26 marca 2018, 19:20
Mogę się oczywiście mylić
Odpisz
26 marca 2018, 20:20
@MoNka455: I mylisz się.
Odpisz
26 marca 2018, 20:40
No wiem, że się mylę.
Gdzieś kiedyś wyczytałem, że pochodzą z jednego plemienia.
Odpisz
22 marca 2018, 21:35
Rozbiory były wiek po śmierci Sobieskiego, w świecie polityki to cholernie gigantyczny okres czasu.
I nie wybaczę memowi pomylenia Turków z Arabami, to nie jest tak, że wszystkich na południe od Rzeczpospolitej można wrzucać do jednego worka
Odpisz
22 marca 2018, 22:56
@Amu_Kuseno: Nie lubimy obu to co za różnica /s
Odpisz
23 marca 2018, 12:22
@FullPain: U Turka jesz kebaba wiec szanuj.
Odpisz
24 marca 2018, 12:01
@Hartio: a to sory szacunek co nie przepraszam kurde
Odpisz
25 marca 2018, 22:40
@FullPain: Ja tam lubię Turków
Odpisz
23 marca 2018, 18:46
Akurat wojna z Turcją była po prostu... głupia. Mieliśmy z nimi tak zwany "Wieczysty Pokój", bo żadna ze stron nie zyska z wojny... ale musieliśmy się oczywiście w to angażować...
Odpisz
22 marca 2018, 22:57
"wygraj bitwę pod Wiedniem z Arabami żeby nie podbili Europy"
Pomocy! Jest na sali historyczna inkwizycja? Mamy ciężki przypadek koloryzowania historii!
Odpisz
22 marca 2018, 23:33
@CzarnyGoniec: To nawet nie jest koloryzowanie, to po prostu obrzydliwe
Odpisz
17 marca 2018, 15:41
Jakiś śmieszek wstawia do komentarzy memy nazywające cię faszystą.
Odpisz
22 marca 2018, 22:54
@marcel22205: Ale Sobieski z muzułmanami się dobrze dogadywał. Rzeczpospolita była wielokulturowa i wieloreligijna
Dopiero później dorobiono do jego wojny z Turcją intyislamską ideologię
Turcja też zresztą była mixem religijnym
Odpisz
22 marca 2018, 21:09
"Arabami" Turkami, Węgrami, Tatarami i nnymi z ich koalicji. Ale główną siłe nie stanowili arabowie :v
Odpisz
17 marca 2018, 16:32
"Arabami"
Odpisz
17 marca 2018, 15:25
Hej kochani miałam bana za trollowanie
Odpisz
17 marca 2018, 15:27
ch** nas to obchodzi
Odpisz
17 marca 2018, 15:29
@Majciak: lubisz lukrecje co?
Odpisz
17 marca 2018, 15:29
zaiste
Odpisz
17 marca 2018, 15:30
czujesz zresocjalizowana?
Odpisz
17 marca 2018, 15:31
Odpisz
17 marca 2018, 15:32
@Onix_Wodny: UPS nikt nie walnął
Odpisz
17 marca 2018, 15:33
tylko ostrzegam
Odpisz
17 marca 2018, 15:35
A trollowałaś?
Odpisz
17 marca 2018, 15:35
I ku*wa dobrze.Mógł trwać dłużej.Poza tym nikogo to nie obchodzi.Ja też mialem niedawno bana i się tym nie chwalę.
Odpisz
17 marca 2018, 15:36
@TheHunterMikiPL: Sądząc po nicku to pewnie tak.
Odpisz
17 marca 2018, 15:37
Odpisz
17 marca 2018, 15:38
witaj spowrotem ^^
Odpisz
18 marca 2018, 07:39
@Ja_tu_tylko_komentuje: co ja was obrażam tylko sie z wami witam po banie kochani
Odpisz
18 marca 2018, 07:47
Z tym nickiem to tylko raka rozsiewasz.
Odpisz
19 marca 2018, 08:55
@Ja_tu_tylko_komentuje: B ą d ź c i c h o z a w s z e p s u j e s z h u m o r.
Odpisz
19 marca 2018, 11:52
Odpisz