Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Deal życia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie znoszę kleszczy
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lutego 2025, 15:56
Zajebisty troll taki za oczywisty
Odpisz
18 marca 2022, 20:48
Widziałem podobna historię ale z FNaF-em i zło(to)
Odpisz
15 października 2019, 20:53
Jebłam tak bardzo!
Odpisz
3 października 2021, 08:52
A ja straciłem wiarę w ludzkość.
Odpisz
22 marca 2018, 14:00
Wyszedł romb. Co?
Odpisz
1 listopada 2018, 11:59
@Patyq: W simsach nad postaciami unosi się zielony diament zmieniający barwę w zależności od potrzeb simów. Proste nawiązanie do gry.
Odpisz
18 marca 2018, 20:32
Komputry są złe!! Ostatnio polałem taki jeden wodą święconą i leciały iskry. To belzebub uciekał ze swojego legowiska. Nie kupujcie tych rzeczy! !
Odpisz
20 marca 2018, 14:56
całym woadrem hehe
Odpisz
4 czerwca 2018, 18:02
Komputary*
Odpisz
18 marca 2018, 18:28
Do nich jest potrzebny egzorcysta, nie do gamerów
Odpisz
6 maja 2018, 12:27
@Burger2004_09: Co z tego że ta strona to jeden wielki troll.
Odpisz
14 kwietnia 2018, 10:57
nie mam kompatera ale mam komputer więc wszystko jest ok :)
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2018, 07:37
ufff bo ja nie mam lapzdopa albo kompatera😥
Odpisz
20 marca 2018, 09:44
Nic mnie tak nie drażni jak strony takiego typu. Te niby matki żyją w swoim małym świecie, który z rzeczywistością mnie ma nic wspólnego, a swoją głupotę wbijają dziecku do głowy od najmłodszych lat, i później chodzą takie po**by po ziemi.
Odpisz
20 marca 2018, 12:41
@KermitZaba: Ja myślałem że to jakiś troll.
Odpisz
20 marca 2018, 12:53
@Ziemniak24: Ten post to akurat najpewniej troll, ale ja mówię o takich, które są prawdziwe
Odpisz
20 marca 2018, 14:55
@KermitZaba: ta strona całą to troll
Odpisz
20 marca 2018, 16:25
nie zrozumiałeś: nie chodzi mi o tą stronę, tylko ogólnie o ludzi którzy serio żyją w swoim małym świecie xd
Odpisz
20 marca 2018, 15:05
Odpisz
20 marca 2018, 08:54
laptop nie potrafi napisać ale The Sims 4 to bez problemu...
Odpisz
20 marca 2018, 14:56
@Yoda_MLG: de simz czdery
Odpisz
20 marca 2018, 12:02
Fajna była ta czarna msza?
Odpisz
20 marca 2018, 11:42
Odpisz
18 marca 2018, 18:36
L A P Z D O P
Odpisz
20 marca 2018, 07:32
@ThePolishKillerPL: L
Odpisz
20 marca 2018, 07:37
@Tymek590: A
Odpisz
20 marca 2018, 07:38
@Shay_Cormac: P
Odpisz
20 marca 2018, 07:40
@Tymek590: Z
Odpisz
20 marca 2018, 07:42
D
Odpisz
Edytowano - 20 marca 2018, 07:42
O
Odpisz
20 marca 2018, 07:45
@Shay_Cormac: P
Odpisz
19 marca 2018, 15:21
Czasami się zastanawiam po jakich prochach są ludzie tworzący takie „historię". Widziałam podobne tylko z FNF.
Odpisz
20 marca 2018, 07:18
Ludzie to tylko piszą dla zabawy
Odpisz