Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nigdy na to nie wpadną
Powodzenia
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 stycznia 2016, 09:31
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
23 kwietnia 2013, 19:26
banan był kiedyś symbolem afryki, a teraz..
Odpisz
11 lipca 2014, 13:24
@sarnasarna: czasy się zamieniły ;)
Odpisz
23 kwietnia 2013, 19:47
Podobnie z lodami.
Jakże nieswojo się czuję idąc po mieści z lodem o kształcie świderka.
:P
Odpisz
23 kwietnia 2013, 19:57
@Matameo: dlatego ja jem tylko lody frugo w tubce.
Odpisz
23 kwietnia 2013, 20:58
@sarnasarna: Jak na moje to jeszcze gozej
Odpisz
23 kwietnia 2013, 18:26
czego niby mam nie lapac kontaktu wzrokowego ??
Odpisz
23 kwietnia 2013, 18:35
@edyta20019: Jak dorośniesz to zrozumiesz.
Odpisz
23 kwietnia 2013, 18:37
@edyta20019: Zrozumiesz w swoim czasie ;3
Odpisz
23 kwietnia 2013, 20:45
@edyta20019: podejdź go chłopaków ze swojej klasy, jedz przy nich banana i patrz na nich. możesz jeszcze trochę go possać. potem zobaczysz o co się rozchodzi...
Odpisz
21 lipca 2015, 16:02
@Paulius: Hhahahahhah jak to czytałam to aż jebłam xD
Odpisz
23 kwietnia 2013, 18:55
Banana sie gryzie a nie ssie
Odpisz
23 kwietnia 2013, 19:22
Hehe, trafna uwaga.:-)
Odpisz
23 kwietnia 2013, 19:08
Internet robi swoje, nawet banan już nie jest taki jak kiedyś :PP
Odpisz
23 kwietnia 2013, 18:59
Wiem z własnego doświadczenia, że lepiej unikać takich sytuacji. A najlepiej nie jeść bananów w towarzystwie, bo może się to przyczepić na lata, jak w moim przypadku... :D
Odpisz
23 kwietnia 2013, 18:56
Tu chyba chodzi o kobiety xp ale facet tez moze zaliczyc taka gafe.
Odpisz
23 kwietnia 2013, 18:09
haha dobre :D
Odpisz