memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
22 lipca 2019, 10:38
Ej ale on mogl pisac z kompa
Odpisz
4 kwietnia 2019, 11:39
Ale stare komentarze znalazłem
26 kwietnia 2013, 14:59
2 debile =D
26 kwietnia 2013, 19:22
@kacper777: Debil jest jeden. Ten zielony. Ten szary wyraźnie go spławia.
26 kwietnia 2013, 21:01
@mikulek04: racja
26 kwietnia 2013, 18:52
ale on ma inteligentnego kolegę XD
26 kwietnia 2013, 17:35
Nie ma to jak SMS'owanie z blondynką ._.
26 kwietnia 2013, 14:40
blondynka ;)
26 kwietnia 2013, 07:50
Może miał dwa telefony... albo to są e-maile, albo pisał telepatycznie... nie chce uwierzyć, że ludzkość jest jeszcze tak mało inteligenta o_O
26 kwietnia 2013, 11:30
@Ostry0014: Brawo , jedna z niewielu inteligentnych osób na tej stronie :> , pozatym może sb robić jaja , i od razu ' Jak rozpoznać prawdziwego idiotę ' .. :C Świat schodzi na psy ..
26 kwietnia 2013, 11:43
@TheNelsonPL: Wymawia się "psaj" :D
26 kwietnia 2013, 12:01
@Ostry0014: Załóżmy xd
26 kwietnia 2013, 13:37
@TheNelsonPL: Panie, po co ta spacja przed znakami interpunkcyjnymi?
26 kwietnia 2013, 13:40
@rakso132: Wiem, przyzwyczaiłem się do tego jak byłem mały ;_; Próbuje się ciągle odzwyczaić ale cuś niemogee ..
26 kwietnia 2013, 13:54
@TheNelsonPL: Życzę powodzenia. :>
26 kwietnia 2013, 14:24
@rakso132: Oj przyydaało by mi się ono .. C:
26 kwietnia 2013, 10:57
Huehuehue, aż śmiechłem xD
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież22 lipca 2019, 10:38
Ej ale on mogl pisac z kompa
Odpisz
4 kwietnia 2019, 11:39
Ale stare komentarze znalazłem
Odpisz
26 kwietnia 2013, 14:59
2 debile =D
Odpisz
26 kwietnia 2013, 19:22
@kacper777: Debil jest jeden. Ten zielony. Ten szary wyraźnie go spławia.
Odpisz
26 kwietnia 2013, 21:01
@mikulek04: racja
Odpisz
26 kwietnia 2013, 18:52
ale on ma inteligentnego kolegę XD
Odpisz
26 kwietnia 2013, 17:35
Nie ma to jak SMS'owanie z blondynką ._.
Odpisz
26 kwietnia 2013, 14:40
blondynka ;)
Odpisz
26 kwietnia 2013, 07:50
Może miał dwa telefony... albo to są e-maile, albo pisał telepatycznie... nie chce uwierzyć, że ludzkość jest jeszcze tak mało inteligenta o_O
Odpisz
26 kwietnia 2013, 11:30
@Ostry0014: Brawo , jedna z niewielu inteligentnych osób na tej stronie :> , pozatym może sb robić jaja , i od razu ' Jak rozpoznać prawdziwego idiotę ' .. :C Świat schodzi na psy ..
Odpisz
26 kwietnia 2013, 11:43
@TheNelsonPL: Wymawia się "psaj" :D
Odpisz
26 kwietnia 2013, 12:01
@Ostry0014: Załóżmy xd
Odpisz
26 kwietnia 2013, 13:37
@TheNelsonPL: Panie, po co ta spacja przed znakami interpunkcyjnymi?
Odpisz
26 kwietnia 2013, 13:40
@rakso132: Wiem, przyzwyczaiłem się do tego jak byłem mały ;_; Próbuje się ciągle odzwyczaić ale cuś niemogee ..
Odpisz
26 kwietnia 2013, 13:54
@TheNelsonPL: Życzę powodzenia. :>
Odpisz
26 kwietnia 2013, 14:24
@rakso132: Oj przyydaało by mi się ono .. C:
Odpisz
26 kwietnia 2013, 10:57
Huehuehue, aż śmiechłem xD
Odpisz