Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nieuczciwa ocena
Nigdy na to nie wpadną
Pilne
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 marca 2018, 16:04
Ma ktoś może coś ostrego?
Odpisz
21 marca 2018, 16:54
@jacekpoz:
Odpisz
21 marca 2018, 16:59
@Astrall: Ile płacę?
Odpisz
21 marca 2018, 19:13
@jacekpoz: Dostaniesz za darmo tylko zrób z nim coś pożytecznego dla świata
Odpisz
21 marca 2018, 19:32
@Astrall: Postaram się.
Odpisz
22 marca 2018, 00:38
@jacekpoz: łap coś skuteczniejszego, będą Ci dzielnie służyć
Odpisz
22 marca 2018, 07:05
@M_ateo_1: Wierni są?
Odpisz
23 marca 2018, 15:15
@jacekpoz: bardzo
Odpisz
8 kwietnia 2021, 07:37
@M_ateo_1: Potwierdzam, Dzięki nimi mojim promem jakiś wąsacz przedostał się do argentyny
Odpisz
8 kwietnia 2021, 09:03
mam nadzieję że mówimy o tym wielkim człowieku, zabójcy Adolfa H.
Odpisz
8 kwietnia 2021, 09:10
czemu odkopaliście mema z 2018? :|
Odpisz
8 kwietnia 2021, 09:32
@M_ateo_1: Nie wiem, ale miał jakiś czarny worek
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2021, 09:33
Jak go zapytałem co w nim ma to mi powiedział: Nie zadawaj pytań.
Odpisz
9 kwietnia 2021, 02:10
@Astrall: z 2018 to i tak mały
Odpisz
2 sierpnia 2018, 00:48
Najgorzej
Odpisz
21 marca 2018, 15:52
Jak ona biedna sobie poradziła w takiej sytuacji?
Odpisz
21 marca 2018, 22:18
@KermitZaba: no widać przecież, że ledwo żyje...
Odpisz
21 marca 2018, 21:31
dostała kasę po tacie i już księżniczka kek
Odpisz
21 marca 2018, 19:37
Nie znasz życia jeśli nie musiałeś siedzieć na lotnisku bez sektora dla VIP-ów.
Odpisz
21 marca 2018, 17:25
Biedactwo. To co? Może jaką społeczną, internetową zrzutę uczynim na zakup dla Jej Biednej Dupci stołeczka składanego, przenośnego, wędkarskiego oraz parawanu z czerwonym napisem: "Rerdżion Vip is hir. Plis, dont step in this redżion bikos this is redżion ViP"?...
Pomóżcie. Wierzę w siłę Internetu. Płaczę nad jej tragedią i nie mogę się uspo...
A nie, już znalazłem moje pastylki.
Odpisz
19 marca 2018, 21:04
siedzieć? luksus ;_;
Odpisz
21 marca 2018, 15:53
@Windows_10: wujek odwiedzil ze nie mozesz usiasc?
Odpisz
21 marca 2018, 16:05
na lotnisku. ile razy się stało ponad godzinę
Odpisz
21 marca 2018, 16:23
@Windows_10: ja nigdy nie musiałem stać, jak już to tylko przy odprawie z 15 minut
Odpisz
21 marca 2018, 16:36
@Windows_10: jak się pofatygujesz z jakieś 1,5 godziny przed odlotem to nie ma problemu z miejscem
Odpisz
21 marca 2018, 16:39
@Windows_10: ja nigdy nie stałem i nie siedziałem na lotnisku
Odpisz
21 marca 2018, 17:21
lol xD jakieś 2 godziny przed rozpoczęciem odprawy a i tak długo czekaliśmy
Odpisz
21 marca 2018, 15:07
Ja nigdy nie byłem na lotnisku nawet ;_;
Odpisz
21 marca 2018, 15:32
@YouGoSlavia: pjona!
Odpisz
21 marca 2018, 16:08
@YouGoSlavia: Ja też.
Odpisz
21 marca 2018, 16:25
@YouGoSlavia: Byłem tylko trzy razy z 12 lat temu...
Odpisz
21 marca 2018, 15:31
To trochę smutne, że jesteśmy tanim sortem
Odpisz
19 marca 2018, 21:06
Ludzie to debile...
Odpisz
21 marca 2018, 15:20
no, a najgorzej jak ktoś nie rozumie baita
Odpisz
19 marca 2018, 23:23
Panie! Tylko 12tyś na miesiąc! Jak ja mam za to wyżyć! Pożyczki muszę brać!
Odpisz
Edytowano - 21 marca 2018, 15:16
@Patrgos: Pff! Tylko tyle? W przypadku Kulczyków to co najmniej 20 razy tyle
Odpisz
Edytowano - 22 marca 2018, 12:28
@CrazyMe: raczej 200 albo 2000 razy tyle
Odpisz
19 marca 2018, 22:41
O nie tragedia
Odpisz
19 marca 2018, 21:04
Co za trudne życie aż odechciewa się żyć
Odpisz
19 marca 2018, 21:04
Dlaczego ludzie są tacy zje**ni?
Czej
Przecież też jestem ale na inny sposób xD
Odpisz