Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2019, 02:25

nie lepiej sameumu to rovix

Avatar gumiadultv4

23 marca 2018, 19:06

pewnie ktos pomysli ze ksiezyc

Avatar RobsonPlay

21 marca 2018, 09:18

200IQ

Avatar SpokoLoko420

21 marca 2018, 07:32

Szach mat rodzinko

Avatar wizajn

19 marca 2018, 21:58

Genius

Avatar ToMaszWMorde

19 marca 2018, 22:03

Avatar wizajn

19 marca 2018, 22:08

Avatar ToMaszWMorde

19 marca 2018, 22:10

Avatar
Konto usunięte

20 marca 2018, 19:21

@wizajn: Jaki rodzaj upośledzenia ma ta dziewczyna? XDD

Avatar wizajn

20 marca 2018, 20:05

Patologizm.

Avatar
Konto usunięte

20 marca 2018, 21:20

@wizajn: A skąd wiesz że ona jest patologiczna :c

Avatar
Konto usunięte

20 marca 2018, 20:23

Teterete, siostra i tak by mi to zjadła...

Avatar margrado

20 marca 2018, 19:12

A ja i tak wolę jak zwykle nadgryzać wszystkie ciastka

Avatar precious

20 marca 2018, 18:58

Avatar DAVJD

19 marca 2018, 22:47

Na początku zanim ogarnąłem to zastanawiałem się co za debil ugryzł foremke od ciastka

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 19 marca 2018, 22:06

Shut up and take my money!

Avatar creeper_girl

19 marca 2018, 21:54

Ale tak ma się mniej ciastka

Avatar Rozyv

Edytowano - 19 marca 2018, 22:01

@creeper_girl: chyba więcej, skoro masy do ciastek jest tyle samo, a masa jednego ciastka jest mniejsza to: masa ciasta:normalne foremki < masa ciasta:małe foremki , chyba, że kupujesz na sztuki w sklepie, więc masz więcej ciastek i nie musisz ich oszczędzać

Avatar Josef_Allerberger

19 marca 2018, 21:44

Co za sku*wiel wziął gryza z każdego ciastka?!

Avatar ToMaszWMorde

19 marca 2018, 21:47

Avatar SongMan

19 marca 2018, 21:39

Jeżeli coś jest głupie, ale działa, to to nie jest głupie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

A, okej

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

To się nie może nie udać

Trzykrotny T

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka