Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Znak czasów
Phi!
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Mało znany szczegół
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 marca 2018, 21:59
Mnie osobiście irytuje określenie "isć się z kimś przespać". Nie wiem skąd to się wzięło, a zwłaszcza 'tłumaczenie' z polskiego na polski "uprawiać z kimś seks". Moim zdaniem to zdanie znaczy po prostu "spać z kimś", ale bez zbliżenia seksualnego. Dlaczego kobiety nie powiedzą tego w prost bez ogródek?
Odpisz
19 marca 2018, 22:10
Twój komentarz przypomniał mi jak bardzo chciałbym mieć się do kogoś przytulić w nocy i jak bardzo samotne, żałosne i smutne życie posiadam
Odpisz
19 marca 2018, 22:22
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Kołderkę przytul i pomyśl, że to jakaś waifu.
Odpisz
19 marca 2018, 23:11
Pyrkon za niedługo to będziesz mógł kupić sobie poduszkę z twoją Waifu
Odpisz
20 marca 2018, 19:38
Pozwól, że zabiorę Ci trochę z życia i opowiem co się kiedyś u mnie wydarzyło.
>lvl 7
>wieś
>mieszkasz z babełe i rodzicami
>nie masz siusiaka, a więc jesteś dziewczynką
>twoje mame koleguje się bardzo z pewną miła panią
>WSZYSCY mówio na nią "Pani Ela"
>ma wnuka
>wnuk lvl 6
>zabawa, przyjaźń
>nocujesz u niego, śpicie w jednym łóżeczku
>żegnasz się
>"faaajnie byo. hehe"
>wracasz
>"babe, babe! Łobczaj jak było fajnie!"
>babe pieprzy, że musi być ślub i że tak nie wolno
>fu.jpg
>nosz ku*wa, babe
>podexpij
>15 lvl
>twój postęp z wątkiem "szukaj bolca" wynosi 0%
>nigdy się nie całuj, a miej wiele okazji, z których po prostu nie korzystasz. bądź grzeczna. nie ulegaj presji otoczenia
>rozmyślaj co kiedyś było
>nosz ku*wa...
>babe...
Ta... mam problemy c:
Odpisz
20 marca 2018, 20:31
to samo przyjdzie z wiekiem kek
Odpisz
21 marca 2018, 01:42
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: *tuli*
Odpisz
21 marca 2018, 07:32
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Masz dopiero 18 lat(o ile wiek nie przekłamany), ja w twoim wieku nawet nie wiedziałam skąd sie dzieci biorą, także nie przesadzaj, twoje życie jest normalne i masz jeszcze w uj dużo czasu żeby sobie kogoś znaleźć :)
Odpisz
20 marca 2018, 21:01
tak przed ślubem?
Odpisz
20 marca 2018, 20:13
A może "jak kobieta ma ochotę się przespać na pierwszej randce, to niech to zrobi"?
tbh mężczyzn też to dotyczy.
Odpisz
20 marca 2018, 19:48
Nawet przed randką trzeba iść do łóżka by się wyspać
Odpisz