Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Macias23

20 marca 2018, 20:32

King Kong Bundy vs Bret Hart?

Avatar ToMaszWMorde

20 marca 2018, 20:38

@Macias23: U Roman Reings?

Avatar Macias23

Edytowano - 20 marca 2018, 20:39

@ToMaszWMorde: Reigns miłością
Ej to było gejowe
Chyba się pomyliłem, tej łysiny się nie można nie rozpoznać.

Avatar ToMaszWMorde

20 marca 2018, 20:41

@Macias23: on jest jednym z czterech moich ulu wrestlerów.
tak to było gejowe.

Avatar Macias23

20 marca 2018, 20:44

@ToMaszWMorde: A reszta? Ja mam wszystkich na profilu opisanych.

Avatar ToMaszWMorde

20 marca 2018, 20:46

@Macias23: cm punk, John cena, rey mysterio i roman

Avatar ToMaszWMorde

20 marca 2018, 20:47

@ToMaszWMorde: chętnie przeczytam

Avatar Macias23

20 marca 2018, 20:47

@ToMaszWMorde: Cena w sumie taki part timer teraz, kiedyś go szanowałem ale obecnie...
Braaaaaaaaaaaauuuuuuuuun Strooooooooooooooooowman!!!

Avatar
Brodacz

20 marca 2018, 20:57

@ToMaszWMorde: Czy tylko ja nie lubię Romana?

Avatar Macias23

20 marca 2018, 20:59

Większość fanów go nie lubi. Ja go polubiłem podczas oglądania WM 32.

Avatar vonJungingen

22 marca 2018, 14:47

@Macias23: tylko Reigns

Avatar Broski

22 marca 2018, 22:13

@Macias23: Ja go polubiłem ostatnio. Zdecydowanie wolę jego niż Lesnara. A ogólnie jestem fanem wielu zawodników, głównie liczą się dla mnie umiejętności ringowe, dlatego uwielbiam takiego Stylesa, Rollinsa, Owensa, Zayna, Neville'a, Cesaro, Perkinsa i wielu wielu innych.

Avatar Macias23

22 marca 2018, 22:22

@Broski: Bestia ssie

Avatar Macias23

22 marca 2018, 22:25

@Broski: Swoją drogą do wszystkich. Zbliża się WMka i jak ktoś nie wie to na beat down jest za darmo. (będzie ban?)

Avatar vonJungingen

22 marca 2018, 22:35

@Macias23: dzięki za info

Avatar Macias23

22 marca 2018, 22:40

@vonJungingen: Proszę bardzo

Avatar Amy666

22 marca 2018, 23:11

@ToMaszWMorde: O kurdełe, też moi ulubieni.

Avatar dapforce250

9 listopada 2020, 11:26

@Macias23: Stone Cold typie

Avatar pitbull153

23 marca 2018, 13:36

kozak

Avatar OfensywnyJanusz

22 marca 2018, 14:33

O nie...

Przypomniałem sobie, jak we wcześniejszym dzieciństwie bawiłem się tak w "strażaka" i gasiłem "pożary" czyli kawałki gówna pozostałe w kiblu.

Avatar setinek2006_2

22 marca 2018, 15:54

Avatar Burger2004_09

20 marca 2018, 20:40

Dowód na to, że wszystko może być użyte jako broń

Avatar
Suchotnik

20 marca 2018, 20:33

Dwie pieczenie na jednym ogniu :v

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niezniszczalne

Fergus

Nigdy na to nie wpadną

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Deal życia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka