Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ch-chesz wyparować...?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Trzykrotny T
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 marca 2018, 17:00
A tak w sprawie imion, kto też ma drugie imię? Albo może i trzecie?
Odpisz
22 marca 2018, 17:01
@xmrocznax: Ja mam dwa.. na bierzmowanie nie poszedłem
Odpisz
22 marca 2018, 17:25
@xmrocznax: Mam dwa
Odpisz
22 marca 2018, 17:26
@Wielki_Cezarz_Kapust: Ja też.
Odpisz
23 marca 2018, 12:04
@xmrocznax: dwa
Odpisz
23 marca 2018, 13:13
@xmrocznax: Mam trzy
Odpisz
7 sierpnia 2021, 05:46
@xmrocznax: trzy mam
Odpisz
23 marca 2018, 18:47
Nie kalecz języka niemieckiego.
Odpisz
24 marca 2018, 07:55
niemiecki to zło
Odpisz
24 marca 2018, 15:49
@kasjan132pl: Zło to jest ciągłe narzekanie na ten język, co zrobiło się nudne jakieś 20 lat temu, kiedy mnie nawet na świecie nie było.
Odpisz
23 marca 2018, 16:16
To sie nazywa 88mm Flugabwehrkanone 37 Selbstfahrlafette auf 18t Zugkraftwagen. Teraz to pelne imie
Odpisz
23 marca 2018, 13:22
what the flak
Odpisz
22 marca 2018, 17:15
ktoś kiedyś dał komentarz o takiej treści z tym zdjęciem, ciekawe kto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
22 marca 2018, 17:03
*scheiße
Odpisz