Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pozdrawiam świetliki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 22 marca 2018, 18:02
Można spróbować z Niebem, tylko potem nie wiadomo gdzie ludzie pójdą po śmierci
Odpisz
22 marca 2018, 18:04
@Boberek00: do piek... a no
Odpisz
22 marca 2018, 18:05
@Boberek00: Anioły raczej nie mają zamiaru atakować ludzkości
Odpisz
22 marca 2018, 18:11
@Boberek00: nie da rady, nieba nie ma
Odpisz
22 marca 2018, 18:18
@pomada: wyjdź na dwór i spójrz w górę co widzisz?
Odpisz
22 marca 2018, 18:26
@DavePL1234: Będą walczyć w samoobronie
Odpisz
22 marca 2018, 18:38
@massesd: ciemną h*jnię
Odpisz
24 marca 2018, 09:53
@Boberek00: może do tych samych miejsc tylko puste będą
Odpisz
24 marca 2018, 10:40
@massesd: to tylko kopuła wzniesiona nad dyskiem. Nasa próbuje nas oszukać
Odpisz
24 marca 2018, 10:58
@Boberek00: I tak bóg nie istnieje, lmfao.
Odpisz
24 marca 2018, 11:57
@pomada: de**l czy de**l hmmmm
Odpisz
24 marca 2018, 12:01
@Filipsss: hmmmmmmmm.... może b8?
Odpisz
24 marca 2018, 12:10
@pomada: nie zbyt głupi komentarz na bait
Odpisz
24 marca 2018, 12:33
@Filipsss: podaj mi proszę definicję baitu
Odpisz
27 marca 2018, 08:42
@Boberek00: do hadesu
Odpisz
Edytowano - 26 marca 2018, 22:51
No ku*wa kocham cię,5 bo Doom
Odpisz
24 marca 2018, 11:54
Hyh. Tyle że w najnowszym Doom'ie nie było metalu.
Odpisz
24 marca 2018, 11:55
@GalenMarek: Osobiście zaprzeczyłbym
Odpisz
24 marca 2018, 12:11
@PanSowa12: Poczytaj artykuły na temat muzyki w Doomie z 2k16.
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2018, 12:14
@GalenMarek: A ty posłuchaj sobie na przykład "BFG division" który jest ścieżką dźwiękową z dooma
Osobiście przeszedłem tą grę więc chyba raczej mam pojęcie o czym mówię
Odpisz
23 marca 2018, 06:54
Jeśli nie masz co robić, graj heavy metal
Odpisz
24 marca 2018, 09:21
@pawelek9889: to jest plan
Odpisz
22 marca 2018, 18:11
po kiedy nie stawia się przecinka
Odpisz
22 marca 2018, 19:43
Racja, głupi błąd
Odpisz
22 marca 2018, 18:10
To ja dałem 4 :>
Odpisz
22 marca 2018, 18:21
@gotigwolf: Bywa
Odpisz
22 marca 2018, 20:42
@Man_in_the_Mirror: wait..... czy ty nie przez przypadek jesteś, OH MY GOD, FANEM JOJO!? *awaken (Pilars men theme)*
Odpisz
22 marca 2018, 20:59
@gotigwolf:
Odpisz
22 marca 2018, 21:03
@Man_in_the_Mirror: W takim Razie taktyczne przenoszę się na twój profil ^^
Odpisz
24 marca 2018, 08:28
@gotigwolf: IS THAT F*CKING JOJO REFERENCE?
Odpisz
24 marca 2018, 08:51
@gotigwolf: OH MY GOOOODDD
Odpisz
24 marca 2018, 09:26
@gotigwolf: Fani Jojo łączmy się
Odpisz
24 marca 2018, 17:55
@PanSowa12:
Odpisz
25 marca 2018, 00:43
@gotigwolf: uszanowanko
Odpisz