Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

22 marca 2018, 19:39

To nie jego wina że większość głosujących chce go na prezydenta.

Avatar
Konto usunięte

22 marca 2018, 19:58

XDDDDDD

Avatar
Konto usunięte

22 marca 2018, 20:57

Taka prawda.

Avatar
Konto usunięte

22 marca 2018, 21:05

Ty jakiś zje**ny jesteś

Avatar Kaladin

25 marca 2018, 16:16

Kolego, nie żeby coś, ale inni kandydaci są tam tylko dla zasady, od razu nie mają szans na zwycięstwo

Avatar Filipsss

30 marca 2018, 18:32

powiem tak.... były sytuacje że ''wrogich'' wyborców NIE WPUSZCZONO do lokalów wyborczych
chcę go na prezydenta taaaa jasne

Avatar
Konto usunięte

30 marca 2018, 20:24

@Filipsss: Ku*wa, czy wszyscy muszą myśleć że: ROSJA ZŁA KU*WA REŻIM KAŻDY RUSEK ZŁY KU*WA TYLKO UE KU*wa.
Bo to już wku*wia
A u nas to ku*wa co wybory ludzie znikają no ale wy tylko umiecie mówić że: ROSJA ZŁA,KAŻDY RUSEK ZŁY.
Ku*wa,Lepper nie umarł na zawał ani nic innego tylko go zabili.

Avatar Filipsss

30 marca 2018, 20:58

*rosja wjeźdża na ukrainę*
wszystko ok
*ginie szpieg WB zatruty rosyjskim gazem*
JAKA ROSJAA ROSIJA JETZ DOBRAAA!OENOENo!no!o!nno!no!n!oNEOENOEN!

Avatar Kaladin

30 marca 2018, 21:04

@Filipsss: Racją jest iż luzie w Rosji głodują na Putina z ich woli, jednak nie jest prawda, że wybory są uczciwe, Putin jako jedyny ma dostęp do telewizji publicznej, a tą prywatną trzyma w szachu, inni kandydaci nie mają jak promować swojej osoby, od razu będąc na przegranej pozycji. Ludzie głosują na Władimira z swojego wyboru, jednak będąc manipulowani przez propagandę

Avatar Filipsss

30 marca 2018, 22:08

@Kaladin: wybory w rosji są jak wybory w K.Pół. nie mają sensu

Avatar DOMINIXX5

25 marca 2018, 14:09

Putin Putout też by pasowało

Avatar
Konto usunięte

22 marca 2018, 19:35

Borys Titow.

Avatar
papkin555

22 marca 2018, 18:39

trudny wybór, ale wybieram...... kanapkę!

Avatar Windows_10

22 marca 2018, 18:41

Avatar HEAVY_BLYAT

22 marca 2018, 19:45

@Windows_10: good choice

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Nie po oczach

To by wystarczyło

Angielskie śmieszki

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka