Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kamilosxxx

26 marca 2018, 01:27

W chui fajne

Avatar Baturaj

25 marca 2018, 23:09

Mam tak raz na kilka dni. Wpaniałe uczucie.

Avatar Malpkakaka

25 marca 2018, 20:34

Codziennie budzę się godzinę przed budzikiem, i za każdym razem jest to wspaniałe uczucie

Avatar Monster_

25 marca 2018, 20:16

I jeszcze budzik o 1:25 ;)

Avatar lorax12

25 marca 2018, 19:26

No
Lubię wtedy wstawać

Avatar flamefrost20

23 marca 2018, 16:04

Ja tego nie znoszę, bo nie potrafię później zasnąć. :v

Avatar
Konto usunięte

25 marca 2018, 18:33

@flamefrost20: Ja uwielbiam tak się budzić, bo śpię 8h to nie wyspany jestem, a jak sie obudze w nocy to śpię mniej i sie budzę wyspany.

Avatar KingsMax

25 marca 2018, 18:48

Sen dwublokowy/dwufazowy.

Avatar Ginny1374

25 marca 2018, 19:04

kek same hir

Avatar Filipsss

25 marca 2018, 18:55

Najgorzej jest wtedy jak jest 2 w nocy ty się budzisz WYSPANY ku*wa...

Avatar mortzmargonem

25 marca 2018, 19:04

@Filipsss: Najlepiej właśnie.

Avatar Filipsss

25 marca 2018, 19:06

@mortzmargonem: no nie wiem bo jak włączysz TV to będzie raz że światło to jeszcze dźwięk ale tak wstać o 5 albo 6 to spoko

Avatar Mikatrix

23 marca 2018, 14:32

Co druga noc

Avatar TheHunterMikiPL

23 marca 2018, 14:05

?

Avatar Burger2004_09

Edytowano - 23 marca 2018, 14:05

@TheHunterMikiPL: dołączam się do pytania

Avatar TheGardenPL

23 marca 2018, 14:07

@TheHunterMikiPL: Obudził się i przestraszył, że jest już wczesny ranek i musi iść do pracy/szkoły, a tam dopiero środek nocy

Avatar TheHunterMikiPL

23 marca 2018, 14:10

@TheGardenPL: No ku*wa nie wiem. Ja widzę rano jak mocno słońce świeci i jestem w stanie wywnioskować która mniej więcej kasy godzina. Jak zaśpię, to od razu po obudzeniu zauważam.
I na pewno bym zauważył, że jest środek nocy, a nie wczesny ranek.

Avatar Shibitsu

23 marca 2018, 14:12

@TheHunterMikiPL: Nawet zimą?

Avatar TheHunterMikiPL

23 marca 2018, 14:18

@Shibitsu: Zimą też poznaję czy zaspałem. Wstaję do szkoły jakoś o 7, więc 1:24 też bym odróżnił od 7. Ale taki typowy wczesny ranek... Nie wiem. Może. Raczej tak.

Avatar Zakapturzony13579

23 marca 2018, 14:19

@TheHunterMikiPL: Przyjmijmy że ziomek na obrazku nie ma okna w pokoju.

Avatar TheHunterMikiPL

23 marca 2018, 14:24

@Zakapturzony13579: Tylko, że on ma okno.

Avatar Zakapturzony13579

23 marca 2018, 14:29

@TheHunterMikiPL: Nie zauważyłem padającego światła, nieważne.

Avatar PikachuAlka

25 marca 2018, 19:17

@TheHunterMikiPL: to że ty rozróżniasz, która jest godzina to jedno, ktoś inny nie musi

Avatar TheHunterMikiPL

25 marca 2018, 19:20

@PikachuAlka: Ja tylko mówię o sobie :v skoro mi to przychodzi z taką łatwością nawet co do małych różnic czasu, to wydawało mi się, że każdy ogarnie, jeśli się obudzi o 1:24

Avatar Baturaj

25 marca 2018, 22:58

@TheHunterMikiPL: Widać, że raczej nie miałeś takiego uczucia. Szkoda, Twoje życie jest smutne. Chodzi o to, że jak się budzisz to nie od razu zaczynasz wnioskować, tylko najpierw nachodzą lęki, że trzeba już wstać. W sensie większość ludzi tak ma ;)

Avatar TheHunterMikiPL

25 marca 2018, 23:05

@Baturaj: Ja zaczynam wnioskować od razu xd
A przynajmniej jeśli zauważę że coś jest nie tak, jak np poziom nasłonecznienia.

Avatar kuba1996

25 marca 2018, 23:39

@TheHunterMikiPL: wiesz, jak jest zima to między 22 a 7 nie ma żadnej różnicy za oknem,
ponadto niektórzy do pracy muszą wstawać przed 5.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Phi!

Niezniszczalne

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka