Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Phi!
Niezniszczalne
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 marca 2018, 01:27
W chui fajne
Odpisz
25 marca 2018, 23:09
Mam tak raz na kilka dni. Wpaniałe uczucie.
Odpisz
25 marca 2018, 20:34
Codziennie budzę się godzinę przed budzikiem, i za każdym razem jest to wspaniałe uczucie
Odpisz
25 marca 2018, 20:16
I jeszcze budzik o 1:25 ;)
Odpisz
25 marca 2018, 19:26
No
Lubię wtedy wstawać
Odpisz
23 marca 2018, 16:04
Ja tego nie znoszę, bo nie potrafię później zasnąć. :v
Odpisz
25 marca 2018, 18:33
@flamefrost20: Ja uwielbiam tak się budzić, bo śpię 8h to nie wyspany jestem, a jak sie obudze w nocy to śpię mniej i sie budzę wyspany.
Odpisz
25 marca 2018, 18:48
Sen dwublokowy/dwufazowy.
Odpisz
25 marca 2018, 19:04
kek same hir
Odpisz
25 marca 2018, 18:55
Najgorzej jest wtedy jak jest 2 w nocy ty się budzisz WYSPANY ku*wa...
Odpisz
25 marca 2018, 19:04
@Filipsss: Najlepiej właśnie.
Odpisz
25 marca 2018, 19:06
@mortzmargonem: no nie wiem bo jak włączysz TV to będzie raz że światło to jeszcze dźwięk ale tak wstać o 5 albo 6 to spoko
Odpisz
23 marca 2018, 14:32
Co druga noc
Odpisz
23 marca 2018, 14:05
?
Odpisz
Edytowano - 23 marca 2018, 14:05
@TheHunterMikiPL: dołączam się do pytania
Odpisz
23 marca 2018, 14:07
@TheHunterMikiPL: Obudził się i przestraszył, że jest już wczesny ranek i musi iść do pracy/szkoły, a tam dopiero środek nocy
Odpisz
23 marca 2018, 14:10
@TheGardenPL: No ku*wa nie wiem. Ja widzę rano jak mocno słońce świeci i jestem w stanie wywnioskować która mniej więcej kasy godzina. Jak zaśpię, to od razu po obudzeniu zauważam.
I na pewno bym zauważył, że jest środek nocy, a nie wczesny ranek.
Odpisz
23 marca 2018, 14:12
@TheHunterMikiPL: Nawet zimą?
Odpisz
23 marca 2018, 14:18
@Shibitsu: Zimą też poznaję czy zaspałem. Wstaję do szkoły jakoś o 7, więc 1:24 też bym odróżnił od 7. Ale taki typowy wczesny ranek... Nie wiem. Może. Raczej tak.
Odpisz
23 marca 2018, 14:19
@TheHunterMikiPL: Przyjmijmy że ziomek na obrazku nie ma okna w pokoju.
Odpisz
23 marca 2018, 14:24
@Zakapturzony13579: Tylko, że on ma okno.
Odpisz
23 marca 2018, 14:29
@TheHunterMikiPL: Nie zauważyłem padającego światła, nieważne.
Odpisz
25 marca 2018, 19:17
@TheHunterMikiPL: to że ty rozróżniasz, która jest godzina to jedno, ktoś inny nie musi
Odpisz
25 marca 2018, 19:20
@PikachuAlka: Ja tylko mówię o sobie :v skoro mi to przychodzi z taką łatwością nawet co do małych różnic czasu, to wydawało mi się, że każdy ogarnie, jeśli się obudzi o 1:24
Odpisz
25 marca 2018, 22:58
@TheHunterMikiPL: Widać, że raczej nie miałeś takiego uczucia. Szkoda, Twoje życie jest smutne. Chodzi o to, że jak się budzisz to nie od razu zaczynasz wnioskować, tylko najpierw nachodzą lęki, że trzeba już wstać. W sensie większość ludzi tak ma ;)
Odpisz
25 marca 2018, 23:05
@Baturaj: Ja zaczynam wnioskować od razu xd
A przynajmniej jeśli zauważę że coś jest nie tak, jak np poziom nasłonecznienia.
Odpisz
25 marca 2018, 23:39
@TheHunterMikiPL: wiesz, jak jest zima to między 22 a 7 nie ma żadnej różnicy za oknem,
ponadto niektórzy do pracy muszą wstawać przed 5.
Odpisz