A uczono nas pisania rozprawek...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Szybki jak błyskawica
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 24 kwietnia 2013, 17:26
jak pie*dole, jak można srać o takie gówno jak ten "teścik"
Odpisz
24 kwietnia 2013, 21:55
@kptBOMBA: Oh, ale z ciebie kozak. Rodzicie wiedzą, że używasz takich brzydkich słów?
Odpisz
23 lipca 2013, 18:31
@ziom200: chciales byc smieszny? przykro mi, nie wyszlo
Odpisz
15 listopada 2018, 16:52
@kptBOMBA: przypomnę ci jak wygrałeś z tym gościem
Odpisz
24 kwietnia 2013, 21:39
Charakterystyka nie była taka zła :)
Odpisz
24 kwietnia 2013, 15:45
Serio ? Moja kuzynka pisała mi , że ona miała charakterystyke w rozprawce napisać co jest dość dziwne gdyż miała to jako jedyna z wszystkich.
Odpisz
24 kwietnia 2013, 17:31
@Terminus223: Może masz dziwną kuzynkę? A może ona "rozprawką" nazywa każde ostatnie zadanie z polskiego?
Ale nam wywalili! Już się tak nastawiałam.
O charakterystyce zapomniałam, a rozprawkę opanowałam niemalże do perfekcji.
Odpisz
24 kwietnia 2013, 20:09
@Rarytas: A ja ją przyjąłem z ulgą.
Odpisz
24 kwietnia 2013, 16:25
Gimbazjaliści zawsze płaczą że coś im na egzaminie nie pasowało, aczkolwiek ta charakterystyka rozj3bała system.
Odpisz
24 kwietnia 2013, 16:07
czy może mi ktoś powiedziec o co do ***y nędzy chodzi?
Odpisz
24 kwietnia 2013, 16:12
@kptBOMBA: Patrząc na tagi domyślam się, że chodzi o egzamin gimbazalny.
Odpisz
24 kwietnia 2013, 15:48
chciałem ten pierwszy obrazek dodać :D
Odpisz