Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Pozdrawiam świetliki
Tacy sami, a ściana między nami
To będzie bolało
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 marca 2018, 20:21
o co chodzi?
Odpisz
24 marca 2018, 22:17
@kasiakiku: .
Odpisz
24 marca 2018, 22:32
@Krzyniu: .
Odpisz
24 marca 2018, 23:13
@kasiakiku: bo pacz
Polska policja ma "wywalone"na pierwsze 3 rzeczy (w duzym uproszczeniu) bo wiecie
morderstwo- nie chce mi sie zbierac tych sladow itp
a taka minimalna ilosc narkotykow (np. chociazby marichuen) u jakiegos chlopaczka w na studiach to co trzeba zrobic
siema siema przeszukanko
siema siema 0.000000001 grama marichuen
siema siema dozywocie
Odpisz
29 marca 2018, 11:48
@Przytulak: myślałem że ktoś zapi**dzielał po ulicy 500km/h ;-;
Odpisz
29 marca 2018, 22:43
@M_ateo_1: aha
Odpisz
30 marca 2018, 00:32
@Przytulak: mah= prędkość dźwięku
prędkość dźwięku= 1000km/h
pół maha= pół prędkości dźwięku
pół prędkości dźwięku= 500km/h
Odpisz
30 marca 2018, 11:19
@M_ateo_1: no wiem to
Odpisz
Edytowano - 30 marca 2018, 14:46
@Przytulak: ok
EDIT: ku*wa zmień profilówkę bo cały czas myślałem że z Krzyniem piszę...
Odpisz
30 marca 2018, 15:23
@M_ateo_1: nie bądź Hitlerem, nie dyktuj mi.
Odpisz
24 marca 2018, 20:13
Czemu na trzecim obrazku policjantowi znikają fałdy
Odpisz
24 marca 2018, 20:28
@Buras: Wdech
Odpisz
24 marca 2018, 21:57
@Buras: pewnie jakiś wodny znak
Odpisz
28 marca 2018, 19:04
@Buras: Prawdopodobnie było logo które ktoś dość ciekawie zamazał
Odpisz
29 marca 2018, 15:47
@Ameron: można było skopiować powyższego
Odpisz
29 marca 2018, 21:57
@Buras: Właśnie najbardziej zastanawiające jest czemu "autor" tego nie zrobił
Odpisz
29 marca 2018, 10:43
Na początku myślałem ze jakiś pilot osiągnął prędkość połowy macha, czego robić nie mógł (bo np samolot mógł się rozlecieć) i został za to aresztowany.
Odpisz
29 marca 2018, 08:05
tu jest 11 komentarzy a jeden się pokazuje wtf
Odpisz
29 marca 2018, 09:52
@Windows_10:
Odpisz
28 marca 2018, 21:51
to już nie można sobie legalnie na ulicy pomachać na przywitanie/pożegnanie? 0.o
Odpisz
29 marca 2018, 01:06
Kto normalny macha do połowy?
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2018, 22:51
No to szwagier wypijmy za to żeby nam dzieciaki w jakie kurła narkotyki nie wpadły :^)
Odpisz