Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wilkeu

28 marca 2018, 23:54

W sumie król im dał ten przywilej...

Avatar
RhobarIII

28 marca 2018, 21:17

Akurat za panowania kochanka carycy Katarzyny w RP liberum veto praktycznie nie było używane.

Avatar Grewest

28 marca 2018, 22:21

Rejtan go użył....

Avatar
RhobarIII

28 marca 2018, 22:29

@Grewest: No właśnie. Ten biedny Rejtan. To o takich ludziach jak on myśleli ludzie tworzący zasadę Liberum Veto.

Avatar SkrzydlataHusaria

28 marca 2018, 22:37

właśnie, zdrajca narodu i gej

Avatar
RhobarIII

28 marca 2018, 22:39

@SkrzydlataHusaria: O kim mówisz?

Avatar SkrzydlataHusaria

28 marca 2018, 22:47

o ,,królu" Auguscie Poniatowskim, nie bój się nie o Rejtanie

Avatar FeedorMid1

28 marca 2018, 21:46

Na pewnym sejmiku* Ej chcecie znieść liberum veto?
Cała szlachta- spoko pomysł
Jakiś jeden typo- LIBERUM VETO!!!

Avatar SowingSeason

28 marca 2018, 21:40

Słabo widać na drugim obrazku napis Liberum veto

Avatar
Konto usunięte

25 marca 2018, 11:31

mam pytanie - czy szlachta która po rozbiorach wyparła się polskiego obywatelstwa nadal pozostała szlachtą?

Avatar CzarnyGoniec

25 marca 2018, 12:12

Przed 1920 nie było obywateli Polski, wtedy pierwszej osobie nadano Polskie obywatelstwo.

Co najwyżej mogli się wyrzec Polskiego pochodzenia
ale i tu mamy problem, bo Rzeczpospolita była zlepkiem około 20 narodowości
Ale załóżmy, że wyrzekli się ten swojej narodowości jakakolwiek by ona nie była

to wtedy tak - nadal pozostała szlachtą

Avatar
Konto usunięte

25 marca 2018, 12:49

@CzarnyGoniec: No właśnie wiedziałem że obywatelstwo to złe słowo ale nie mogłem znaleźć lepszego

Avatar Kacprrr

25 marca 2018, 11:21

co taki wysyp memów o szlachcie ostatnio?

Avatar Deprecha

25 marca 2018, 11:24

@Kacprrr: Druga gimnazjum właśnie czasy Rzeczypospolitej Obojga Narodów omawia.

Avatar
Konto usunięte

25 marca 2018, 11:29

@Deprecha: Właśnie z tego mam kartkówkę w środę :v

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Trzeba brać osobną torbę

Znak czasów

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka