Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jejowczka_Spod_Kamyczka

6 września 2019, 21:18

Archeolog jestem

Avatar adamstorm63

28 kwietnia 2013, 20:40

nie że coś ale to jest Finn bez czapki o_o (z adventure time)

Avatar mrklorens

27 listopada 2013, 18:20

Avatar adamstorm63

27 listopada 2013, 19:47

@mrklorens: napisałem ten komentarz 7 miesięcy temu :|

Avatar mrklorens

27 listopada 2013, 19:56

@adamstorm63: tak xd

Avatar Archeologwinternetach

13 kwietnia 2017, 17:22

Avatar
RhobarIII

27 kwietnia 2013, 20:10

Teraz mi się skojarzyło że: finn może być saiyanem ale ciągle jest w formie ssj a wtedy był ssj3

Avatar jasnib

14 kwietnia 2014, 18:45

Ale w następnej scenie on ściął włosy a sayianom włosy nie odrastają

Avatar
RhobarIII

15 kwietnia 2014, 18:49

@jasnib: ojtam

Avatar jasnib

15 kwietnia 2014, 21:45

Chyba że jest mieszańcem krwi

Avatar Soberker

22 czerwca 2014, 11:29

Ma złote włosy po pięty, nie ma brwi, faktycznie też miałem pierwsze skojarzenie z SSJ3 x)

Avatar nalorek1972

31 października 2013, 12:29

Fryzjer: Jak ściąć?
Ja: proszę tylko podciąć końcówki
Fryzjer: OK
.
.
.
.
.
.
obciął mi pół głowy -.-

Avatar Wera1229

27 kwietnia 2013, 10:37

oglądałam to

Avatar shark2199

26 kwietnia 2013, 20:06

Mnie raz strzygł fryzjer z maską konia na twarzy. Całkiem nieźle obciął, do dziś się zastanawiam jak on tak dobrze widział przez tę maskę.

Avatar Domyla

26 kwietnia 2013, 21:41

@shark2199: to musiało być albo świetne przeżycie, albo nie można tego wymazać z pamięci i masz koszmary.

Avatar shark2199

27 kwietnia 2013, 07:45

@Domyla: Nie mam snów ani koszmarów, deal with it.

Avatar fajnynick

26 kwietnia 2013, 18:45

true story

Avatar
Konto usunięte

26 kwietnia 2013, 17:34

Fryzjer: Jak ściąć?
Ja: Tak żeby nie było mega krótko, najlepiej grzywke podciąć
Fryzjer: Dobrze
...
O***ł mi pół głowy ;_;

Avatar
Konto usunięte

26 kwietnia 2013, 18:00

nooo właśnie!

Avatar Szalona_

26 kwietnia 2013, 17:20

Jak większość fryzjerów rozumie "Proszę tylko podciąć końcówki" xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Deal życia

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Trzeba brać osobną torbę

Niezniszczalne

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka