Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zdeklasowani znowu
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Szybki jak błyskawica
Dobrze czasem się oderwać
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 stycznia 2022, 16:00
Nie ma jak to podać za źródło instagrama
Odpisz
25 marca 2018, 18:14
Nie wydaje mi się, aby był w stanie tak stać
Odpisz
25 marca 2018, 18:24
A, strusie tak stoją przecież!
Odpisz
28 marca 2018, 17:53
@TheHunterMikiPL: Ale zauwarz że strusie mają od początku dwie kończyny do chodzenia, a wielbłąd, nie mógł by tak nawet wstać, nie mówiąc już o chodzeniu. Dlaczego? nwm gdzie on ma środek ciężkości, ale nawet jak by takiego postawić, nie umiałby się utrzymać.
Odpisz
28 marca 2018, 18:09
@Ameron: *zauważ
Strusie są lżejsze i mają środek ciężkości przystosowany do takiego chodzenia. I stopy też.
To był żart. Sarkazm. Trzeba dawać je**ne /s nawet kiedy to oczywiste?
Odpisz
28 marca 2018, 18:13
@TheHunterMikiPL: Czemu się denerwujesz? Już nie można odpowiedzieć bo się złościsz i krzyczysz? :P
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2018, 18:39
@Ameron: Nawet się nie odezwałem a ten pieprzy, że krzyczę.
Masz schizofrenię?
I jestem spokojny, jak zawsze.
Odpisz
28 marca 2018, 18:43
@TheHunterMikiPL: Właśnie widzę że jesteś oazą spokoju :v
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2018, 19:22
@Ameron: Mogę pisać caps łokciem i rzucać przekleństwa częściej niż przecinki i to wcale nie oznacza, że jestem zdenerwowany.
Jedno przekleństwo rzuciłem. Z nawyku. A ten się przypi***ala, że denerwuję się niby
Odpisz
28 marca 2018, 19:29
@TheHunterMikiPL: Doość, nie kłócę się.
Odpisz
28 marca 2018, 19:31
@Ameron: Kłócisz się kłótliwy kłótasie.
Odpisz
28 marca 2018, 19:42
@TheHunterMikiPL: co
Odpisz
29 marca 2018, 17:42
@TheHunterMikiPL: co jest z tobą nie tak XD
Odpisz
29 marca 2018, 17:52
@gelo1238: Przynajmniej ja nie okradam graczy swojego serwera.
Odpisz
Edytowano - 29 marca 2018, 17:53
@TheHunterMikiPL: co XD
Co ty teraz w ogóle pie**olisz?
Znowu się przypi***alasz, teraz do mnie xd
Odpisz
29 marca 2018, 17:57
@gelo1238: Nie pamiętasz serwera minecraft?
Zabijałeś graczy komendami, wyłączałeś pvp na spawnie. Sam ich na nim i poza zabijałeś i okradłeś mnie z żelaza.
Odpisz
Edytowano - 29 marca 2018, 17:59
@TheHunterMikiPL: No szczegolnie ciebie a pozniej dalem ci bana i strzelileś focha XD
A to dlatego, że jesteś zje**ny.
Odpisz
29 marca 2018, 18:02
@gelo1238: Ty jesteś zje**ny.
Nie strzeliłem focha, a na pewno nie za bana.
Odpisz
29 marca 2018, 18:04
@TheHunterMikiPL: No taki normalny jesteś, że z dupy mi jakiś serwer minecrafta wypominasz XD
Odpisz
29 marca 2018, 20:15
@TheHunterMikiPL: heh... dziecko minecrafta
Odpisz
25 marca 2018, 18:14
Jakby mu tak dorobić małe łapki z przodu ciała to wyglądałby jak dinozaur.
Odpisz
28 marca 2018, 15:28
Dinozaur z głową wielbłąda i ciałem wielbłąda
Odpisz
28 marca 2018, 15:45
@kamykPL: Patrz jak się czai skubany
Odpisz
28 marca 2018, 19:36
jak mi ktoś tu jutro napisze to może to zrobię
Odpisz
28 marca 2018, 19:30
jak on sra
jak on trawi
gdzie on ma połowę narządów
tyle pytań, ale znam odpowiedź... żeby nie było .-.
to pytania czysto teoretyczne.. ._.
Odpisz
28 marca 2018, 16:42
Bait czy nie bait?
Odpisz
25 marca 2018, 18:51
to pół wielbłąda czyli to wiel czy błąd?
Odpisz
25 marca 2018, 19:34
@siemak: raczej błąd
Odpisz
25 marca 2018, 22:58
@sokowirufkax: jedenbłąd
Odpisz
28 marca 2018, 15:07
@FoxyFox: małybłąd może
Odpisz
28 marca 2018, 15:24
@siemak: Monobłąd.
W końcu wszystko nabiera sensu.
Odpisz
28 marca 2018, 15:13
lol
Odpisz
25 marca 2018, 19:53
Tak, a potem nie stracić towarzystwa w 5 minut przez głupi błąd
Odpisz
25 marca 2018, 19:35
Przełom w medycynie
Odpisz
25 marca 2018, 19:14
kolejny pretendent dla australii
Odpisz
25 marca 2018, 18:18
Wygląda jakby pisał to gen. Kuf Drahrepus
Odpisz
25 marca 2018, 18:13
Is that truuuu>?<
Odpisz
25 marca 2018, 18:17
@VipekGuy: Nope.
Odpisz
25 marca 2018, 18:19
@GupieKonto: No nie!
Lol kto minusuje baity i pytania?
Odpisz
26 marca 2018, 06:22
@VipekGuy: Słabe baity minusuje każdy
Odpisz
26 marca 2018, 18:38
@yodowymiszcz: dobre tez
Odpisz
26 marca 2018, 19:09
jeśli są zabawne to nie aż tak
Odpisz
26 marca 2018, 22:26
@yodowymiszcz: jesli bait jest dobry to znaczy ze ludzie go minusuja
Odpisz
26 marca 2018, 22:56
dobra, baity to jakiś paradoks
Odpisz