Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Powodzenia
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nigdy na to nie wpadną
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 marca 2018, 09:46
Ogólne to ta gra jest nawet dobra, fajnir mi się w nią grało zanim ktoś mi odinstalował (wcale nie spiraconą wersje) gry. Jednak dużo też szczegółów mnie irytuje. Np: Źle zrobione granice w niektórych pańdtwach, nie ma wolnego miasta gdańsk i Niema sporu o Triestr mniędzy Włochami a Jugosławią, większość państw które równie dobrze mogły lub odgrywały kluczową role albo ma słabe drzewko ideologiczne albo je w ogóle nie ma, tylko ma klasyczne, sytem konderencji pokojowych ( a przy tym imperializm ze strony aliantów, bo taki BOT Francji może wziąść se pół Niemiec i Włoch). Bardzo Skrócone drzewka badań, mało takich "alternatywnych decyzji, no i ponoć w nowym DLC osłabili czołgi.
Odpisz
30 marca 2018, 11:00
@KarakanumZPodkarpacia: w nowym DLC możesz sprzeciwić się hitlerowi, zabić mussoliniego
Odpisz
23 kwietnia 2018, 15:33
@KarakanumZPodkarpacia: Oczekujesz poprawności historycznej od gier Paradoxu? Kek
Odpisz
30 marca 2018, 10:40
a i tak moim jedynym osiągnięciem są Niemcy które podbiły aliantów w 1938. (przyznam że po 100 godzinach odkryłem jak robić desant morski)
Odpisz
30 marca 2018, 15:12
@Mejzurian: Pomóż panie, wytłumacz jak
Odpisz
2 kwietnia 2018, 15:52
@Karolekpl: podbić w 38 czy desant?
Odpisz
3 kwietnia 2018, 10:30
@LubieTostyPL: desant
Odpisz
3 kwietnia 2018, 11:24
@Karolekpl: na desant najpierw musisz zbadać okręty desantowe w zakładce z statkami potem wybrać tak z 8 dywizji zrobić tą grupe ich i tam masz ich opcje że te linie frontu itp to wybierasz desant morski
potem zaznaczasz pierwszy port (twój) i miejsce które ma być zdesantowane ALE musi być tam minimum (chyba) 75% dominacji powietrznej i jakieś okręty które też zdominują
jak byś dalej nie ogarniał jest pisiont poradników na yt
Odpisz
25 marca 2018, 21:30
I prefer the original
Odpisz
25 marca 2018, 21:31
@ReptilianJan: I said THE ORIGINAL
Odpisz
25 marca 2018, 21:31
@ReptilianJan: perfection
Odpisz
31 marca 2018, 14:42
@ReptilianJan: Trzy razy więcej strzałek. Cwaniak.
Odpisz
30 marca 2018, 15:14
Alternatywna rzeczywistosc. Meksyk zbudował mur z armii na granicy z Komunistycznym Związkiem Stanów Ameryki.
Odpisz
29 marca 2018, 21:04
Tymczasem w alternatywnej przeszłości (1949 rok)
Odpisz
Edytowano - 30 marca 2018, 09:12
@kapi1404: Duda wstawaj, zesrałeś się!
Odpisz
30 marca 2018, 12:27
Ale o co ci chodzi przecież taki mamy świat Duda imperator świata podbił już dawno wszystko
Odpisz
25 marca 2018, 21:40
Odpisz
29 marca 2018, 18:07
@andi12345: *Wjazd rowerem do Moskwy intesifies*
Odpisz
Edytowano - 30 marca 2018, 10:37
@andi12345: *wiadomość o modzie w którym każde państwo ma rowery intisifies*
Odpisz
29 marca 2018, 22:26
z jakiej gry?
Odpisz
29 marca 2018, 23:04
@kazekage895: hoi4
Odpisz
25 marca 2018, 21:49
Tymczasem w Europie...
Odpisz
25 marca 2018, 22:43
@SongMan: jak wygrać Polską?
Odpisz
25 marca 2018, 22:49
@Memiarz57: to screen z internetu
Odpisz
25 marca 2018, 22:53
@SongMan: ow, k
EDIT: Już wiem :v
Odpisz
25 marca 2018, 23:59
@Memiarz57: ale hoi to taka prosta gra że nawet luksemburgiem można podbić Europę...
Odpisz
26 marca 2018, 00:00
@Pikulina2137: cóż, najpierw trzeba się ogarnąć w tym wszystkim..
Odpisz
26 marca 2018, 16:42
@Memiarz57: oddajesz gdańsk i z szabelką lecisz na ZSRR
Odpisz
26 marca 2018, 18:45
@FlorencjaBall: a ja chciałem walczyć :v
Odpisz
29 marca 2018, 18:33
@Memiarz57: Akuratnie ugrać coś sensownego Polską nie jest tak trudno. Na samym początku wojna z ZSRR może wydawać się nie do wygrania, ale bot robi tak ch*jowe szablony jednostek, że po paru atakach traci całe zorganizowanie i zaopatrzenie.
Odpisz
29 marca 2018, 18:48
@SongMan: Co to za gra?
Odpisz
29 marca 2018, 19:38
@Lukasgda123: Hearts of Iron IV
Odpisz
29 marca 2018, 22:22
@Pikulina2137: Właśnie podbiłem Japonie jako Włochy
Odpisz
29 marca 2018, 20:07
Co to za gra?
Odpisz
29 marca 2018, 20:15
@PanMisiek: hearts of iron iv
Odpisz
29 marca 2018, 20:37
@jacekr32: thx
Odpisz
26 marca 2018, 07:07
Ktoś wie kiedy będzie następna promocja na HoI'a?
Odpisz
28 marca 2018, 18:26
@komixx102: prawdopodobnie tanio w lato będzie
ja w promocji na zimę kupiłem za 60zł
Odpisz
26 marca 2018, 01:01
Tymczasem w Europie, faszystowski Luksemburg sieje spustoszenie
Odpisz
25 marca 2018, 21:28
Uprzedzam pytania co to za gra a jest to Hearts of Iron 4.
Odpisz
25 marca 2018, 22:53
@PospolityPrzegryw: zgadzam się z tobą
Odpisz
25 marca 2018, 22:19
comrade jeb is proud
Odpisz
25 marca 2018, 22:04
Drew Durnil gay paintbrush
Odpisz
25 marca 2018, 21:55
Albo ku*wa Związek Brytyjski
Odpisz