Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pilne
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 marca 2019, 21:27
Obrazki z Fnaf'em na jeja w pigułce
Odpisz
2 kwietnia 2018, 11:40
Connor był najlepszym asasynem, a Ezio najgorszym. Pozdrawiam.
Odpisz
3 kwietnia 2018, 00:12
@Crisium: Kurde zbyt mało hejtu, więc inaczej napisze. Connor był najgorszym asasynem i nim gardzę (najlepsze, że to prawda). Fanboye Connora liczę na was!
Odpisz
26 marca 2018, 22:18
Nie rozumiem hejtu na minecrafta
Odpisz
26 marca 2018, 22:34
chodzi o community np zawsze jak gram na serwie to ktoś pisze
Mati2824-ej szukam dziewczyny tylko żeby miała ładną skórkę
Odpisz
2 kwietnia 2018, 13:10
życie.
Odpisz
2 kwietnia 2018, 13:11
@Szwedo1092: i te sex-roomy na 4funie
Odpisz
1 kwietnia 2018, 22:40
Ziemia jest okrągła bo taką stworzył ją Bóg . wegetarianie i veganie są poje**ni bo jak można nie jeść mięsa do tego szczepionki nie powodóją autyzmu ..... Czekam na gówno burzę.
Odpisz
1 kwietnia 2018, 22:41
@Fenekin582: polać mu
Odpisz
1 kwietnia 2018, 22:43
@Fenekin582: Poczekam z tobą.
Ok?
Odpisz
1 kwietnia 2018, 22:46
@tobiaszg21: a polewaj
Odpisz
2 kwietnia 2018, 00:27
@Fenekin582: Czekasz na gównoburze, a tu tylko dostaniesz laury kolego. Nie ten typ strony. No chyba, ze tekst z Bogiem, to może się zdarzyc
Odpisz
2 kwietnia 2018, 07:01
@Jurekis_: może trzeba było napisać odwrotność tego co napisałem
Odpisz
2 kwietnia 2018, 11:07
@Fenekin582: i dopisać że anime to gówno, gówno burza gwarantowana
Odpisz
2 kwietnia 2018, 11:17
@terrarian: anime ,że co
Odpisz
2 kwietnia 2018, 11:59
@Fenekin582: bo ludzie lubią się kłócić czy jest fajne, czy nie
Odpisz
2 kwietnia 2018, 11:21
Premium już nie działa
a no tak 1 kwietnia..
Odpisz
1 kwietnia 2018, 23:00
It's Begins
Odpisz
Edytowano - 2 kwietnia 2018, 07:28
Bez 's
Odpisz
2 kwietnia 2018, 03:44
Odpisz
2 kwietnia 2018, 00:14
Batim? gdy patrzę na fandom to umieram
Odpisz
1 kwietnia 2018, 23:33
gównoburza czas start XDD
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia 2018, 22:52
Gdzie mogę kupić tablet marki Alamy?
Odpisz
26 marca 2018, 20:52
FNAF
Odpisz
26 marca 2018, 20:54
fnaf bylo dobre do 4 części potem to już jest takie próbowanie uratować kogoś chorego na raka.
Odpisz
26 marca 2018, 21:03
@ReptilianJan: Dziwne, dostałem powiadomienie, a nie widzę żeby ktoś coś napisał.
Odpisz
26 marca 2018, 21:30
@ReptilianJan: Zwłaszcza, że trwają prace nad ósmą już grą z tej serii ( licząc gry niekanoniczne) i to na prawdę jest ciągnięcie na siłę
Odpisz
26 marca 2018, 22:04
@PanMisiek: Film też robią, pewnie wyjdzie ch*jowo.
Jedyna odsłona jaka miał potencjał na film to 3, miała taki całkiem fajny pomysł tych zwłok w kostiumie.
Odpisz
26 marca 2018, 22:50
@ReptilianJan: fnaf był fajny do 2 części. dalej ciągnęli już hype, a gry stawały się co raz słabsze. a i tak Sister Location to największe gówno
Odpisz
27 marca 2018, 07:25
Chyba nie widziałeś FFPS (Freddy Fazber Pizzeria Simulator czy coś w tym stylu). To też robił sam Scott
Odpisz
27 marca 2018, 09:38
@PanMisiek: nie, tego nie widziałem, po Sister Location nie interesuje się już Fnafem
Odpisz
27 marca 2018, 14:04
Ja staram się interesować, ale nie ma już nic ciekawego. A ta gra o każdej mówię jest naprawdę nudna i 4 zakończenia jej nie ratują
Odpisz
1 kwietnia 2018, 21:53
@PanMisiek: Scott mówił że chce już zakończyć fnafa :V
Odpisz
1 kwietnia 2018, 22:15
@ResiaPL: to pewnie był kolejny jego troll. Jak już mówiłem kolejna część właśnie powstaje i ma się nazywać chyba Ultimate Custom Night
Odpisz
1 kwietnia 2018, 22:42
@PanMisiek: To nie kolejna część tylko dodatek do FFPS. Też w sumie się tym nie interesuję, po prostu czasem zerkam na kanał Dawko bo gościu ma taki uspokajający akcent i ton w głosie że aż miło go słuchać.
Odpisz
1 kwietnia 2018, 22:48
@PanMisiek: Tylko że to jest robione przez innych ludzi tylko Scott to wspiera i promuje.
Odpisz
26 marca 2018, 20:53
undertale
Odpisz
27 marca 2018, 13:58
gra akurat spoko
tylko fandom jest toksyczny
Odpisz
1 kwietnia 2018, 22:08
Fandom zawsze musi wszystko zniszczyć
Odpisz
1 kwietnia 2018, 22:29
je**c fandomy
Odpisz
1 kwietnia 2018, 21:07
Trochę tak mam po nowych zasadach i obecnych próbach dodania memów z serii S.T.A.L.K.E.R.
Odpisz
26 marca 2018, 20:33
DDLC jest tylko dla ludzi którzy potrafią dostrzec satyrę i ją docenić
Odpisz
26 marca 2018, 20:36
*obserwuje*
Odpisz
26 marca 2018, 20:41
czyżby r/ddlc?
Odpisz
26 marca 2018, 20:42
@SnaqS: z ddlc da się znałeś jeszcze ciekawsze
Odpisz
26 marca 2018, 20:57
@SnaqS: Ta, sam czasem swoje wrzucam
Odpisz
27 marca 2018, 00:28
@SnaqS: r/ddlc jest jedyną grupą o ddlc która nie jest toksyczna.
Odpisz
26 marca 2018, 20:31
Rick and Morty jest tylko dla ludzi z wysokim IQ
Odpisz
26 marca 2018, 20:33
@EmilyVans:
Odpisz
26 marca 2018, 20:35
@EmilyVans: xDDD
Odpisz
26 marca 2018, 20:40
@EmilyVans: "Idę się zesrać"
Odpisz
26 marca 2018, 21:00
@EmilyVans: pamiętam jakie to było straszne jak zobaczyłem musicaly z rick and morty . ale i tak czekam na sezon 5👌
Odpisz
26 marca 2018, 21:05
To jest już 4?
Odpisz
26 marca 2018, 21:22
opowiedz o tym musicaly z Rickiem i mortym
Odpisz
26 marca 2018, 21:27
ja tez poproszę albo nazwę użytkownika
Odpisz
26 marca 2018, 22:36
wystarczy wpisać rick and morty musically
Odpisz