Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Można, tylko trzeba wstawać rano
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Przerwa na herbatkę
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 kwietnia 2013, 21:30
Sezon na ,,Spi*rdalanie przed ukąszeniami'' uważam za otwarty.
Odpisz
27 kwietnia 2013, 16:45
FFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUU!!!!!
Odpisz
27 kwietnia 2013, 11:48
Mam nadzieje, że znowu szerszenie nie zrobią sobie gniazda przy wejściu do chałupy...
Odpisz
27 kwietnia 2013, 14:37
@chupacabra001: gorzej jak w samej chałupie,np. przy oknie >:[
Odpisz
27 kwietnia 2013, 14:42
@Sauron: Tak tez miałem. ;-/
Odpisz
27 kwietnia 2013, 13:19
Teraz muszę mieć się na baczności.
Odpisz
27 kwietnia 2013, 11:03
ja 2 razy w noge ;/
Odpisz
27 kwietnia 2013, 11:45
@karol15: To ty masz szczęście...
Odpisz
27 kwietnia 2013, 12:26
@sarnasarna: dlaczego ?
Odpisz
27 kwietnia 2013, 13:01
@karol15: Bo mnie nic nie pogryzło przez ostatnie 5 lat.
Odpisz
27 kwietnia 2013, 12:19
Chyba sezon na "O ***a! Boli!".
Odpisz
27 kwietnia 2013, 11:16
A gdzie wstęga i nożyce?
Odpisz