Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Nigdy na to nie wpadną
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Można, tylko trzeba wstawać rano
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lutego 2016, 15:34
koty njlepsze
Odpisz
27 sierpnia 2014, 22:43
2 i 5 kot lepszy od modela.
Odpisz
9 lipca 2013, 12:40
Lovciam Kotki :3
Odpisz
28 kwietnia 2013, 17:15
KOTY!
Odpisz
28 kwietnia 2013, 12:48
No chyba, że pod tym względem patrząc :) Ale bo ja wiem, czy to taki dobry pomysł, w końcu która by chciała takiego co to sam łazi i o jedzenie tylko prosi? ;D
Odpisz
Edytowano - 27 kwietnia 2013, 14:56
Niezależnie od tego, że nie wiem, kto wymyśla te dzisiejsze kanony urody zarówno męskiej, jak i kobiecej, bo chyba nie ja...I tak zarówno w internecie jak i centralnie na jeja jest zdecydowanie więcej wdzięków niewieścich niźli męskich...Więc nie mówcie Panowie, że jesteście niedopieszczeni, zwłaszcza, że były już podobne zestawienia z paniami w rolach głównych.
A przy okazji: zamiast dzielić włos na czworo, nie prościej byłoby po prostu załatwić dwa w jednym, czyli faceta z kocimi uszami i ogonem? Naprawdę dziwię się, że jeszcze nikt takiego nie wyhodował...
Odpisz
27 kwietnia 2013, 15:50
@SockPuppet: A przy okazji: zamiast dzielić włos na czworo, nie prościej byłoby po prostu załatwić dwa w jednym, czyli faceta z kocimi uszami i ogonem? Naprawdę dziwię się, że jeszcze nikt takiego nie wyhodował...
To już wydawało mi się pedalskie, lecz model z uszami i ogonem kota?
3/5
Odpisz
27 kwietnia 2013, 17:40
@kolkav5: Nie musiałby być modelem. Szczerze mówiąc, uważam, że bycie modelem samo w sobie jest trochę pedalskie...Natomiast kocie uszy i ogon nie!
Odpisz
27 kwietnia 2013, 23:35
@SockPuppet: Po co psuć koty...? :(
Odpisz
28 kwietnia 2013, 11:50
@aneczka27: Żeby poprawić facetów...? Czasami potrzebna jest odrobina poświęcenia,,,Zresztą, można coś takiego przeprowadzić tak, żeby żadnemu kotu nie stała się krzywda.
Odpisz
27 kwietnia 2013, 20:33
Przed ostatnie zdjęcie: to chyba coś zupełnie innego...
Odpisz
27 kwietnia 2013, 17:21
Kot z ostatniego zdjęcia - to spojrzenie -.-
Odpisz
27 kwietnia 2013, 13:10
Dlaczego nie modelki? :<
Odpisz
27 kwietnia 2013, 13:20
@rakso132: właśnie:(
Odpisz
27 kwietnia 2013, 13:32
@rakso132: Bo jest cenzura.
Odpisz
Edytowano - 27 kwietnia 2013, 13:40
@sarnasarna: Modele to niby mogą być, a modelki nie? :<
Odpisz
27 kwietnia 2013, 14:00
@rakso132: Bo tutaj jest zbyt wiele obrazków muzułmańskich.
Odpisz
27 kwietnia 2013, 14:04
@sarnasarna: Co nie zmienia faktu, że powinny być modelki. :>
Odpisz
27 kwietnia 2013, 14:14
@rakso132: Oni poszli by za obejrzenie tego do piekła.
Odpisz
27 kwietnia 2013, 14:16
@sarnasarna: Myślisz, że na tej stronie są muzułmanie..?
Odpisz
27 kwietnia 2013, 14:19
@rakso132: A nie wiesz kto tutaj zagląda?
Odpisz
27 kwietnia 2013, 14:55
@rakso132: A bombowy Ahmed to może pastafarianin?
Odpisz
27 kwietnia 2013, 13:29
Koty ładniejsze xD
Odpisz
27 kwietnia 2013, 13:15
Super.
Odpisz
27 kwietnia 2013, 13:07
A kotu od batmana nie dali majtek..
Odpisz