Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Przerwa na herbatkę
Nie są aż takie pyszne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niezniszczalne
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 marca 2018, 23:36
I nazwali planetę po batoniku
Odpisz
28 marca 2018, 00:20
@rozwalgo: Planetę to jeszcze rozumiem, ale żeby całą galaktykę?
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2018, 10:34
@KrewetkaModliszkowa: Galaktykę to jeszcze zrozumiem, ale powiedzmy sobie szczerze... kto nazwałby zwierzę po piwie?
Odpisz
28 marca 2018, 17:10
@rozwalgo: albo zwierzę po owocu
Odpisz
28 marca 2018, 21:06
@mikigra8888: jakie? \_________/
Odpisz
28 marca 2018, 22:23
@gaminger: Kiwi
Odpisz
29 marca 2018, 04:32
@rozwalgo: albo jak nazwali broń po owocu
Odpisz
29 marca 2018, 10:06
@Kern3lly: I od tej broni i owocu jeszcze kolor nazwali
Odpisz
27 maja 2018, 19:43
@rozwalgo: jaka?
Odpisz
27 maja 2018, 21:16
Granat/granatowy
Odpisz
27 maja 2018, 21:21
@gaminger: ok
Odpisz
17 października 2018, 20:28
@rozwalgo: a kontynent nazwali po piosence!
Odpisz
28 marca 2018, 18:44
lol
Odpisz
28 marca 2018, 18:19
Nienawidzę ludzi którzy myślą w ten sposób (tak jak na tym obrazku).
Odpisz
10 lutego 2020, 10:33
ale wiesz co to sarkazm?
Odpisz
27 marca 2018, 23:25
Pamiętacie Wiedźmina? Ta książka na podstawie gry
Odpisz
27 marca 2018, 23:42
@KawaiiNekoCiaa: Ten Sapkowski to na kase poleciał
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2018, 23:48
@RobsonPlay: Mógłby dać coś od siebie a nie tylko wszystko od gry zgapiać.
Odpisz
27 marca 2018, 23:54
@docRobert: Ja się dziwie że CDPR jeszcze go nie zdupiło za to.
Odpisz
28 marca 2018, 17:15
@RobsonPlay: Wiedźmin? Ta książka na podstawie filmu?
Odpisz
28 marca 2018, 17:19
@LunarDreams: a wiedźmin gra nie była na podstawie filmu który był na podstawie teatru który był grany na podstawie filmu na yt GF Darwin?
Odpisz
27 marca 2018, 23:22
Świetne nawiązanie do nowych trendów, telewizja aspiruje do wejścia na równie z internetem
Odpisz
28 marca 2018, 10:07
@didujakaskemm: WYŁONCZCIE INTERNET BO JEST ZŁY OGLONDAJ TELEWIZYJE BO mówiMY PRAFDE!!!!!!!!!!1111111111111111111111111111111111111111
Odpisz
27 marca 2018, 23:20
Odpisz