Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Phi!
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niegrzeczny Oskarek
Dobrze czasem się oderwać
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 czerwca 2018, 20:50
Odpisz
2 kwietnia 2018, 13:56
I jeszcze ten brud dookoła ust. Ten kosmita stwór coś lubi czekoladę.
Odpisz
1 kwietnia 2018, 21:51
............................To nie ja................ ......... .
Odpisz
28 marca 2018, 10:14
o ku*wa. obiekt znowu nam nawiał
Odpisz
29 marca 2018, 16:06
@Dolores_Umbridge:
Odpisz
29 marca 2018, 16:07
@Ajgorak: jedziemy po niego
Odpisz
29 marca 2018, 16:08
@Dolores_Umbridge: Użyjmy tego na 692.
Odpisz
29 marca 2018, 18:17
@Dolores_Umbridge: NIGDY MNIE NIE ZŁAPIECIE! MUAHAUHAUAHAUA *ucieka z prędkością ślimaka, bo zeżarł za dużo słodyczy*
Odpisz
29 marca 2018, 18:23
@SCP_999: ale nie ciebie łapiemy ._. ty jesteś uroczy
Odpisz
29 marca 2018, 18:28
@Dolores_Umbridge: oh, eeeee. To powiem tyle, że ten dziwak którego szukacie, poszedł tam. *pokazuje na prawo*
Odpisz
29 marca 2018, 19:18
@SCP_999: plot twist: tak naprawdę to poszedł w lewo
Odpisz
29 marca 2018, 20:17
@Dolores_Umbridge: Hejka lorax12, jak leci?
Odpisz
29 marca 2018, 20:20
za dużo wiesz
Odpisz
29 marca 2018, 20:23
@Dolores_Umbridge: huhuheuhuehue! /s
Odpisz
29 marca 2018, 20:24
kto ci powiedział?
Odpisz
29 marca 2018, 20:25
@Dolores_Umbridge: Na Twoim profilu jest taka jedna rozmowa... Screena?
Odpisz
29 marca 2018, 20:26
ah... jonatan gruszka
Odpisz
29 marca 2018, 20:29
@Dolores_Umbridge: Uh, jeszcze jedno...
Odpisz
29 marca 2018, 20:31
@Kasiuula: O nie, ten dziwak 106 znowu mnie okłamał ,_,
Odpisz
29 marca 2018, 21:25
@SCP_999: A więc ten 3199 uciekł do Ukrainy. Musimy go gonić! Do Bat-mobilu! Ku*wa poje**ło mi się coś, to Hagrid latał Bat-mobilem. Na miotłe Harley Quinn!
Odpisz
29 marca 2018, 22:37
@Najlepszy_Diler: A mi się wydaję, że powinniśmy pójść na Gwiazdę Śmierci Gandalfa Pottera, panie... Jakiś
Odpisz
30 marca 2018, 08:28
@SCP_999: A więc rozdzielmy się.
Odpisz
30 marca 2018, 08:29
@Najlepszy_Diler: łapiemy scp-3199!
Odpisz
30 marca 2018, 08:30
@Dolores_Umbridge: Wiem. Ale nie wiemy gdzie jest. Dlatego proszę o rozdzielenie
Odpisz
30 marca 2018, 09:21
@Najlepszy_Diler: Dołączam się! *biegnie w prawo*
Odpisz
30 marca 2018, 09:27
*biegnę za tobą tylko po to by zostać sam na sam*
Odpisz
30 marca 2018, 09:29
@Dolores_Umbridge: Obskuro!
Odpisz
30 marca 2018, 09:30
zła wymowa moja droga :v
Odpisz
30 marca 2018, 09:31
@Dolores_Umbridge: Obscuro!(?)
Odpisz
30 marca 2018, 09:32
brawo. ale czemu mi to robisz :c
Odpisz
30 marca 2018, 09:33
@Dolores_Umbridge: Bo... Um...
Odpisz
30 marca 2018, 09:33
bo? *zaczyna ryczeć*
Odpisz
30 marca 2018, 09:34
@Dolores_Umbridge: Uh... ja tego nie chcę... ale... m-mam zlecenie...
Odpisz
30 marca 2018, 09:35
@Dolores_Umbridge: Już wiem gdzie on jest! Jest w domu babci, tego... Jak on tam? A, wiem. Dr. ██████
Odpisz
30 marca 2018, 09:35
*ryczy głośniej*
Odpisz
30 marca 2018, 09:38
@Dolores_Umbridge: N-n... nie martw się... n-naprawię... t-to...*ściąga jakimśtam zaklęciem opaskę*
Odpisz
30 marca 2018, 09:39
kto ci dał to zlecenie?
Odpisz
30 marca 2018, 09:43
@Dolores_Umbridge: N-nie mogę... powiedzieć...
Odpisz
30 marca 2018, 09:43
@Dolores_Umbridge: Orchideus..!
Odpisz
30 marca 2018, 09:47
zapie**olę go >:c
Odpisz
30 marca 2018, 09:47
@Dolores_Umbridge: *to było zaklęcie, to z kwiatkami z różdżki*
Odpisz
30 marca 2018, 09:48
wiem, ale musisz mi powiedzieć kto kazał mnie zabić, czy tam porwać
Odpisz
30 marca 2018, 09:49
@Dolores_Umbridge: Um...*myśli jakie zaklęcie rzucić, ale się poddaje*
Odpisz
30 marca 2018, 09:50
tylko nie kłam
Odpisz
30 marca 2018, 09:50
@Dolores_Umbridge: To był...
Odpisz
Edytowano - 30 marca 2018, 09:51
@Dolores_Umbridge: *Zeskakuje z sufitu
CRUCIATUS!!!!!!
* kieruje różdżke w stronę Ninja4Ever
Odpisz
30 marca 2018, 09:52
@Dolores_Umbridge: TO BYŁ PROFESOR SNAPE! *zaczyna płakać* Powiedział, że Czarny Pan mu to zlecił, ale nie chce wyjść na głupca! *jeszcze mocniej płacze*
Odpisz
30 marca 2018, 09:53
@Najlepszy_Diler: Oww! *pada na ziemię*
Odpisz
30 marca 2018, 09:54
@Najlepszy_Diler: *PROTEGO!* nie. waż. się. jej. tknąć
Odpisz
30 marca 2018, 09:57
*przytula*
Odpisz
30 marca 2018, 09:57
@Dolores_Umbridge: *odwzajemnia*
Odpisz
30 marca 2018, 09:57
TAAAAAAAAAK!
Odpisz
30 marca 2018, 09:59
@Dolores_Umbridge: A Tobie co? *robi minę jakby się urwała z choinki*
Odpisz
30 marca 2018, 10:01
nic nic c:
Odpisz
30 marca 2018, 10:02
@Dolores_Umbridge: Chyba coś coś c:
Odpisz
30 marca 2018, 10:03
nieee... :3
Odpisz
30 marca 2018, 10:03
@Dolores_Umbridge: taaak? :3
Odpisz
30 marca 2018, 10:05
taaak
Odpisz
30 marca 2018, 10:07
@Dolores_Umbridge: to powiedz :3
Odpisz
30 marca 2018, 10:07
ale...
Odpisz
30 marca 2018, 10:08
@Dolores_Umbridge: NJE MA ALEEE!! :3
Odpisz
30 marca 2018, 10:10
jak to nie ma :c
Odpisz
30 marca 2018, 10:12
@Dolores_Umbridge: No powiedz, o czym myślisz *szepta do uszka, aby się przekonać, że nie jest trapem, i czy mu nie stanie* No proszę, pewnie żywisz jakieś uczucia... do mnie... prawda to?
Odpisz
30 marca 2018, 10:13
._.
Odpisz
30 marca 2018, 10:14
@Dolores_Umbridge: ...no dalej! *ściska go wbijając pazurki*
Odpisz
30 marca 2018, 10:14
aa...ale
Odpisz
30 marca 2018, 10:17
@Dolores_Umbridge: no weeź, nie bądź taki...
Odpisz
30 marca 2018, 10:17
no bo.. bo.. *zaczyna ryczeć*
Odpisz
30 marca 2018, 10:20
@Dolores_Umbridge: Oj plosię... nie zmuszaj mnie do użycia zaklęcia zapominającego...
Odpisz
30 marca 2018, 10:21
jak mogłabyś mi to zrobić :c
Odpisz
30 marca 2018, 10:23
@Dolores_Umbridge: Mogę użyć Imperio i zmusić ją do mówienia?
Odpisz
30 marca 2018, 10:23
@Najlepszy_Diler: nie waż się jej tknąć >:c
Odpisz
30 marca 2018, 10:24
@Dolores_Umbridge: Właśnie nie mogę... tylko chcę poznać prawdę...*siada okrakiem na loraxie*...no dalej...*kładzie się na nim*
Odpisz
30 marca 2018, 10:24
@Dolores_Umbridge: Nie na niej. Na tobie
Odpisz
30 marca 2018, 10:25
@Dolores_Umbridge: ...czy Ty... mnie... kochasz...?
Odpisz
30 marca 2018, 10:25
*psitula*
Odpisz
30 marca 2018, 10:25
@Najlepszy_Diler: Poczekajmy chwilę, może coś wyduszę...
Odpisz
30 marca 2018, 10:26
Awwwwwww
Odpisz
30 marca 2018, 10:27
@Dolores_Umbridge: *odwzajemnia* No to...? Dowiem się prawdy?*macha ogonkiem i ściąga obrożę*
Odpisz
30 marca 2018, 10:28
emm... bo ja.. ten... no bo... *znowu zaczyna płakać*
Odpisz
30 marca 2018, 10:28
*rozpina rozporek, szykuje się
Odpisz
30 marca 2018, 10:30
@Dolores_Umbridge: *zapina obrożę na szyi loraxa i wyciera jego oczy* Tylko bez płaczu proszę... *dzwoni dzwoneczkiem przy obroży*
Odpisz
30 marca 2018, 10:31
@Najlepszy_Diler: To nie będzie aż tak konieczne. Zostaw nas samych... Jak coś to Cię zawołam po Imperio...
Odpisz
30 marca 2018, 10:31
*wtula się*
Odpisz
30 marca 2018, 10:32
To się robi za bardzo poje**ne.
*zapina rozporek i idzie po popcorn
Odpisz
30 marca 2018, 10:33
@Dolores_Umbridge: To powiesz...? *zaczyna rozpinać jego rozporek*
Odpisz
30 marca 2018, 10:33
@Najlepszy_Diler: *wraca z popcornem
Kurde zapomniałem Pepsi
*wraca się po pepsi
Odpisz
30 marca 2018, 10:34
@Najlepszy_Diler: *wraca z pepsi
Co mnie omineło?
Odpisz
30 marca 2018, 10:35
nie za szybko?
Odpisz
30 marca 2018, 10:37
@Dolores_Umbridge: ... nie...*rozpina guziczek w rozporku*
Odpisz
30 marca 2018, 10:38
to może nie tutaj?
Odpisz
30 marca 2018, 10:43
@Dolores_Umbridge: ok...Brachiabindo!
Odpisz
30 marca 2018, 10:47
co?
Odpisz
30 marca 2018, 10:57
@Dolores_Umbridge: Mobilikorpus! *zabiera loraxa do domu Ravenclaw*
Odpisz
30 marca 2018, 11:03
nie mów na mnie lorax :c najlepiej po imieniu
Odpisz
30 marca 2018, 11:04
@Dolores_Umbridge: Szymon?
Odpisz
30 marca 2018, 11:07
nie. maciek
Odpisz
30 marca 2018, 11:09
@Dolores_Umbridge: Ouuukeyy
Odpisz
30 marca 2018, 11:10
@Dolores_Umbridge: *dalej są sceny 18+, nie możemy ich ujawnić, gdyż dostaniemy banicję*
Odpisz
30 marca 2018, 11:13
a tak serio to.. bo... no.. już nic ·^·
Odpisz
30 marca 2018, 11:14
*teleportuje się do domu Ravenclaw
Mogę dołączyć? Co dwie pały to nie jedna
Odpisz
30 marca 2018, 11:14
@Dolores_Umbridge: *łapie za obrożę od tyłu i ciągnie krzycząc* GADAJ W KOŃCU, NIE ZMUSZAJ MNIE DO UŻYCIA IMPERIO!! *sapie*
Odpisz
30 marca 2018, 11:15
@Najlepszy_Diler: Sorki, ale możesz nas jeszcze zostawić na chwilkę samych?
Odpisz
Edytowano - 30 marca 2018, 11:16
*lepiej na priv*
Odpisz
30 marca 2018, 11:17
@Dolores_Umbridge: *k*
Odpisz
30 marca 2018, 11:17
Narzucę peleryne niewidke i nie będe wam przeszkadzał.
*narzuca pelerunę na siebei i je popcorn
Odpisz
29 marca 2018, 16:59
Kurla co to jest?
Odpisz
Edytowano - 30 marca 2018, 00:43
@Zupa_Cebulowa: SCP
Odpisz
30 marca 2018, 10:21
@Zupa_Cebulowa: scp-3199
Odpisz
30 marca 2018, 09:23
proszę się rozejść tu nie ma nic ciekawego ....przejmujemy obiekt
Odpisz
30 marca 2018, 09:49
@pawelonxxx: o nie! SZYBKO! ŁAPIEMY GO I SIĘ ZMYWAMY! MAMY KONKURENCJĘ!
Odpisz
30 marca 2018, 10:30
@Dolores_Umbridge: Racja! Ja się nimi zajmę a ty łap 3199!
Odpisz
28 marca 2018, 10:19
Co to jest?
Odpisz
28 marca 2018, 10:25
@trinty: Tego pewnie nawet autor nie wie
Odpisz
28 marca 2018, 10:38
@kamykPL: Ciekawe co wpisał w google, ażeby zdobyć ten jpg.
Odpisz
28 marca 2018, 10:48
@trinty: Spytaj się go, o ile wgl używał Googla
Odpisz
28 marca 2018, 10:50
@kamykPL: muszę się nad tym zastanowić
Odpisz
28 marca 2018, 11:17
@trinty: Taki se SCP, numeru nie pamiętam
Odpisz
28 marca 2018, 13:31
@Gal_Anonim: możliwe.
Odpisz
28 marca 2018, 13:58
@Gal_Anonim: bodajże 106(łazarz)
Odpisz
28 marca 2018, 13:58
@gracjan_pl: jednak nie
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2018, 21:08
@gracjan_pl: Nope, nie 106.
Pamiętam tylko, że było to połączenie człowieka z kurczakiem, ale nie znam numerka. Raczej gdzieś powyżej 1000.
Odpisz
28 marca 2018, 22:19
@trinty: Jest to Scp 3199
Odpisz
29 marca 2018, 09:07
@NaiNeko27: Dzięki poczytam i nim
Odpisz
29 marca 2018, 15:23
@gracjan_pl: czemu łazarz?
Odpisz
29 marca 2018, 15:29
@SkrzydlataHusaria: W sensie, czemu 106 nazywa się Łazarz, czy czemu myślał, że to Łazarz?
Odpisz
29 marca 2018, 16:34
SCP 106 jest to humanoid wyglądający na człowieka w starości, rozkłada tkankę organiczną, powoduje korozję itp
Odpisz
29 marca 2018, 16:39
@Mroczny_Pan: A to nie był ten co przechodził przez ściany?
Odpisz
29 marca 2018, 16:41
też
Odpisz
29 marca 2018, 17:00
Tak, to ten co miał wymiar łuzowy
Odpisz
29 marca 2018, 23:57
czemu się nazywa
Odpisz
30 marca 2018, 08:33
@SkrzydlataHusaria: 106 ma kilka pseudonimów: Starzec,Staruszek,Łazarz
Odpisz
30 marca 2018, 08:44
@SkrzydlataHusaria: Chyba po prostu tak się przyjęło, bo nigdzie, nawet na SCPwiki nic o tym nie ma.
Odpisz
30 marca 2018, 08:48
dzięki wam
Odpisz
28 marca 2018, 10:11
Przypomina trochę The Rake.
Tylko mi się kojarzy?
Odpisz
28 marca 2018, 10:15
@Monnx: Nie tylko Tobie
Odpisz
28 marca 2018, 16:39
@Monnx: Taki trochę otyły The Rake.
Odpisz
29 marca 2018, 16:55
@Kanda: po roku w stanach
Odpisz
30 marca 2018, 05:50
@Kanda: Rake po feriach spędzonych u babci:)
Odpisz
29 marca 2018, 21:21
Moja mama też w nocy się zajada więc whatever.
Odpisz
29 marca 2018, 15:33
z jakiej to gry?
Odpisz
29 marca 2018, 15:52
@ruzwelt1: z Twojego pokoju
Odpisz
29 marca 2018, 16:30
@ruzwelt1: żadnej, to jest z SCP. No jest gra o SCP ale to nie jest gra u podstaw tylko coś jakby wikipedia o potworach
Odpisz
28 marca 2018, 10:37
Odpisz
29 marca 2018, 16:10
@rozwalgo: Widzę twarz w tei dupie
Odpisz
28 marca 2018, 10:13
Prawie jak ja
Ale ja zamawiam kebaba na dowóz
Odpisz