Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Znak czasów
Totalnie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Północne Węgry
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 marca 2018, 08:59
Z których SW kadry?
Odpisz
29 marca 2018, 09:10
@ben1794: z ostatniego jedi
Odpisz
29 marca 2018, 09:14
@ben1794: ostatni jedi
Odpisz
29 marca 2018, 10:54
@arkom: Nie widziałem tam takiej sceny.
Odpisz
29 marca 2018, 11:40
@ben1794: prawdopodobnie to połączenie kadrów z 2.części
Odpisz
29 marca 2018, 11:55
@ben1794: Gdy rey wracala do rebeliantow chyba ta scena była
Odpisz
29 marca 2018, 12:10
@MR_Lizard: Tak, to z ostatniego jedi, scena bitwy na tej czerwonej planecie [nie pamiętam nazwy]
Odpisz
29 marca 2018, 15:55
@Kaladin: Aha wtedy chyba przysnąłem.
Odpisz
30 marca 2018, 00:08
@Kaladin: Craig
Odpisz
29 marca 2018, 22:58
Nie po prostu lubię takie komentarze pisać
Odpisz
29 marca 2018, 12:18
Jezu kiedy badzie koniec memow z tym gownem Star Wars
Odpisz
Edytowano - 29 marca 2018, 12:31
@maksio254: jezu, kiedy będzie koniec głupich komentarzy użytkownika Maksio 254?
Odpisz
29 marca 2018, 13:15
@arkom:
Odpisz
29 marca 2018, 13:30
@maksio254: Jezu kiedy znikną tacy debile jak ty. Można nie lubieć jakiejś serii ale zwyzywanie jej od gówna pokazuje tylko twoje ograniczenie umysłowe.
Odpisz
29 marca 2018, 13:44
@Mr_Quicky:
Odpisz
29 marca 2018, 10:39
aż mi się przypomniała moc z diablo 3 która 1 strzałem dziurawiła kilku przeciwników w linii prostej
Odpisz
28 marca 2018, 15:36
Nie bardzo pamiętam o co chodzi (rozszerzenie z historii, ta jasne xD), ale mina Rey w ostatnim kadrze przekonała mnie do dania 5
Odpisz
28 marca 2018, 16:35
Rozumiem, że 4 klasa podstawówki?
Odpisz
28 marca 2018, 17:11
1 liceum :")
ale co się nałapałem czerwonych to moje
Odpisz
29 marca 2018, 08:22
Ja dopiero w 2 technikum przerabiałem pierwszy raz II WŚ, więc no :v
Wszystko co wiem pochodzi z własnego dokształcania się w tym temacie.
Odpisz
29 marca 2018, 08:27
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Tak samo. A że interesuję się mocno, to co dzień spędzam po godzinie na dokształcaniu się (czyt. gram w gry multiplayer o IIWW).
Odpisz
29 marca 2018, 08:29
Nie wiem co to Benelux, ale postaram się odpowiedzieć.
Blitzkrieg to niemiecka wojna błyskawiczna, mająca na celu błyskawiczne właśnie zajęcie terenu wroga. Hitlerowcy zaatakowali Polskę i Francję i niemal natychmiast przejęli ich tereny.
Odpisz
29 marca 2018, 08:30
@crimzon: Benelux, region w którym leżą Belgia, Luksemburg i Holandia.
Odpisz
29 marca 2018, 08:31
Że też na to nie wpadłem.
Odpisz
29 marca 2018, 10:29
@crimzon: O, dziękuję dobry kolego
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2018, 15:36
TEST CZY APKA DZIAŁA
No działa, czemu czasem mi komentarze znikają, Boży planuje bana dla mnie?
Odpisz
28 marca 2018, 15:45
@zyl15: tez mi znikają
Odpisz
28 marca 2018, 15:46
@zyl15: admin czystke i ludobójstwa robi
Odpisz
28 marca 2018, 15:47
@polandball1: Gorzej niż papież na Wołyniu ku*wa
Odpisz
29 marca 2018, 11:26
@zyl15: też mi znikają :v
Odpisz
28 marca 2018, 15:26
Kolejność się nie zgadza, pierwsza powinna dostać Polska.
Odpisz
28 marca 2018, 15:35
@The_Dark_Side_of_The_Moon: Zgadza się, ale z drugiej strony to Polska względnie długo się broniła...
Odpisz
28 marca 2018, 15:19
Czemu Francja z dużej litery, a reszta nie?
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2018, 15:24
@TenLucznik: ponieważ Niemcy szanowali Francję za ich nie możliwą do przejścia linie Maginota
Odpisz
28 marca 2018, 15:28
@MrRolan: Ale możliwą do obejścia.
Odpisz
28 marca 2018, 15:32
@MrRolan: Ja się raczej zastanawiam czemu Blitzkrieg jest małą, skoro to nazwa własna
Odpisz