Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Patrykos234432

15 czerwca 2019, 00:08

A ja zamierzam jutro 🙃

Avatar Danonix

31 marca 2018, 23:37

Na górze róże
na dole mole
życie jest nudne
że ja pie**ole

Avatar Gusel

31 marca 2018, 15:52

Na górze pieprz
Na dole sole
Jesteś tak brzydki
Że ja pie**ole

Avatar szczerbatek12

31 marca 2018, 12:02

Na górze róże
Na dole śniegu kupa
Ale Ci ku*wa
Je*ie dupa

Avatar Kangurur28

30 marca 2018, 20:19

Na górze róże
Na dole mole
Przestań fikać
Bo ci wpi***ole

Avatar Royalny

30 marca 2018, 20:00

Na górze róże
Na dole mole
Po co rymować?
Ja pier**lę

Avatar ImJarosz

30 marca 2018, 17:31

koleś ma racje

Avatar trinty

30 marca 2018, 17:17

Tak bardzo prawdziwe

Avatar kenway1999

29 marca 2018, 09:46

To dziwne, że mem, który jest o umieraniu, jeszcze nie umarł po tak długim czasie

Avatar mojalubiplacki

29 marca 2018, 22:15

@kenway1999: Paradoks mema Schopenhauera

Avatar SharpNeedle

29 marca 2018, 11:27

Na dole róże
Które wchodzą po schodkach
Chce już być martwy
Przez film o emotkach

Avatar kaczkazchleba

28 marca 2018, 18:46

na górze róże na dole mole
chcę się zaje**ć że japie**ole

Avatar
Konto usunięte

28 marca 2018, 16:38

Mógłby ktoś to przerobić na mema? xDDDDD

Avatar Krzyniu

28 marca 2018, 16:39

Avatar
Konto usunięte

28 marca 2018, 16:45

Avatar Burger2004_09

28 marca 2018, 16:50

Avatar
Konto usunięte

28 marca 2018, 17:02

Wyjątkowo dobry meme, aż wyśle do ziomków

Avatar
Konto usunięte

28 marca 2018, 17:04

Spoko

Avatar Majciak

28 marca 2018, 16:37

po co w ogóle żyć skoro i tak wszyscy umrzemy?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Północne Węgry

Dobrze czasem się oderwać

Znak czasów

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka