Interesujący motyw z tym przebitym sercem, ponieważ zbroja Iron Mana (przynajmniej w komiksie) początkowo miała sprawiać, że jego przedziurawione odłamkiem serce miało dalej bić (tak z medycznego punktu widzenia to głupi pomysł, bo doznałby masywnego krwotoku wewnętrznego, ale to przecież komiks).
@Axl_MMX: zbroja Iron Mana,a konkretnie reaktor łukowy połączony z elektromagnesem w klatce piersiowej miał jedynie powstrzymywać odłamki w ciele "pędzące" w kierunku serca.
@Axl_MMX: Ale to jest film, i zupełnie przekręcili fabułę z komiksów np. Powiedzieli całemu światu kto jest Iron Manem ( stark mówił, że to jego ochroniaż, a sam nim był )
@kazakol2000: Faktycznie, jak jeszcze raz sprawdziłem w komiksie, to odłamki dalej były w jego sercu. Oczywiście mówię tu o "Tales of suspance nr 39", stworzonego w części przez samego Stana Lee.
Komentarze
Odśwież18 lipca 2013, 11:04
Tak wg to jak on trafił na ten śnieg ?
Odpisz
14 czerwca 2013, 16:24
Oglądałem 3 super film.
Odpisz
24 kwietnia 2013, 21:14
Interesujący motyw z tym przebitym sercem, ponieważ zbroja Iron Mana (przynajmniej w komiksie) początkowo miała sprawiać, że jego przedziurawione odłamkiem serce miało dalej bić (tak z medycznego punktu widzenia to głupi pomysł, bo doznałby masywnego krwotoku wewnętrznego, ale to przecież komiks).
Odpisz
24 kwietnia 2013, 21:37
@Axl_MMX: zbroja Iron Mana,a konkretnie reaktor łukowy połączony z elektromagnesem w klatce piersiowej miał jedynie powstrzymywać odłamki w ciele "pędzące" w kierunku serca.
Odpisz
25 kwietnia 2013, 07:41
@Sauron: Mea culpa, najwyraźniej nie doczytałem dokładnie Władco Mordoru.
Odpisz
25 kwietnia 2013, 08:17
@Axl_MMX: Ale to jest film, i zupełnie przekręcili fabułę z komiksów np. Powiedzieli całemu światu kto jest Iron Manem ( stark mówił, że to jego ochroniaż, a sam nim był )
Odpisz
28 kwietnia 2013, 00:02
@kazakol2000: Faktycznie, jak jeszcze raz sprawdziłem w komiksie, to odłamki dalej były w jego sercu. Oczywiście mówię tu o "Tales of suspance nr 39", stworzonego w części przez samego Stana Lee.
Odpisz
28 kwietnia 2013, 07:12
@Axl_MMX: serio? masz komiks Stanlee'ego? Szkoda, bo ja nie...
Odpisz
25 kwietnia 2013, 19:33
Mi najbardziej podoba się motyw I :P
Odpisz
25 kwietnia 2013, 09:04
Kto go nie lubi ja mu wyjebię.
Odpisz
24 kwietnia 2013, 19:46
Ten najnowszy Iron man 3 już wyszedł, bo się nie orientuję?
Odpisz
24 kwietnia 2013, 20:40
@rakso132: napisane jest, że maj 2013
Odpisz
24 kwietnia 2013, 20:47
@Baca_online: To se poczekam. :<
Odpisz
24 kwietnia 2013, 20:37
jeszcze nie kolego :D
Odpisz