Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2013, 11:04

Tak wg to jak on trafił na ten śnieg ?

Avatar
Konto usunięte

14 czerwca 2013, 16:24

Oglądałem 3 super film.

Avatar Axl_MMX

24 kwietnia 2013, 21:14

Interesujący motyw z tym przebitym sercem, ponieważ zbroja Iron Mana (przynajmniej w komiksie) początkowo miała sprawiać, że jego przedziurawione odłamkiem serce miało dalej bić (tak z medycznego punktu widzenia to głupi pomysł, bo doznałby masywnego krwotoku wewnętrznego, ale to przecież komiks).

Avatar Sauron

24 kwietnia 2013, 21:37

@Axl_MMX: zbroja Iron Mana,a konkretnie reaktor łukowy połączony z elektromagnesem w klatce piersiowej miał jedynie powstrzymywać odłamki w ciele "pędzące" w kierunku serca.

Avatar Axl_MMX

25 kwietnia 2013, 07:41

@Sauron: Mea culpa, najwyraźniej nie doczytałem dokładnie Władco Mordoru.

Avatar kazakol2000

25 kwietnia 2013, 08:17

@Axl_MMX: Ale to jest film, i zupełnie przekręcili fabułę z komiksów np. Powiedzieli całemu światu kto jest Iron Manem ( stark mówił, że to jego ochroniaż, a sam nim był )

Avatar Axl_MMX

28 kwietnia 2013, 00:02

@kazakol2000: Faktycznie, jak jeszcze raz sprawdziłem w komiksie, to odłamki dalej były w jego sercu. Oczywiście mówię tu o "Tales of suspance nr 39", stworzonego w części przez samego Stana Lee.

Avatar kazakol2000

28 kwietnia 2013, 07:12

@Axl_MMX: serio? masz komiks Stanlee'ego? Szkoda, bo ja nie...

Avatar SpaceMarine1990

25 kwietnia 2013, 19:33

Mi najbardziej podoba się motyw I :P

Avatar
Konto usunięte

25 kwietnia 2013, 09:04

Kto go nie lubi ja mu wyjebię.

Avatar rakso132

24 kwietnia 2013, 19:46

Ten najnowszy Iron man 3 już wyszedł, bo się nie orientuję?

Avatar Baca_online

24 kwietnia 2013, 20:40

@rakso132: napisane jest, że maj 2013

Avatar rakso132

24 kwietnia 2013, 20:47

@Baca_online: To se poczekam. :<

Avatar niszczyciel2011

24 kwietnia 2013, 20:37

jeszcze nie kolego :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Typowy NPC

Fajnie że odpowiedzieli

Niezniszczalne

Cel namierzony

Dwa oblicza

Dobra oferta

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka