Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Najbardziej realistyczny spośród modów
Totalnie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 marca 2018, 11:17
But that thing it scares me
Odpisz
31 marca 2018, 11:25
@Agario: "Twoja bateria została uszkodzona przez (21) wirusów!" Brzmi to bardzo wiarygodnie.
Odpisz
31 marca 2018, 11:26
seems legit
Odpisz
31 marca 2018, 11:57
Takie wirusy zakładają, że odruchowo, nim jeszcze pomyślisz, wykonasz instrukcję.
Odpisz
31 marca 2018, 12:05
@Agario:
Odpisz
31 marca 2018, 12:41
@Agario: Takie coś działa na nowych w internecie i starych ludzi
Odpisz
31 marca 2018, 16:56
@Agario: jako prawilny informatyk z dziewiczym wąsem i bez dziewczyny oświadczam iż seems legit
Odpisz
29 marca 2018, 13:18
>Gospodarka kraju opiera się na klasie średniej
>EJ ZRÓBMY PAŃSTWO GDZIE WSZYSCY STAJĄ SIĘ KLASĄ NISKĄ CO ZŁEGO SIĘ MOŻE STAĆ
Odpisz
29 marca 2018, 15:43
Komunizm - brak podziału na klasy.
Odpisz
29 marca 2018, 15:49
Kiedy nie ma podziału na klasy wszyscy stają się klasą niską
Odpisz
31 marca 2018, 09:27
Poza Stalinem
Bo są równi i równiejsi
Odpisz
31 marca 2018, 09:43
@lorax12: Żyćko
Odpisz
31 marca 2018, 10:17
@lorax12: Jak widać są też głupi i głupsi.
Odpisz
31 marca 2018, 10:37
Nie no. Za czasów pisania Manifestu i powstania komunizmu to gospodarka opierała się na klasie wyższej, a nie średniej i teraz wciąż tak jest w niektórych państwach.
Odpisz
31 marca 2018, 13:57
@Nanook: Niektórych
Ale raczej lepiej opierać się na klasie średniej
Odpisz
31 marca 2018, 14:15
Zgadzam się.
Odpisz
31 marca 2018, 14:26
@Nanook: Zgaduję że w krajach o których mówiłeś jest dużo korupcji
Odpisz
31 marca 2018, 14:31
Niekoniecznie. Korupcja jest problemem, ale nie jedynym. W takich Stanach np. korupcja jest minimalna, a jednak nierówności społeczne są ogromne i cała gospodarka opiera się głównie na klasie wyższej, a w szczególności na największych bogaczach.
Odpisz
31 marca 2018, 14:50
Oj słoneczko
Nie oceniaj się tak nisko :c
Odpisz
31 marca 2018, 15:02
@lorax12:
Odpisz
31 marca 2018, 15:10
;3
Odpisz
31 marca 2018, 15:15
@Nanook: Akurat w stanach to działa ale w krajach które się tak nie izolują świetnie działa oparcie na klasie średniej np. Niemcy
Odpisz
31 marca 2018, 15:17
No wiem. I tak powinno być też w Polsce.
Odpisz
31 marca 2018, 15:23
@Nanook: Tylko, że młodzi ludzie uciekają z Polski by lepiej zarobić, jak Ukraińcy uciekają do Polski,
jednak zostaje więcej starych niż młodych i za mało ludzi do pracy przez co gospodarka polska cierpi
Odpisz
31 marca 2018, 13:29
Ey, mam pytanie. Jak przyjdę w takiej koszulce do szkoły to dostanę uwagę? Bo nie wiem czy zamówić.
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2018, 13:50
@Chessu: Zamawiaj. Powiedz, że to element twojej tradycji.
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2018, 10:40
*We
Odpisz
31 marca 2018, 11:38
*soYuz neRushiMY resPubLIK svobOdnYkh*
Odpisz
31 marca 2018, 10:50
jak zdobyć odznakę dociekliwy?
\_______/
Odpisz
31 marca 2018, 10:51
@gaminger: Używać wyszukiwarki
Odpisz
29 marca 2018, 12:09
nekromanta na 36 levelu się znalazł
Odpisz
29 marca 2018, 12:18
sugerujesz, że ten mem jest martwy?
Odpisz
29 marca 2018, 13:02
Spadający Magik. Hehe.
Odpisz
31 marca 2018, 08:21
@crimzon: To nie magik, tylko czarodziej
wizard = czarodziej
Odpisz
31 marca 2018, 08:58
@BetonowyMur: Co Ty nie powiesz?
Odpisz
31 marca 2018, 09:27
@BetonowyMur: a czarodziej = magik
Odpisz
31 marca 2018, 11:54
@lorax12: a magik spadał
Odpisz
31 marca 2018, 12:40
@lorax12: Nie, czarodziej umie czary, magik umie sztuczki, to jest różnica
Odpisz
31 marca 2018, 12:44
@BetonowyMur: magik umiał rapować, potem stał się "falling wizard"
Odpisz
31 marca 2018, 15:07
@BetonowyMur: czym się różnią czary od sztuczek?
Odpisz
31 marca 2018, 16:29
@lorax12: Domyśl się
Odpisz
31 marca 2018, 18:17
@BetonowyMur: niczym
Odpisz