Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Można, tylko trzeba wstawać rano
Znak czasów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To by wystarczyło
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lipca 2017, 10:39
6.1
Odpisz
21 lutego 2014, 21:08
wole real ale lubie tez barce :D
Odpisz
25 kwietnia 2013, 15:46
Suchar...
Odpisz
3 maja 2013, 10:28
@Mateokl: Trzeba mieć humor,ja też jestem za Barcą, ale ten obrazek nie miał nikogo na celu obrazić :)
Odpisz
3 maja 2013, 09:58
fajne
Odpisz
25 kwietnia 2013, 14:43
Suche.
Odpisz
25 kwietnia 2013, 15:07
@Ostry0014: Jak twoje żarty
Odpisz
26 kwietnia 2013, 07:44
PRIMO- JA NIE OPOWIADAM KAWAŁÓW, SECONDO- A CO MOZE BYĆ JESZCZE SUCHE W INTERNETACH ? SUCHARKI ? -,-
Odpisz
25 kwietnia 2013, 18:00
niezłe
Odpisz
25 kwietnia 2013, 17:19
Lewandowski też chciał dać Realowi formułę 4.0 ale Ronaldo zrobił aktualizacje i wyszła 4.1 tak więc śmiejecie się z Barcy , a Real też dostał (oliwa sprawiedliwa , Visca el Barca )
Odpisz
25 kwietnia 2013, 15:50
Dobra, ogarnijcie się już z tym. Barca przegrała - przegrała... I po***A drążyć temat? Obrazki od sezonowych kibiców Barcy co teraz Bayernowi kibicują.
Odpisz
25 kwietnia 2013, 14:50
Cóż Real i Barcelona już w zeszłej Lidze Mistrzów nie dostali się do finału. Coś słabiej grają.
Odpisz
25 kwietnia 2013, 14:32
Dobre!
Odpisz