Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar J4Z0N

16 lipca 2017, 10:39

6.1

Avatar qbadrewnik

21 lutego 2014, 21:08

wole real ale lubie tez barce :D

Avatar Mateokl

25 kwietnia 2013, 15:46

Suchar...

Avatar siemek22

3 maja 2013, 10:28

@Mateokl: Trzeba mieć humor,ja też jestem za Barcą, ale ten obrazek nie miał nikogo na celu obrazić :)

Avatar
Konto usunięte

3 maja 2013, 09:58

fajne

Avatar Ostry0014

25 kwietnia 2013, 14:43

Suche.

Avatar
Konto usunięte

25 kwietnia 2013, 15:07

@Ostry0014: Jak twoje żarty

Avatar Ostry0014

26 kwietnia 2013, 07:44

PRIMO- JA NIE OPOWIADAM KAWAŁÓW, SECONDO- A CO MOZE BYĆ JESZCZE SUCHE W INTERNETACH ? SUCHARKI ? -,-

Avatar misioyou27

25 kwietnia 2013, 18:00

niezłe

Avatar MarcelinhoMGPL

25 kwietnia 2013, 17:19

Lewandowski też chciał dać Realowi formułę 4.0 ale Ronaldo zrobił aktualizacje i wyszła 4.1 tak więc śmiejecie się z Barcy , a Real też dostał (oliwa sprawiedliwa , Visca el Barca )

Avatar AvEsOmEquS

25 kwietnia 2013, 15:50

Dobra, ogarnijcie się już z tym. Barca przegrała - przegrała... I po***A drążyć temat? Obrazki od sezonowych kibiców Barcy co teraz Bayernowi kibicują.

Avatar Pikachu

25 kwietnia 2013, 14:50

Cóż Real i Barcelona już w zeszłej Lidze Mistrzów nie dostali się do finału. Coś słabiej grają.

Avatar
Konto usunięte

25 kwietnia 2013, 14:32

Dobre!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Można, tylko trzeba wstawać rano

Znak czasów

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

To by wystarczyło

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka