Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ronan

9 grudnia 2022, 17:45

Podajcie sobie ręce na zgodę

Avatar Hefcom

24 kwietnia 2018, 19:08

Był Tito , było świetnie
Tito.exe przestał działać
Jugosławia w pi**u poszła

Avatar Kibol_Seba

31 marca 2018, 23:33

Avatar marian66626

1 kwietnia 2018, 00:46

@Kibol_Seba: remove kebab

Avatar Baturaj

1 kwietnia 2018, 00:14

Dopóki Tito żył to było spokojnie.

Avatar KarakanumZPodkarpacia

31 marca 2018, 23:14

brakuje tu flagi Jugosławii/Serbii

Avatar ZpanikowanyPilot

Edytowano - 31 marca 2018, 22:04

To tak jakby połączyć Bydgoszcz z Toruniem

Avatar Krzyniu

31 marca 2018, 22:17

@ZpanikowanyPilot: To tak jakby połączyć Warszawę z resztą świata

Avatar
Konto usunięte

29 marca 2018, 14:13

Ktoś wyjaśni czemu się nie cierpią? Jakoś mnie nie zbyt interesowała historia Jugosławii

Avatar Kacprrr

29 marca 2018, 14:55

podejrzewam, że to tak jak z Polakami i Niemcami albo Ukraińcami, czyli ogólnie przeszłość, jedni drugich wykorzystywali czy coś

albo po prostu się nie lubią, bo ku*wa tak

Avatar
Konto usunięte

29 marca 2018, 15:00

@Kacprrr: No dlatego się pytam co sobie zrobili, bo wiem czemu Polacy nienawidzą się z Niemcami

Avatar Petrus2001

29 marca 2018, 15:03

Chorwaci podczas II wojny światowej współpracowali z Nimcami i urządzili sobie czystki etniczne które objęły głównie Serbów.

Avatar
Konto usunięte

29 marca 2018, 15:10

@Petrus2001: Czyli nienawiść ze strony Serbów całkiem uzasadniona

Avatar Shay_Cormac

30 marca 2018, 00:05

Podczas istnienia Jugoslawi Serbowie chcieli sobie podporządkować Chorwatów.

Avatar Polski322

31 marca 2018, 21:06

Polecam film o Jugosławii Irytującego Historyka.

Avatar Windows_10

29 marca 2018, 14:08

nienawiśc

Avatar WojachPL

29 marca 2018, 14:10

@Windows_10: N I E N A W I Ś C

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jest taka skromna...

Były nóżki, nie ma nóżek

Fajnie że odpowiedzieli

Niegrzeczny Oskarek

Nie znoszę kleszczy

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka