Jugosławia to jednak był niewypał
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jest taka skromna...
Były nóżki, nie ma nóżek
Fajnie że odpowiedzieli
Niegrzeczny Oskarek
Nie znoszę kleszczy
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 grudnia 2022, 17:45
Podajcie sobie ręce na zgodę
Odpisz
24 kwietnia 2018, 19:08
Był Tito , było świetnie
Tito.exe przestał działać
Jugosławia w pi**u poszła
Odpisz
31 marca 2018, 23:33
Odpisz
1 kwietnia 2018, 00:46
@Kibol_Seba: remove kebab
Odpisz
1 kwietnia 2018, 00:14
Dopóki Tito żył to było spokojnie.
Odpisz
31 marca 2018, 23:14
brakuje tu flagi Jugosławii/Serbii
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2018, 22:04
To tak jakby połączyć Bydgoszcz z Toruniem
Odpisz
31 marca 2018, 22:17
@ZpanikowanyPilot: To tak jakby połączyć Warszawę z resztą świata
Odpisz
29 marca 2018, 14:13
Ktoś wyjaśni czemu się nie cierpią? Jakoś mnie nie zbyt interesowała historia Jugosławii
Odpisz
29 marca 2018, 14:55
podejrzewam, że to tak jak z Polakami i Niemcami albo Ukraińcami, czyli ogólnie przeszłość, jedni drugich wykorzystywali czy coś
albo po prostu się nie lubią, bo ku*wa tak
Odpisz
29 marca 2018, 15:00
@Kacprrr: No dlatego się pytam co sobie zrobili, bo wiem czemu Polacy nienawidzą się z Niemcami
Odpisz
29 marca 2018, 15:03
Chorwaci podczas II wojny światowej współpracowali z Nimcami i urządzili sobie czystki etniczne które objęły głównie Serbów.
Odpisz
29 marca 2018, 15:10
@Petrus2001: Czyli nienawiść ze strony Serbów całkiem uzasadniona
Odpisz
30 marca 2018, 00:05
Podczas istnienia Jugoslawi Serbowie chcieli sobie podporządkować Chorwatów.
Odpisz
31 marca 2018, 21:06
Polecam film o Jugosławii Irytującego Historyka.
Odpisz
29 marca 2018, 14:08
nienawiśc
Odpisz
29 marca 2018, 14:10
@Windows_10: N I E N A W I Ś C
Odpisz