Oj no nie wiem. Faktem jest, że małe palce są coraz mniej użyteczne a średni wzrost w przeciągu ostatnich 500 lat skoczył o 30 centymetrów. To jest ewolucja.
@Krzyniu: Nie to nie jest ewolucja. Ewolucja tyczy się genów. A to że ostatnio ludzie są wyżsi to kwestia ,,środowiska". Jako środowisko zaliczane jest lepsze odżywianie się
@Krzyniu: Tyle że wysokość możesz nawet sam za młodu zmieniać regulując ilość snu i jedzenia. A liczby palców u stopy już nie.
Ale jeśli pragniejsz przyszłości bez palców u stóp to mam dla ciebie dobrą wiadomiść. Napisałem tylko o ewolucji naturalnej a pozostaje jeszcze sztuczna czyli modyfikacja genetyczna.
Tyle że ewolucja działa tak że słabsze osobniki nie przeżywają bo są słabsze a jak dziś urodzi się dziecko bez jednej ręki to jest w stanie przeżyć a 5000 lat temu to albo poronienie na dzień dobry, albo śmierć w młodości
Właśnie nie. Osoby wysoko postawione znacznie częściej zwracają uwagę na swoje zdrowie et cetera. Ponadto stać ich na drogie operacje, co też zwiększa szanse przeżycia.
EDIT: Były jakieś badania odnośnie tego.
czemu to tak bardzo prawda. wczoraj wchodze do sklepu i przymierzam buty ... miejsce na palce jak na zdjeciu. dobra ide do innego i co ... znowu to samo tylko w innych butach. PRZYPADEK NIESĄDZE
Komentarze
Odśwież29 marca 2018, 22:07
mam pomysł
1 odetnij wszystkie palce
2 przyszyj je na innych miejscach
Odpisz
29 marca 2018, 22:08
@deedpol: a jak zaboli
Odpisz
29 marca 2018, 22:08
@deedpol: teoretycznie wykonalne
Odpisz
29 marca 2018, 23:20
Przedwczoraj widziałem filmik jak typek sobie odcina penisa więc tego
Odpisz
29 marca 2018, 23:31
Odpisz
29 marca 2018, 23:42
@SnaqS: Też miałem to samo pytanie, a reszta ziomków z konfy nie była zbytnio zaskoczona
Odpisz
4 maja 2019, 14:48
Odpisz
29 marca 2018, 22:26
W sumie po co nam palce u stóp
myślicie że za milion lat rewolucji nam znikną?
Odpisz
29 marca 2018, 22:28
@Krzyniu: po co mamy byc zabami
Odpisz
29 marca 2018, 22:29
@Krzyniu: Tak
Odpisz
29 marca 2018, 22:34
@Krzyniu: rewolucja!
Odpisz
29 marca 2018, 22:36
@Pendrag: *ewolucja
Odpisz
29 marca 2018, 22:52
@Krzyniu: Palce u stóp akurat są dość przydatne, ponieważ dzięki nim możesz się np: bardziej ,,przybić" do podłoża, wystarczy że je zegniesz
Odpisz
29 marca 2018, 23:03
@Krzyniu: Za jakiś czas znikną małe palce u stóp
Odpisz
29 marca 2018, 23:19
@Krzyniu: Znaczy zacznijmy od tego że u ludzi to ewolucja naturalna już prawie znikła, ale nie chce mi się nad tym rozpisywać
Odpisz
29 marca 2018, 23:22
Oj no nie wiem. Faktem jest, że małe palce są coraz mniej użyteczne a średni wzrost w przeciągu ostatnich 500 lat skoczył o 30 centymetrów. To jest ewolucja.
Odpisz
29 marca 2018, 23:40
@Krzyniu: Nie to nie jest ewolucja. Ewolucja tyczy się genów. A to że ostatnio ludzie są wyżsi to kwestia ,,środowiska". Jako środowisko zaliczane jest lepsze odżywianie się
Odpisz
29 marca 2018, 23:43
No to nadal palce. Wydaje mi się jednak że ich ilość jest uwarunkowana genetycznie
Odpisz
29 marca 2018, 23:50
@Krzyniu: Tyle że wysokość możesz nawet sam za młodu zmieniać regulując ilość snu i jedzenia. A liczby palców u stopy już nie.
Ale jeśli pragniejsz przyszłości bez palców u stóp to mam dla ciebie dobrą wiadomiść. Napisałem tylko o ewolucji naturalnej a pozostaje jeszcze sztuczna czyli modyfikacja genetyczna.
Odpisz
31 marca 2018, 16:05
Ewolucja wbrew pozorom nie zanika. Mam gdzieś książkę o tym mówiącą. Jak znajdę to tytuł podam i zacytuję.
Odpisz
31 marca 2018, 16:12
Tyle że ewolucja działa tak że słabsze osobniki nie przeżywają bo są słabsze a jak dziś urodzi się dziecko bez jednej ręki to jest w stanie przeżyć a 5000 lat temu to albo poronienie na dzień dobry, albo śmierć w młodości
Odpisz
31 marca 2018, 16:13
Ale nadal osoby postawione wyżej w społeczeństwie mają większe szanse przeżycia.
Odpisz
1 kwietnia 2018, 17:05
@Krzyniu: Ja myślę że się zrosną
Odpisz
1 kwietnia 2018, 17:49
Przeżycia? Właściwie tylko żule mają szanse umrzeć z zimna czy coś.
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia 2018, 17:52
Właśnie nie. Osoby wysoko postawione znacznie częściej zwracają uwagę na swoje zdrowie et cetera. Ponadto stać ich na drogie operacje, co też zwiększa szanse przeżycia.
EDIT: Były jakieś badania odnośnie tego.
Odpisz
1 kwietnia 2018, 18:00
Tyle że bogactwo to nie cecha genów
Odpisz
1 kwietnia 2018, 18:25
Ale może wynikać z osobowości (np. radzenie sobie w sytuacjach stresowych) czy cech fizycznych (sportowcy), które mają związek z genami.
Odpisz
3 kwietnia 2018, 19:34
Ewolucji i poza tym nie za milion tylko za 100 za mln prawdopodobnie wyginiemy 😅
Odpisz
31 marca 2018, 19:57
czemu to tak bardzo prawda. wczoraj wchodze do sklepu i przymierzam buty ... miejsce na palce jak na zdjeciu. dobra ide do innego i co ... znowu to samo tylko w innych butach. PRZYPADEK NIESĄDZE
Odpisz
29 marca 2018, 23:48
Czy tylko ja zauważyłem że ten palec pokazuje faka?
Odpisz
31 marca 2018, 15:38
@Foxyjumpscare: CzY TyLkO Ja zAuWaŻyŁeM, Że mAsZ SaMe cZeRwOnE!!!!1!!!!!1!!1!!!111!!oneone!!1!11!
Odpisz
1 kwietnia 2018, 00:10
@VipekGuy: Ku*wa a ty masz zielone a napisałeś takie gówno jak ja
Odpisz