Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Jeszcze jak
Ostry ten sędzia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 marca 2018, 21:18
U mnie to państwa Osi: Japonia i Niemcy. XD
Odpisz
1 kwietnia 2018, 11:42
@moth12334: Najlepsi
Odpisz
1 kwietnia 2018, 08:47
Według mnie najlepsze rap battle
Odpisz
1 kwietnia 2018, 07:34
Tylko Mercedes
Odpisz
30 marca 2018, 11:26
Ja jestem neutralny, bo rodzice mają Opla i Citroena
W sumie nbc
Odpisz
30 marca 2018, 13:12
@Polski_Ziemniok: A u mnie w rodzinie praktycznie od zawsze same francuzy. Poza 1. samochodem w ogóle, którym był mały fiat.
I gdzieś po drodze był jeszcze Żuk.
Odpisz
31 marca 2018, 18:46
@XStuntManiac1: U mnie od lat królują japońce
Odpisz
31 marca 2018, 18:58
@Pikachu_fan_Subaru: bo japońskie auta są zajebiste
Odpisz
31 marca 2018, 19:04
Z tym się zgodzę, ale francuzy zajmują specjalne miejsce w moim serduszku, jako jedne z wygodniejszych, zwłaszcza Renault.
Odpisz
31 marca 2018, 20:25
@XStuntManiac1: po raz pierwszy słyszę coś pozytywnego o francuzach, moi bracia zawsze zachwalali bmw i mówili że są bardzo wygodne, mówili też że ople są bardzo proste w prowadzeniu, także jako pierwsze auto wybiorę Niemca, a jak nabiorę doświadczenia to kupię sobie jakiegoś dobrego japończyka
Odpisz
31 marca 2018, 20:35
Zgadzam się
Odpisz
31 marca 2018, 21:10
Francuzy są bardzo dobre na daily. I w porównaniu z niemcami pokroju BMW są troszkę tańsze. Co prawda passaty i golfy są tanie, ale ciężko jest wyrwać w dobrym stanie, a część francuzów łatwiej wyrwać w dobrym stanie, zadbane dosyć w przystępnej cenie.
Ale to też kwestia gustu.
Odpisz
31 marca 2018, 22:57
@XStuntManiac1: no to też jest prawda
Odpisz
30 marca 2018, 12:42
Who won? Who's next?
Odpisz
31 marca 2018, 18:03
@GalenMarek: You decide!
Odpisz
31 marca 2018, 20:48
@arcinin: Eeeeeeeepic. Rap. Battles of historyyyy!
Odpisz
31 marca 2018, 19:38
francuskie samochody są fajne...do 60tys. przebiegu. Potem hajs leci jak samoloty w WTC
Odpisz
31 marca 2018, 19:23
ale niemieckie auta nie zawracają same po zobaczeniu przeszkody ani nie mają wbudowanej białej flagi
Odpisz
31 marca 2018, 19:18
Stare dobre ERB.... Szkoda że już nic nie wypuszczają na kanał :(
Odpisz
31 marca 2018, 18:59
Z czego to kadr?
Odpisz
31 marca 2018, 19:04
@Ares011: ERB - Hitler vs Vader
Odpisz
31 marca 2018, 19:09
@arcinin: Brzmi... zaskakująco. Dzięki
Odpisz
30 marca 2018, 11:23
swastyka D
Odpisz
31 marca 2018, 18:44
@Windows_10: wer? Domyślam sie że admin usuno
Odpisz
30 marca 2018, 12:28
ERB!
Odpisz
30 marca 2018, 11:15
Omijasz linię Maginota i robisz co chcesz
Odpisz
30 marca 2018, 11:17
@SongMan:
Odpisz
30 marca 2018, 11:41
@UkrytyNinja:
Odpisz
30 marca 2018, 11:40
5 bo ERB
Odpisz