Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar moth12334

31 marca 2018, 21:18

U mnie to państwa Osi: Japonia i Niemcy. XD

Avatar Pikachu_fan_Subaru

1 kwietnia 2018, 11:42

@moth12334: Najlepsi

Avatar AdamPLz

1 kwietnia 2018, 08:47

Według mnie najlepsze rap battle

Avatar MironMaly

1 kwietnia 2018, 07:34

Tylko Mercedes

Avatar Polski_Ziemniok

30 marca 2018, 11:26

Ja jestem neutralny, bo rodzice mają Opla i Citroena

W sumie nbc

Avatar XStuntManiac1

30 marca 2018, 13:12

@Polski_Ziemniok: A u mnie w rodzinie praktycznie od zawsze same francuzy. Poza 1. samochodem w ogóle, którym był mały fiat.
I gdzieś po drodze był jeszcze Żuk.

Avatar Pikachu_fan_Subaru

31 marca 2018, 18:46

@XStuntManiac1: U mnie od lat królują japońce

Avatar
Konto usunięte

31 marca 2018, 18:58

@Pikachu_fan_Subaru: bo japońskie auta są zajebiste

Avatar XStuntManiac1

31 marca 2018, 19:04

Z tym się zgodzę, ale francuzy zajmują specjalne miejsce w moim serduszku, jako jedne z wygodniejszych, zwłaszcza Renault.

Avatar
Konto usunięte

31 marca 2018, 20:25

@XStuntManiac1: po raz pierwszy słyszę coś pozytywnego o francuzach, moi bracia zawsze zachwalali bmw i mówili że są bardzo wygodne, mówili też że ople są bardzo proste w prowadzeniu, także jako pierwsze auto wybiorę Niemca, a jak nabiorę doświadczenia to kupię sobie jakiegoś dobrego japończyka

Avatar Pikachu_fan_Subaru

31 marca 2018, 20:35

Zgadzam się

Avatar XStuntManiac1

31 marca 2018, 21:10

Francuzy są bardzo dobre na daily. I w porównaniu z niemcami pokroju BMW są troszkę tańsze. Co prawda passaty i golfy są tanie, ale ciężko jest wyrwać w dobrym stanie, a część francuzów łatwiej wyrwać w dobrym stanie, zadbane dosyć w przystępnej cenie.

Ale to też kwestia gustu.

Avatar
Konto usunięte

31 marca 2018, 22:57

@XStuntManiac1: no to też jest prawda

Avatar GalenMarek

30 marca 2018, 12:42

Who won? Who's next?

Avatar arcinin

31 marca 2018, 18:03

@GalenMarek: You decide!

Avatar aZaKuss

31 marca 2018, 20:48

@arcinin: Eeeeeeeepic. Rap. Battles of historyyyy!

Avatar Voxus

31 marca 2018, 19:38

francuskie samochody są fajne...do 60tys. przebiegu. Potem hajs leci jak samoloty w WTC

Avatar rousered

31 marca 2018, 19:23

ale niemieckie auta nie zawracają same po zobaczeniu przeszkody ani nie mają wbudowanej białej flagi

Avatar mumia1337

31 marca 2018, 19:18

Stare dobre ERB.... Szkoda że już nic nie wypuszczają na kanał :(

Avatar Ares011

31 marca 2018, 18:59

Z czego to kadr?

Avatar arcinin

31 marca 2018, 19:04

@Ares011: ERB - Hitler vs Vader

Avatar Ares011

31 marca 2018, 19:09

@arcinin: Brzmi... zaskakująco. Dzięki

Avatar Windows_10

30 marca 2018, 11:23

swastyka D

Avatar DOMINIXX5

31 marca 2018, 18:44

@Windows_10: wer? Domyślam sie że admin usuno

Avatar
epicworms

30 marca 2018, 12:28

ERB!

Avatar SongMan

30 marca 2018, 11:15

Omijasz linię Maginota i robisz co chcesz

Avatar UkrytyNinja

30 marca 2018, 11:17

Avatar SongMan

30 marca 2018, 11:41

Avatar yodowymiszcz

30 marca 2018, 11:40

5 bo ERB

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Pilne

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Powodzenia

Rel

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka