Jak przeprosisz, poczujesz się lepiej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Deal życia
Pozdrawiam świetliki
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
A jednak zrobili to w ten sposób
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 listopada 2022, 12:46
Kanadyjskie pociski
Odpisz
6 grudnia 2016, 21:19
@KontoUsunięte: napisał bo jest bogaty KTO BOGATEMU ZABRONI?
Odpisz
28 kwietnia 2013, 12:19
Po co to pisać na łusce?
Odpisz
28 kwietnia 2013, 12:24
BO MOŻE :D
Odpisz
28 kwietnia 2013, 12:29
@jacek1s: Ta, ale trzeba być głupim jak ziemnior...
Odpisz
28 kwietnia 2013, 12:47
JAK CO?!
Odpisz
28 kwietnia 2013, 13:18
@Serphis: Ziemnior.
Odpisz
28 kwietnia 2013, 13:35
@Serphis: mistrz niespodziewanej riposty :D
Odpisz
28 kwietnia 2013, 15:17
Może jak będą próbowali ratować trafionego i będą mu wyjmować kulę to będą wiedzieć że strzelający czuje się źle i przeprasza za zastrzelenie.
Odpisz
28 kwietnia 2013, 18:30
@jacek1s: Jej! Paczaj! Hejtera mam! :D
Odpisz
28 kwietnia 2013, 18:50
@Flyingseeker: To masz problem bo łuska nie jest wystrzeliwana tylko sam pocisk
Odpisz
28 kwietnia 2013, 18:52
brawo :P
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia 2013, 19:05
Fakt.
Tego nie przemyślałem.
Odpisz
28 kwietnia 2013, 19:16
@Flyingseeker: Właśnie dla tego napisałem, po co pisać na łusce.
Odpisz
Edytowano - 29 kwietnia 2013, 09:23
Bo może XD
Odpisz
29 kwietnia 2013, 09:25
@Serphis: Ale to trzeba być głupim jak ziemnior ;____;
Odpisz
29 kwietnia 2013, 11:02
Tag :<
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia 2013, 12:29
Ci Kanadyjczycy...
Odpisz