Stoper włączony kilka lat temu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To się nie może nie udać
Ziarenko traumy wyrosło
Nigdy na to nie wpadną
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 sierpnia 2018, 15:00
stan na 8 sierpnia 2018, 15:00
Odpisz
9 października 2018, 23:40
@TheMJawesome: a teraz
Odpisz
9 października 2018, 23:53
@Ilovefutbol:
Odpisz
9 października 2018, 23:57
@TheMJawesome: ło cie ch*j
Odpisz
16 marca 2019, 21:26
@TheMJawesome: A teraz?
Odpisz
16 marca 2019, 22:44
@PAtrycjaX: telefon kopnął w kalendarz
Odpisz
17 marca 2019, 08:38
@TheMJawesome: O nie
Odpisz
9 maja 2019, 22:27
@TheMJawesome:
Odpisz
4 kwietnia 2020, 18:34
@mufinka_123: a teraz ?
Odpisz
5 kwietnia 2020, 14:19
Już wyłączyłam dawno
Odpisz
5 kwietnia 2020, 14:38
@mufinka_123: jedno powiem:
.
.
.
.
Szkoda
Odpisz
10 kwietnia 2018, 13:02
Czemu teraz to jest na głównej?
Odpisz
29 kwietnia 2013, 14:37
Dobry pomysł! Ja mam stoper w zegarku, którego włączenie nie przeszkadza w przełączeniu z powrotem na godzinę. No to zaczynamy! :D
Odpisz
9 sierpnia 2017, 14:09
@Domijeja: I co?
Jaki wynik?
Odpisz
20 sierpnia 2017, 10:14
Niestety nie noszę już tamtego zegarka :/
Odpisz
20 sierpnia 2017, 11:34
@Domijeja: Szkoda byłby materiał na mema :V
Odpisz
29 kwietnia 2013, 10:18
jakoś trudno mi uwierzyć w taki stoper...
Odpisz
29 kwietnia 2013, 13:21
@darcus: uwierz.Ja na swoim telefonie raz włączyłem stoper,żeby zmierzyć sobie czas na rowerze. Dwa tygodnie później przypomniałem sobie o tym i wciąż odmierzał :/
Odpisz
29 kwietnia 2013, 13:22
@Sauron: stoper bez limitu... ciekawe co jeszcze wymyślą...
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2015, 11:13
@darcus: A smartphona nie widziałeś? Może być podłączony do gniazdka i podczas ładowania odliczać czas w aplikacji. Ograniczenia zależą tylko od programisty.
Odpisz
1 stycznia 2015, 14:56
Zapomnij o tym. Napisałem to sporo czasu temu, kiedy byłem przyzwyczajony do mocno ograniczonych cegieł.
Odpisz
29 kwietnia 2013, 17:56
Wychodzi ok 4 lat.
Odpisz
24 kwietnia 2013, 23:51
Jakim cudem bateria tyle wytrzymała?
Odpisz
25 kwietnia 2013, 00:34
@Jejowicz: zapewne od chucka norisa
Odpisz
25 kwietnia 2013, 11:05
@Jejowicz: może cały czas się ładowało?
Odpisz
25 kwietnia 2013, 13:50
@Jejowicz: ładowało sie cały czas
Odpisz
25 kwietnia 2013, 12:53
widać że bateria ma 19%
Odpisz