Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar BardzoOryginalnaNazwa

3 kwietnia 2018, 07:55

Albo składasz ładne, oryginalne życzenia, ale zamiast też takich dostać mówią ci "nawzajem".

Avatar smiechowicz

1 kwietnia 2018, 08:43

po co to jeja premium

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar
Konto usunięte

27 czerwca 2020, 21:43

A ty pamiętasz ?

Avatar Xcichyx

27 czerwca 2020, 21:44

ja pamietam

Avatar Filipsss

1 kwietnia 2018, 13:01

to premium jest free i jedyne co daje to zmienia kilka liter na pomarańczowo?

Avatar toster77

1 kwietnia 2018, 13:23

@Filipsss: tak

Avatar kloklo1

1 kwietnia 2018, 14:15

@Filipsss: jest też wersj płatna, która daje dużo więcej możliwości, ta darmowa to dla biedakuff

Avatar Filipsss

2 kwietnia 2018, 13:33

@kloklo1: a co daje płatne bo to darmowe to jak widać gówno

Avatar kloklo1

2 kwietnia 2018, 17:12

@Filipsss: To wiadomość tylko dla wtajemniczonych

Avatar Marequel

1 kwietnia 2018, 09:29

Jak ja ku*wa nienawidzę życzeń

Avatar potato_is_a_meme

1 kwietnia 2018, 13:33

@Marequel: [komentarz widoczny tylko dla użytkowników jeja premium]

Avatar BetonowyMur

1 kwietnia 2018, 13:37

@Marequel: Ja uważam, że składanie życzeń nie ma sensu jeśli ktoś się nie przyłoży żeby się spełniły xD

Avatar Ticci_Julia

1 kwietnia 2018, 09:56

Czy tylko ja nwm o co chodzi? ;-;
Że to "Premium" to jakiś żart z okazji 1 kwietnia, tak?

(___) słoiczek na negatywne emocje i strzałki XD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar PancakeMLG

1 kwietnia 2018, 18:28

@Ticci_Julia: [komentarz widoczny tylko dla użytkowników jeja premium]

Avatar Ticci_Julia

1 kwietnia 2018, 23:53

Avatar maxymalnie_maxymalny

1 kwietnia 2018, 09:32

Mam nadzieje że ten mem nigdy nie umrze... chociaż i tak wiemy że kiedyś to nadejdzie ;-;

Avatar Business_Cat

1 kwietnia 2018, 12:15

@maxymalnie_maxymalny: Memy nie umierają!

Avatar LunarDreams

1 kwietnia 2018, 12:46

@Business_Cat: Memy hibernują

Avatar adriano0510

1 kwietnia 2018, 12:52

@LunarDreams: memy są jak antyki... im starsze tym bardziej wartościowe ale kiedyś się sprzeda

Avatar kosmiczny_kamien

1 kwietnia 2018, 12:10

Jakie życzenia?

Avatar Krzyniu

1 kwietnia 2018, 12:41

Avatar DavePL1234

1 kwietnia 2018, 08:49

Typowe Jeja

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Cóż za brak szacunku

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Co to takiego?

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Były nóżki, nie ma nóżek

Z klasą się trzeba urodzić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka