Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Pozdrawiam świetliki
Jakby trochę nie fair
To by wystarczyło
Ostry ten sędzia
Chciał tylko pomóc
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 kwietnia 2018, 16:03
eh... szkoda, że moja miłość rozwaliła sobie nogę i but o durny kwiatek :(
Odpisz
23 kwietnia 2018, 16:45
@roliroli: Nasza milosc
Odpisz
23 kwietnia 2018, 17:14
@cichy3215: <3
Odpisz
23 kwietnia 2018, 20:54
@cichy3215: liczby pojedyncze nie istnieją. to wymysły kapitalizmów
Odpisz
23 kwietnia 2018, 23:59
@ufok1234: widzę kolega krl'owiec.
Odpisz
24 kwietnia 2018, 07:06
@Mejzurian: *koledzy *widzimy *KRLowcy
Odpisz
24 kwietnia 2018, 09:00
@Mejzurian: dobrze koledzy KRL'owcy
Odpisz
1 kwietnia 2018, 09:07
5 za ukazanie prawdy historycznej
Odpisz
1 kwietnia 2018, 09:09
@Polski_Ziemniok: 1 za ukazanie prawdy historycznej na niekorzyść ZSRR
Odpisz
1 kwietnia 2018, 09:10
@Kapitalista: Znam dwa wyrazy, które powinny Cię odstraszyć
Odpisz
1 kwietnia 2018, 09:11
@Polski_Ziemniok:
Odpisz
1 kwietnia 2018, 09:11
@Kapitalista: Simo Häyhä
*Komuch płacze w kącie*
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia 2018, 09:15
@Polski_Ziemniok: O ku*wa gdzie?
Ja spi***alam
Odpisz
1 kwietnia 2018, 09:16
@Kapitalista: *złowieszczy śmiech*
Odpisz
23 kwietnia 2018, 15:11
@Polski_Ziemniok: Karuzela śmiechu
Odpisz
23 kwietnia 2018, 15:17
@Polski_Ziemniok:
Odpisz
23 kwietnia 2018, 15:29
@Polski_Ziemniok: Ale Finlandia przegrała wojnę przecież.
Odpisz
23 kwietnia 2018, 15:38
@Baturaj: Był chyba podpisany biały pokój
Odpisz
23 kwietnia 2018, 15:40
@Mejzurian: Pokój, na mocy którego Finlandia musiała oddać prawie ćwierć swojego terytorium? Fajny pokój.
Odpisz
23 kwietnia 2018, 15:50
@Baturaj: Mniej niż ćwierć, a poza tym i tak lepszy niż Polska kapitulacja, a byli dużo gorzej uzbrojeni
Odpisz
23 kwietnia 2018, 16:03
@kacpi51: Owszem, bo to nie była kwestia uzbrojenia, tylko sposobu walki. Finowie od początku zaczęli walkę z ZSRR w sposobie partyzanckim, czyli nie urządzali wielkich bitew, nie robili ostatnich bastionów itp. tylko od razu wpierniczali się w oddziały radzieckie i czynili spore szkody, a potem uciekali, zanim ci zdążyli użyć niemobilnych na tym terenie czołgów.
My też powinniśmy byli tak od razu rozpocząć walkę we wrześniu. A nie zrobiliśmy tak dlatego, że nasi dowódcy założyli, że skoro została pogwałcona umowa międzynarodowa i zaraz z pewnością Francja, a może i WB zaatakują Niemcy od zachodu, to powinniśmy utrzymać jak najdłużej linię obrony wzdłuż całej granicy, żeby ocalić jak najwięcej miast itp. rzeczy.
A szkoda, bo może zdołalibyśmy coś ugrać.
Odpisz
23 kwietnia 2018, 16:27
Odpisz
23 kwietnia 2018, 16:55
@Polski_Ziemniok:
Odpisz
23 kwietnia 2018, 18:51
@Baturaj: Obrona całej linii była głupia to fakt, ale taka taktyka jak przyjęli Finowie u nas była niemożliwa. Po pierwsze dlatego że były całkiem inne warunki pogodowe i terenowe, a po drugie Niemcy byli zmotoryzowani w przeciwieństwie do nas więc z łatwością by doganiali nas, a na wschodzie Rosjanie po prostu wchodzili w nasz kraj
Odpisz
23 kwietnia 2018, 19:35
@kacpi51: Na pewno byłaby trudniejsza, niż w Finlandii, ale nie niemożliwa. A nawet byłaby całkiem skuteczna. Chodzi o ilość lasów (szczególnie w górach). Niemcy chyba nie chcieli by od razu palić wszystkich większych lasów, więc jak byśmy wbili oddziałami po tysiąc żołnierzy w góry i w lasy to moglibyśmy niemal wszystko.
Odpisz
23 kwietnia 2018, 17:55
king of tachanka
Odpisz
23 kwietnia 2018, 16:55
haista vittu kommunistit
Odpisz
23 kwietnia 2018, 16:29
tru
Odpisz
23 kwietnia 2018, 15:41
Długo w poczekalni siedział ten mem.
Odpisz
23 kwietnia 2018, 15:33
Jak sciagnac jeja communism?
Odpisz
23 kwietnia 2018, 15:32
Albo w miejscu ruskich dać niemcy a w miejscu finlandii ruskich xd
Odpisz
23 kwietnia 2018, 15:30
5 za numerowanie kadrów
Odpisz
1 kwietnia 2018, 09:19
On kauniina muistona Karjalan maa
Odpisz
23 kwietnia 2018, 15:59
@marcel22205: czo to znaczy?
Odpisz