Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2018, 17:41

Wygląda jak Mosh girl z karabinem

Avatar MemeCrussader

1 kwietnia 2018, 09:19

A co z napalmem

Avatar Kapitalista

1 kwietnia 2018, 09:21

@MemeCrussader: Podobno niehumanitarny ale to tylko szczegół.

Avatar WielkiSpod

1 kwietnia 2018, 09:24

@Kapitalista: Zwycięzców się nie sądzi.

Avatar MemeCrussader

1 kwietnia 2018, 10:21

@Kapitalista: Ale pułapki panji i miotacze ognia już humanitarne

Avatar Filipsss

8 kwietnia 2018, 12:06

@Kapitalista: oni używali napalmu ale te skur**ele z VC ciągle uciekali i znowu wracali i tak w kółko

Avatar kokosek112

8 kwietnia 2018, 12:27

@Kapitalista: napalm dalej jest legalny, ch*j z tym że nie humanitarny
"amerykańscy żołnierze codziennie zrzucają (ileśtam) napalmu, ale nie mogą napisac na samolocie "ku*wa" bo to niestosowne" ~film którego tytułu nie pamiętam.

Avatar Filipsss

8 kwietnia 2018, 12:28

@kokosek112: w sumie co to jest broń ''niehumanitarna'' jeśli ktoś jest wrogiem to ma zginąć a co za różnica czy spłonie czy atomówka go pochłonie no chyba że gazy bojowe to już jest ch*jstwo

Avatar kokosek112

8 kwietnia 2018, 12:30

@Filipsss: "-ta broń jest bardzo niebezpieczna
-a na co komu bezpieczna broń" ~pingwiny z madagaskaru

Avatar kokosek112

8 kwietnia 2018, 12:31

@Filipsss: chodzi raczej o to jak napalm działa i o to, że był on używany na ludności cywilnej. Poszukaj sobie filmików o atakch napalmem i obejrzyj.

Avatar Filipsss

8 kwietnia 2018, 12:36

@kokosek112: cóż atomówki też działają paskudnie były zrzucone na dwa miasta i nadal są
i ja tu nie mówię przecież żeby napalm na cywilów zrzucać

Avatar Kapitalista

8 kwietnia 2018, 12:38

@Filipsss: Ale takie jest właśnie zastosowanie napalmu.
On nie był używany na wojsko Tylko na ludność cywilną.
Całe miasta stały w ogniu tylko po to aby zmalały ich morale.

Avatar Filipsss

8 kwietnia 2018, 12:44

@Kapitalista: a napalmu czasem nie używali na VC żeby ich wykurzyć z lasów itd.?

Avatar kokosek112

8 kwietnia 2018, 14:03

@Filipsss: raczej podpalali wioski, ale nie ograniczali sie, wykurzac tez wykurzali.

Avatar Filipsss

8 kwietnia 2018, 15:17

@kokosek112: ale atakowanie cywili raczej sensu nie miało bo komuchy się nie poddają tak łatwo tym bardziej że było ich bardzo dużo i mieli wsparcie ZSRR i Chin

Avatar kokosek112

8 kwietnia 2018, 16:18

@Filipsss: no na argumentacje można ponarzekac i to bardzo, ale po co marnowac czas, raporty co do użyc napalmu (chyba) zostały ujawnione więc, sam sobie sprawdź.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Mało znany szczegół

Nie idź!

Znak czasów

Nie zadzieraj z bobrami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka