Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 października 2018, 21:54
Odpisz
1 kwietnia 2018, 11:19
tak sobie pobralem to jeja premium i w sumie na ch*j to
Odpisz
1 kwietnia 2018, 11:21
@MR_Lizard: Może admin będzie to rozwijał?
Odpisz
1 kwietnia 2018, 12:43
@massesd: Możliwe
pobralem tylko by wyzywac od lamusow tych którzy tego nir mają w przyszłości
Odpisz
2 kwietnia 2018, 19:00
@MR_Lizard: tylko, że Jeja Premium jest cały czas w Sklepie Play, więc każdy będzie mógł pobrać :v
Odpisz
3 kwietnia 2018, 00:59
@Pandzianikki: I jeszzce brak tego nicku
je**c
Odpisz
3 kwietnia 2018, 01:04
@MR_Lizard: kek
Odpisz
3 kwietnia 2018, 02:18
@Pandzianikki: poppy-chan show me ur thighs
Odpisz
3 kwietnia 2018, 10:11
@MR_Lizard: why?
Odpisz
4 kwietnia 2018, 07:37
@Pandzianikki: why not
Odpisz
4 kwietnia 2018, 07:47
@MR_Lizard: kej *shows him her *thighs
Odpisz
23 kwietnia 2018, 20:46
@MR_Lizard: z tego co pamiętam to nie opłaca im się rozwijać drugiej, a nawet utrzymaniać, takiej samej apki
Odpisz
23 kwietnia 2018, 20:57
@Pandzianikki: Sam to przeczytalem xD
Odpisz
23 kwietnia 2018, 21:01
@MR_Lizard: ch** ku*wa musiałem to napisać, to było silniejsze ode mnie xd
Odpisz
23 kwietnia 2018, 21:05
@Pandzianikki: spoko xD
Odpisz
3 kwietnia 2018, 12:37
ja głosuje za szybko
Odpisz
2 kwietnia 2018, 23:11
W centrum handlowym w moim miescie była reklama na temat walki z autyzmem pod tytulem "Autyzm? Zdarza się! ;)" i mi się skojarzyla
Odpisz
2 kwietnia 2018, 23:15
@Jurekis_: Wez nie przypominaj o tym xD
Odpisz
2 kwietnia 2018, 19:31
Ja lubie szypko
A ja lubie wolmo
Also 5 bo kucyki
Odpisz
2 kwietnia 2018, 19:38
@Soberker: Co ma do tego kapitan ameryka???
Odpisz
2 kwietnia 2018, 19:50
@Piotrolinek: Chodzi o mema z "Civil War" gdzie Kap i Iron Man się kłócą.
Odpisz
2 kwietnia 2018, 19:33
a ja lubie wolmo i szytpko
Odpisz
1 kwietnia 2018, 11:31
I cyk KOLEJNA reakcja
Odpisz
2 kwietnia 2018, 18:36
@Polski_Ziemniok:
Odpisz
2 kwietnia 2018, 19:08
@Polski_Ziemniok: i cyk, kolejna
Odpisz
2 kwietnia 2018, 19:07
majstersztyk
Odpisz
1 kwietnia 2018, 15:08
brony <3
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia 2018, 11:31
Ja lube szypko
Odpisz
1 kwietnia 2018, 12:27
@Burger2004_09: ja lubie wolmo
Odpisz
1 kwietnia 2018, 13:55
cześć kuce co robicie
Odpisz
1 kwietnia 2018, 14:14
@Graksio: choc jest debata
Odpisz
1 kwietnia 2018, 14:07
5 bo mlp
Odpisz
1 kwietnia 2018, 12:56
5 bo dem
Odpisz
1 kwietnia 2018, 11:40
Więcej tego
Odpisz
1 kwietnia 2018, 11:20
ja lubme wolmo
Odpisz
1 kwietnia 2018, 11:21
@Ginny1374: NIE MOGE RANDOM BASH JESTME DZIS W LOZKU
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia 2018, 11:22
NIE MOGĘ MAM SPANKO
Odpisz
1 kwietnia 2018, 11:22
cześć kuce co robicie
Odpisz
1 kwietnia 2018, 11:23
@didujakaskemm: choc jes debata
Odpisz
1 kwietnia 2018, 11:24
@Ginny1374: ja lube szypko
Odpisz
1 kwietnia 2018, 11:32
@didujakaskemm: a ja nje lubie w ogóle
Odpisz
1 kwietnia 2018, 11:30
ja lubje srednjo
Odpisz