@arkom: Bo prawdopodobnie jest. Wiesz, duża część Polaków kupi takie najtańsze za 1zł, żeby to Brajanek sobie zjadł, ale takie za 3zł z nieco lepszej czekolady to już dla nich przesada.. :v Ja osobiście wolę po prostu kupić normalną czekoladę.
@arkom: To prawda. Co dziwne, moja mama tak oszczędza pieniądze, ale na te święta kupiła takiego króliczka wyższej jakości. Nie pamiętam jak się nazywa, ale jest w zlotym opakowaniu z czerwoną "obrożą" z dzwoneczkiem.
Komentarze
Odśwież5 kwietnia 2018, 08:44
Na pusztyni szam. Wody znalazł i siem mordka ciszy
Odpisz
4 kwietnia 2018, 19:16
*Zająca
Odpisz
1 kwietnia 2018, 12:38
Nie lubię tych czekoladowych królików. Ta "czekolada" jest okropna :v
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia 2018, 12:41
@KawaiiNekoCiaa: wydaje się że jest taka gorszej jakości
Odpisz
1 kwietnia 2018, 12:43
@arkom: Bo prawdopodobnie jest. Wiesz, duża część Polaków kupi takie najtańsze za 1zł, żeby to Brajanek sobie zjadł, ale takie za 3zł z nieco lepszej czekolady to już dla nich przesada.. :v Ja osobiście wolę po prostu kupić normalną czekoladę.
Odpisz
1 kwietnia 2018, 12:43
@KawaiiNekoCiaa: Taki h*jowy smak
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia 2018, 12:44
@KawaiiNekoCiaa: bo jak taki janusz widzi że jest tańsze o odrobinę to już się na to rzuca. Kij że gorsza jakość byleby zaoszczędzić na dzieciach
Odpisz
1 kwietnia 2018, 12:47
@arkom: bo lepiej kupić 3 małe zające złej jakości za 1zł niż jednego większego oraz lepszego za 3 zł
Odpisz
1 kwietnia 2018, 12:48
zależy dla ilu osób bo gdybym kupował dla jednej to bym wolał kupiĆ jednego ale dobrej jakości
Odpisz
1 kwietnia 2018, 12:48
@arkom: To prawda. Co dziwne, moja mama tak oszczędza pieniądze, ale na te święta kupiła takiego króliczka wyższej jakości. Nie pamiętam jak się nazywa, ale jest w zlotym opakowaniu z czerwoną "obrożą" z dzwoneczkiem.
Odpisz
1 kwietnia 2018, 12:49
@KawaiiNekoCiaa: też przed chwilą takiego dostałem ale bałem się otworzyć
Odpisz
1 kwietnia 2018, 12:50
@arkom: Dlaczego?
Odpisz
1 kwietnia 2018, 12:51
@KawaiiNekoCiaa: bo nie przepadam za nimi a nie chce żeby się zmarnował :v
Odpisz
1 kwietnia 2018, 12:52
@KawaiiNekoCiaa: Bo to czekolada mleczna.
Odpisz
1 kwietnia 2018, 12:58
@KawaiiNekoCiaa: No chyba że króliki od Lindt. Te są pyszne
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2018, 15:11
@KawaiiNekoCiaa: lindt lindor
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2018, 15:36
@KawaiiNekoCiaa: Najlepsze króliki to tylko z Kinder albo ferrero rocher. Innego nie zjem
Odpisz
4 kwietnia 2018, 15:53
@KawaiiNekoCiaa: Czy to dziwne, że ta tania czekolada gorszego sortu smakuje mi bardziej niż czekolada lepszej jakości? xD
Odpisz
4 kwietnia 2018, 15:54
nie, kwestia gustu
Odpisz
4 kwietnia 2018, 16:23
@ruzwelt1: ja rok temu dostałem tego z ferrero to jest niebo w gębie normalnie
Odpisz
4 kwietnia 2018, 15:38
ja w niedziele zjadłem 2 duże tabliczki czekolady i z 7 dużych kremówek (oczywiście papieskich)
Odpisz
1 kwietnia 2018, 12:35
jakie te nowe memy sa slabe
Odpisz
1 kwietnia 2018, 13:04
@smiechowicz: Bo te dobre są dostępne tylko dla użytkowników Jeja Premium
Odpisz
1 kwietnia 2018, 14:15
@smiechowicz: Dzięki :)
Odpisz
1 kwietnia 2018, 16:17
@mati300: mam jeja prem
Odpisz
1 kwietnia 2018, 16:55
@smiechowicz: Kogo to obchodzi?
Odpisz
4 kwietnia 2018, 15:02
@smiechowicz:
Odpisz