Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kowalski12

3 kwietnia 2018, 15:52

- Witaj, jesteś tam?
- Tak, kim jesteś?
- Jestem Watt.
- Jak masz na imię?
- Watt to moje imię.
- Tak, jak masz na imię?
- Moje imię to Jan Watt
- Jan co?
- Tak. Jesteś Jones?
- Nie, jestem Knott.
- Powiesz mi, jak się nazywasz?
- Will Knott.
- Dlaczego nie?
- Mam na imię Knott.
- Nie-co?
- Nie Watt, Knott.
- Co?

Avatar MilokoS322

3 kwietnia 2018, 16:14

@kowalski12: Dobrze przetłumaczone ale po polsku nie ma sensu

Avatar vulkann

9 kwietnia 2018, 16:05

@kowalski12:
- Witaj, jesteś tam?
- Tak, kim jesteś?
- Jestem Co.
- Jak masz na imię?
- Co to moje imię.
- Tak, jak masz na imię?
- Moje imię to Jan Co.
- Jan co?
- Tak. Jesteś Jones?
- Nie, jestem Nie.
- Powiesz mi, jak się nazywasz?
- Powiem Nie.
- Dlaczego nie?
- Mam na imię Nie.
- Nie-co?
- Nie Co, Nie.
- Co?

Pozdrawiam

Avatar kowalski12

Edytowano - 9 kwietnia 2018, 19:01

@vulkann: Watt to nazwisko, nie "co".
Knott to też nazwisko, a nie "nie". Brzmi tylko podobnie.

Avatar vulkann

16 kwietnia 2018, 20:29

@kowalski12: Wiem, ale żeby miało to sens po polsku, nazwiska też powinny brzmieć podobnie do ich polskich odpowiedników.

Avatar Archeologwinternetach

6 kwietnia 2018, 07:04

Hello, are you there?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (18)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (18)
Avatar
Konto usunięte

15 kwietnia 2018, 12:11

Avatar Archeologwinternetach

15 kwietnia 2018, 12:12

Fajne mamy te fetysze.

Avatar Archeologwinternetach

14 kwietnia 2018, 19:43

Omedetou Ninja-chan!

Avatar Wojownik_Orkow001

3 kwietnia 2018, 15:35

Dlaczego to jest w zwierzętach?

Avatar Nelly99

3 kwietnia 2018, 15:37

@Wojownik_Orkow001: Widocznie anglicy to zwierzęta.

Avatar yodowymiszcz

4 kwietnia 2018, 11:51

@Wojownik_Orkow001: Zawsze daje kategorie zwierzęta, żeby było do odznaki

Avatar Kharim

5 kwietnia 2018, 20:38

@Wojownik_Orkow001: Zakładam że dla odznaki... albo dla tego że występuje tam uwaga uwaga MAŁPA.

Avatar Kapatulta

3 kwietnia 2018, 22:52

chyba skisne

Avatar Granatowy_Wieloryb

4 kwietnia 2018, 19:15

@Kapatulta: [_]\

Avatar Kapatulta

5 kwietnia 2018, 00:07

@Granatowy_Wieloryb: dziękuję, dobry wielorybie

Avatar Tajny333

4 kwietnia 2018, 07:50

pogubiłem się

Avatar
Konto usunięte

2 kwietnia 2018, 12:06

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2018, 14:05

Jaki to ma związek z obrazkiem?

Avatar Mid_Or_Feed

3 kwietnia 2018, 16:23

Dowiedz się co to znaczy kek, wróć, żałuj za grzechy.

Avatar Grzechoooo

1 kwietnia 2018, 17:39

Jeśli admin przetłumaczy popełniam seppukku w Minecrafcie.

Avatar Polalak

3 kwietnia 2018, 14:05

@Grzechoooo: przykro mi nie umrzesz

Avatar Grzechoooo

3 kwietnia 2018, 15:26

@Polalak: :(

Avatar Milord404

Edytowano - 3 kwietnia 2018, 15:16

Ostatnio użyłem tego żartu do scenariusza.. *ironic*

Avatar Hawaiiball

3 kwietnia 2018, 14:59

To pewnie Anglicy z Indii Brytyjskich.

Avatar Graids

3 kwietnia 2018, 14:25

tłumaczone lepsze ;(

Avatar Vojteg

3 kwietnia 2018, 15:06

@Graids: straciło by sens

Avatar Graids

3 kwietnia 2018, 23:09

@Vojteg: sporo czerwieni widzę... jejowicze kochani, nauczcie się co to sarkazm :)

Avatar Vojteg

4 kwietnia 2018, 21:40

@Graids: szkoda ze kom nie został napisany 1 kwietnia super ironia by była...

Avatar rozwalgo

1 kwietnia 2018, 16:59

Admin:
-Cześć, jesteś tam?
-Tak. Kim jesteś?
-Jestem Watt

Avatar qaz123

1 kwietnia 2018, 17:03

@rozwalgo: -jestem Co

Avatar PanMisiek

3 kwietnia 2018, 14:13

@qaz123: -Jak masz na imię?
-Watt to moje imię

Avatar erykhim44

3 kwietnia 2018, 14:08

Avatar kszez

1 kwietnia 2018, 23:13

przypomniała mi się scena z 13 posterunku gdzie Kasia parzyła Czarkowi kawę a on przeałuchiwał gościa o nazwisku Jacobs

Avatar smiechowicz

1 kwietnia 2018, 16:54

pierwszy dobry mem na jeja od 3 mies

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Można, tylko trzeba wstawać rano

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Północne Węgry

Lekko nie będzie

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka