Anglikom czasem ciężko się porozumieć
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Północne Węgry
Lekko nie będzie
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 kwietnia 2018, 15:52
- Witaj, jesteś tam?
- Tak, kim jesteś?
- Jestem Watt.
- Jak masz na imię?
- Watt to moje imię.
- Tak, jak masz na imię?
- Moje imię to Jan Watt
- Jan co?
- Tak. Jesteś Jones?
- Nie, jestem Knott.
- Powiesz mi, jak się nazywasz?
- Will Knott.
- Dlaczego nie?
- Mam na imię Knott.
- Nie-co?
- Nie Watt, Knott.
- Co?
Odpisz
3 kwietnia 2018, 16:14
@kowalski12: Dobrze przetłumaczone ale po polsku nie ma sensu
Odpisz
9 kwietnia 2018, 16:05
@kowalski12:
- Witaj, jesteś tam?
- Tak, kim jesteś?
- Jestem Co.
- Jak masz na imię?
- Co to moje imię.
- Tak, jak masz na imię?
- Moje imię to Jan Co.
- Jan co?
- Tak. Jesteś Jones?
- Nie, jestem Nie.
- Powiesz mi, jak się nazywasz?
- Powiem Nie.
- Dlaczego nie?
- Mam na imię Nie.
- Nie-co?
- Nie Co, Nie.
- Co?
Pozdrawiam
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2018, 19:01
@vulkann: Watt to nazwisko, nie "co".
Knott to też nazwisko, a nie "nie". Brzmi tylko podobnie.
Odpisz
16 kwietnia 2018, 20:29
@kowalski12: Wiem, ale żeby miało to sens po polsku, nazwiska też powinny brzmieć podobnie do ich polskich odpowiedników.
Odpisz
6 kwietnia 2018, 07:04
Hello, are you there?
Odpisz
13 kwietnia 2018, 19:18
@Archeologwinternetach: Yes, who are you?
Odpisz
13 kwietnia 2018, 21:46
I'm Watt.
Odpisz
13 kwietnia 2018, 22:54
@Archeologwinternetach: What's your name?
Odpisz
14 kwietnia 2018, 09:34
Watt's my name.
Odpisz
14 kwietnia 2018, 12:00
@Archeologwinternetach: Yes, what's your name?
Odpisz
14 kwietnia 2018, 12:45
My name is John Watt.
Odpisz
14 kwietnia 2018, 12:53
@Archeologwinternetach: John what?
Odpisz
14 kwietnia 2018, 12:54
Yes. Are you Jones?
Odpisz
14 kwietnia 2018, 12:55
@Archeologwinternetach: No. I'm Knott
Odpisz
14 kwietnia 2018, 12:56
Will you tell me your name then?
Odpisz
14 kwietnia 2018, 13:24
@Archeologwinternetach: Will Knott.
Odpisz
14 kwietnia 2018, 13:27
Why not?
Odpisz
14 kwietnia 2018, 15:20
@Archeologwinternetach: My name is Knott
Odpisz
14 kwietnia 2018, 19:42
Not what?
Odpisz
14 kwietnia 2018, 23:31
@Archeologwinternetach: Not Watt, Knott.
Odpisz
15 kwietnia 2018, 09:41
What?
Odpisz
15 kwietnia 2018, 11:33
@Archeologwinternetach: Dzięki ;)
Odpisz
15 kwietnia 2018, 12:11
Dawanie sobie nawzajem strzałek to jak lizanie sobie stóp.
Odpisz
15 kwietnia 2018, 12:11
@Archeologwinternetach: tak
Odpisz
15 kwietnia 2018, 12:12
Fajne mamy te fetysze.
Odpisz
14 kwietnia 2018, 19:43
Omedetou Ninja-chan!
Odpisz
3 kwietnia 2018, 15:35
Dlaczego to jest w zwierzętach?
Odpisz
3 kwietnia 2018, 15:37
@Wojownik_Orkow001: Widocznie anglicy to zwierzęta.
Odpisz
4 kwietnia 2018, 11:51
@Wojownik_Orkow001: Zawsze daje kategorie zwierzęta, żeby było do odznaki
Odpisz
5 kwietnia 2018, 20:38
@Wojownik_Orkow001: Zakładam że dla odznaki... albo dla tego że występuje tam uwaga uwaga MAŁPA.
Odpisz
3 kwietnia 2018, 22:52
chyba skisne
Odpisz
4 kwietnia 2018, 19:15
@Kapatulta: [_]\
Odpisz
5 kwietnia 2018, 00:07
@Granatowy_Wieloryb: dziękuję, dobry wielorybie
Odpisz
4 kwietnia 2018, 07:50
pogubiłem się
Odpisz
2 kwietnia 2018, 12:06
Odpisz
3 kwietnia 2018, 14:05
Jaki to ma związek z obrazkiem?
Odpisz
3 kwietnia 2018, 16:23
Dowiedz się co to znaczy kek, wróć, żałuj za grzechy.
Odpisz
1 kwietnia 2018, 17:39
Jeśli admin przetłumaczy popełniam seppukku w Minecrafcie.
Odpisz
3 kwietnia 2018, 14:05
@Grzechoooo: przykro mi nie umrzesz
Odpisz
3 kwietnia 2018, 15:26
@Polalak: :(
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2018, 15:16
Ostatnio użyłem tego żartu do scenariusza.. *ironic*
Odpisz
3 kwietnia 2018, 14:59
To pewnie Anglicy z Indii Brytyjskich.
Odpisz
3 kwietnia 2018, 14:25
tłumaczone lepsze ;(
Odpisz
3 kwietnia 2018, 15:06
@Graids: straciło by sens
Odpisz
3 kwietnia 2018, 23:09
@Vojteg: sporo czerwieni widzę... jejowicze kochani, nauczcie się co to sarkazm :)
Odpisz
4 kwietnia 2018, 21:40
@Graids: szkoda ze kom nie został napisany 1 kwietnia super ironia by była...
Odpisz
1 kwietnia 2018, 16:59
Admin:
-Cześć, jesteś tam?
-Tak. Kim jesteś?
-Jestem Watt
Odpisz
1 kwietnia 2018, 17:03
@rozwalgo: -jestem Co
Odpisz
3 kwietnia 2018, 14:13
@qaz123: -Jak masz na imię?
-Watt to moje imię
Odpisz
3 kwietnia 2018, 14:08
Odpisz
1 kwietnia 2018, 23:13
przypomniała mi się scena z 13 posterunku gdzie Kasia parzyła Czarkowi kawę a on przeałuchiwał gościa o nazwisku Jacobs
Odpisz
1 kwietnia 2018, 16:54
pierwszy dobry mem na jeja od 3 mies
Odpisz