Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

1 kwietnia 2018, 19:26

No, kiedyś jakąś poje**na baba mi wysłała zapro na fb, przyjąłem bo stwierdziłem że może być zabawnie...
Wyglądało to mniej więcej tak (jadę z pamięci, nie do końca jestem w stanie to odwzorować, bo to było pół roku temu):
- Cześć
- no hej
- sorki, przypadkowo wysłałam zapro
- spoko
- no a tak to co tam u cb???
(Ja pie**ole) - nic a u cb?
- kiepsko
- to źle
(To jest moment kiedy myślałem że da mi spokój)
- no bo wiesz chłopak mnie zdradzał (bla bla bla) i jest mi smutno
- no współczuję
- ej dam ci nr telefonu to pogadamy (wysyła nr)
Dziwne że wysyłasz nr telefonu komuś nie znajomemu
- ale ty jesteś w porządku, nie jakiś idiota, doskonale mnie rozumiesz
- aha
(Po chwili)
- Wyślij mi swoje zdj
- po co ci
- no chce zobaczyć
- no dobra... (Wysyłam zdjęcie ze swoją siostrą)
- a kto to jest?
-to moja dziewczyna
- CO? TY MASZ DZIEWCZYNĘ?
- nie no siostra. Dobra muszę kończyć
-pa

Przez następne 2 miesiące wysyłała mi zdjęcia, podrywała mnie, aż się wkurzyłem i pisałem jej że mam dziewczynę która jest zazdrosna a moja je**ięta kuzynka w tym czasie powiedziała mi że ona to jej kuzynka (ale nie spokrewniona że mną) i jak mnie wku*wiła raz to jej wysłałem z moją kuzynką zdjęcie i dzięki Bogu przestała pisać. Po dwóch dniach wysłała mi swoje zdjęcie i napisała "aj, to do chłopaka mojego miało być" a po kilku następnych dniach zaczęła pisać do mojego znajomego który mi się potem wyżalał

Dobra, a dlaczego nie chciałem jej poznać? Znałem ją, wiedziałem jakie poje**ne rzeczy potrafiła robić z tego co mi najbliżsi mówili to "mam na nią uważać" a od kuzynki dowiedziałem się że jest nastoletnią ku*wą

Avatar rafal603

6 kwietnia 2018, 14:41

to po co zaproszenie przyjąłeś

Avatar BetonowyMur

6 kwietnia 2018, 17:26

To po ch*j jej swoje zdjęcie wysłałeś?

Avatar
Konto usunięte

6 kwietnia 2018, 20:49

mogłeś zar*chac

Avatar
Konto usunięte

6 kwietnia 2018, 22:32


1. Przyjąłem zaproszenie bo nie wiedziałem że wyjdzie taka poje**na akcja
2. No kurde widzisz bo prosiła a ja w takich sprawach nie jestem zbyt asertywny :/
3. Nie chciałbym zar*chać, ona jest bardziej w stylu loraxa, znaczy wiesz niska, płaska, wygląda na 11 lat

Avatar
Konto usunięte

6 kwietnia 2018, 22:45

kto wybrzydza ten nie r*cha

LORAX TO DZIEWCZYNA?

Avatar
Konto usunięte

6 kwietnia 2018, 23:34

lorax to hugokopter

Bardziej mi chodziło o to że ona jest w jego typie

Avatar
Konto usunięte

7 kwietnia 2018, 08:43

no chyba ze

Avatar albatrosia

6 kwietnia 2018, 16:30

Kiedyś jedna babka zapytała się mnie dlaczego mój pies na nią szczeknął. 10 min. później opowiadała jak z rodziną uciekała do lasu przed Niemcami podczas wojny...

Avatar BetonowyMur

6 kwietnia 2018, 17:25

@albatrosia: Mnie ciekawią takie historie

Avatar Garhus

6 kwietnia 2018, 14:41

Avatar Polski_Ziemniok

6 kwietnia 2018, 14:22

Ja tam lubię takie rzeczy

Avatar nie_lubie_was

1 kwietnia 2018, 18:25

i w dodatku o sprawach o ktorych nie masz pojecia a ta osoba chce od ciebie porad ;_;

Avatar KawaiiNekoCiaa

1 kwietnia 2018, 18:04

Czemu jak kogoś poznam w rzeczywistości, to mi się zwierza że wszystkiego. Nie jestem żadnym psychologiem.

Avatar Przegryw_razy_2

1 kwietnia 2018, 18:08

@KawaiiNekoCiaa: Po prostu ludzie ci ufają, to nic złego

Avatar KawaiiNekoCiaa

1 kwietnia 2018, 18:10

@Przegryw_razy_2: Problem w tym, że jest to zwykle "świeżo" poznana osoba i mi mówi o swoich problemach lub sytuacjach z życia prywatnego i oczekują ode mnie rad, których nie zawsze jestem w stanie udzielić.

Avatar
Konto usunięte

1 kwietnia 2018, 18:03

Też Wam się podobają te dodatki do jeja premium? Na przykład te dalsze części obrazków tylko dla użytkowników jeja premium.

Avatar Hansdasgas

1 kwietnia 2018, 18:04

Dla mnie idealne

Avatar polak922

6 kwietnia 2018, 14:33

przypominam, że nie masz konta premium.
Koszt konta premium to 100 memów na głównej.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jakby trochę nie fair

Nigdy na to nie wpadną

Szybki jak błyskawica

Trzeba brać osobną torbę

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka