Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ładne rzeczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 kwietnia 2018, 15:49
Jezus był czarny?
Odpisz
5 kwietnia 2018, 16:06
@BetonowyMur: prawdopodobnie
Odpisz
5 kwietnia 2018, 16:32
@BetonowyMur: Biorąc pod uwagę miejsce, w którym się urodził, może nie był czarny jak murzyn, ale miał raczej ciemną karnację.
Odpisz
5 kwietnia 2018, 17:17
@BetonowyMur: Nie był, Jezus był Żydem a żydzi są biali.
Odpisz
5 kwietnia 2018, 17:34
@BencV: xD
Odpisz
5 kwietnia 2018, 19:25
@BencV: Lub serio biały jeśli całun turyński był prawdą,bo tam raczej wszystko cechuje że był biały
Odpisz
5 kwietnia 2018, 22:50
Słyszałam, że całun turyński nie był, prawdą i zostało to jakoś tam udowodnione.
Odpisz
6 kwietnia 2018, 04:57
@Anielka999: TEN PRZECINEK MNIE BOLI
Odpisz
6 kwietnia 2018, 08:54
@BetonowyMur: Mnie też. Nie mam pojęcia skąd się tam wziął.
Odpisz
6 kwietnia 2018, 19:11
@Anielka999: MOJE OCZY
Odpisz
14 czerwca 2019, 22:10
@Anielka999: MOJE TEŻ
tak btw *szturch kijem*
Odpisz
5 kwietnia 2018, 20:20
Jak brzmiało oryginalnie?
Odpisz
6 kwietnia 2018, 21:59
@Shibitsu:
Maryja: I can't believe Jesus is dead
Jezus: JK! APRIL FOOLS! LOL!
Mniej więcej tak
Odpisz
7 kwietnia 2018, 11:31
@FilipC4: Dziękuję
Odpisz
Edytowano - 5 kwietnia 2018, 15:26
Admin ty serio świrowałeś skoro tak przetłumaczyłeś
Odpisz
5 kwietnia 2018, 22:35
@Polaczka: Można wiedzieć jak było wcześniej?
Odpisz
6 kwietnia 2018, 16:13
@Ziemniak_Illuminati:
Odpisz
Edytowano - 6 kwietnia 2018, 16:30
@Polaczka: Z ostatniej chwili:
"Admina poje**ło!"
Poje**ny admin nie przestaje źle tłumaczyć memy.
Odpisz
5 kwietnia 2018, 15:21
Świrowałem!? Admin whyy
Odpisz
5 kwietnia 2018, 15:29
@Ajgorak: To jest śmieszniejsze. Wystarczy spojrzeć na to inaczej.
Odpisz
5 kwietnia 2018, 15:30
@BOSS111: Nie bardzo
Odpisz
5 kwietnia 2018, 15:31
@Ajgorak: Bardzo
Odpisz
5 kwietnia 2018, 15:32
@Ajgorak: Fajny chłopaczek z soadu na avku. Soad jest fajny.
Odpisz
5 kwietnia 2018, 15:49
@Ajgorak: Czemu zmieniłeś avatar?
Odpisz
5 kwietnia 2018, 20:10
@BOSS111: No raczej nie
Odpisz
6 kwietnia 2018, 00:19
@Patrgos: Po stosunku strzałek w dól do tych w górę wnioskuję iż mam specyficzne poczucie humoru.
Odpisz
5 kwietnia 2018, 18:43
admin jak mozna tak zje**c
Odpisz
5 kwietnia 2018, 15:03
prima balerina
Odpisz
5 kwietnia 2018, 15:29
A jak.
Odpisz
5 kwietnia 2018, 16:36
jak było orginalnie
Odpisz
5 kwietnia 2018, 17:00
Tak jak pan Jezus powiedział
Odpisz
5 kwietnia 2018, 16:35
ITS A PRANK BRO!
Odpisz
5 kwietnia 2018, 15:23
ŚWIROWAŁEM
Odpisz
5 kwietnia 2018, 15:08
ciekawe ilu jest ateistów na jeja
Odpisz
5 kwietnia 2018, 15:30
@ruzwelt1: Pewno ¼
Odpisz
5 kwietnia 2018, 15:31
@ruzwelt1: zgłaszam się ;)
Odpisz
5 kwietnia 2018, 15:33
@ruzwelt1: widzę że dużo, ja np. jestem katoliczką
Odpisz
5 kwietnia 2018, 15:49
@SkrzydlataHusaria: ja też piona!
Odpisz
5 kwietnia 2018, 15:59
@ruzwelt1: co chwila jakiś ateista ma ból pupencji, z resztą chrześcijanie też i wrzucają obrazki namawiające do nienawiści
Odpisz
5 kwietnia 2018, 16:01
@ruzwelt1: piona!
Odpisz
5 kwietnia 2018, 16:06
@ruzwelt1: ja jestem ateistą ale jak ktoś wierzy w boga to ja nie mam z tym żadnego problemu
Odpisz
5 kwietnia 2018, 16:08
@Tamer09: też nie mam ale wku*wia mnie nietolerancja niektórych katolików
Odpisz
5 kwietnia 2018, 16:18
@ruzwelt1: Ale ja się zastanawiam czemu za bycie ateistą są minusy? Ja wiem, że mateż był idiotą ale nie wrzucajcie każdego do jednego wora. Ja jestem ateistką, lecz toleruję inne religie. Nie szkodzą mi.
Odpisz
5 kwietnia 2018, 16:19
@ruzwelt1: Czekaj, jesteś katolikiem, ale popierasz napi**dalanie własnych dzieci? To nie ma żadnego sensu xD.
Odpisz
5 kwietnia 2018, 16:22
@ruzwelt1: Mam na to sposób wstawić obrazek ateistyczny i katolicki w tym samym czasie. Po pewnym czasie zebrać dane na ten temat... powinno wypalić.
Odpisz
5 kwietnia 2018, 17:44
@Tamer09: i takich ateistów jak Tamer brakuje
ale pomimo tego, że jestem katolem, czasami też mnie wkurzają zachowania niektórych chrześcijan :v
Odpisz
5 kwietnia 2018, 17:46
Przecież księża i siostry też czasem biją, każdy jest człowiekiem
Odpisz
5 kwietnia 2018, 18:21
mateż? kto to?
Odpisz
5 kwietnia 2018, 18:23
@Tamer09: no, ale są tez tacy ateiści co nikt ich nie zaczepia, a oni z miejsca będą obrażać tematy dla nas, katolików ważne. tak się nie robi, np. Gradis
Odpisz
5 kwietnia 2018, 18:25
@SkrzydlataHusaria: I Mateż.
Odpisz
5 kwietnia 2018, 18:46
@SkrzydlataHusaria: Jesteś katoliCZKĄ? a nie katoliKIEM?
Odpisz
5 kwietnia 2018, 18:49
@ruzwelt1: Nie biją xD. Nie pie**ol głupoy.
Odpisz
5 kwietnia 2018, 18:56
@Ameron: ja? jestem dziewczyną, wię katoliczką
Odpisz
5 kwietnia 2018, 18:57
@SkrzydlataHusaria: To raczej atencjusze/idioci nieznający znaczenia słowa ateizm ... Ateizm≠antyteizm
Odpisz
5 kwietnia 2018, 19:04
@SkrzydlataHusaria: aha, no okej ;_;
Odpisz
5 kwietnia 2018, 19:06
@YASSUO: w sensie że którzy? bo jest bałagan w komentarzach
Odpisz
1 kwietnia 2018, 23:27
Odpisz
1 kwietnia 2018, 22:32
Ojezusiechrystusie! Teraz wszystko stało się jasne
Odpisz