Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Totalnie
Niezniszczalne
Fajnie że odpowiedzieli
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 października 2017, 10:48
Np. Kiedy coś co zadaje 10 obrażeń zabija cię na hita
Odpisz
21 czerwca 2017, 16:02
zostałem zabity przez tallbirda na hita
-JAK?!
Odpisz
14 czerwca 2017, 18:39
ja w pigułce
*napi**dalam z broniami full auto na mapie*
*ktoś headshotuje mnie biegającego*
JAK KU*WA
Odpisz
1 października 2015, 19:29
Z życia gracza cs'a. Idę sobie spokojnie samemu bez obstawy z gównianym karabinem w ręku myśląc, że będę miał Ace a tu dupa jebs, headshot gleba leże i to walone pytanie "Jakim cudem, Jak? !
Odpisz
30 listopada 2014, 04:06
Ja zawsze zadaje to pytanie. JAK?! GDZIE KU**A ON BYŁ?! CHYBA CIĘ POPI***OLIŁO ŻE MNIE TRAFIŁ! JPRD CO ZA JEB**Y CHEATER! To tylko część tego co mówię podczas gry...
Odpisz
20 lutego 2014, 13:31
JAK? Jak cheater może normalnie strzelić a nie przez ścianę czy jakoś tak?! XD
Odpisz
30 kwietnia 2013, 16:47
Ja tam preferuję: KU**AAAAAAAAAAA!
Odpisz
9 września 2013, 18:36
@keitel: hehe moja krew :P jeszcze napisz że czasem jeb.. ekhem walniesz w klawiaturę jak sie wkur... zdenerwujesz :D
Odpisz
10 września 2013, 16:23
@hubert1204t: ZNALAZŁEM KUZYNA!
Odpisz
10 września 2013, 18:59
@keitel: Witam witam mój drogi kuzynie Kacper :D
Odpisz
15 maja 2013, 09:23
jaki chu* byłem 1 xD
Odpisz
29 kwietnia 2013, 20:12
Ja preferuję NO CSSOOOO!? lub NO JAK!?
Odpisz
29 kwietnia 2013, 04:32
ja mówię coś takiego: no jakim kur*a cudem?
Odpisz
28 kwietnia 2013, 22:36
w assasinie jak skoczy gdie nichce
Odpisz
28 kwietnia 2013, 22:04
Dzisiaj było przy killzonie 3 na multi...
Odpisz
28 kwietnia 2013, 22:00
I każdy inny człowiek też.
Odpisz
28 kwietnia 2013, 21:47
To je prawda, tego nie ominiesz.
Odpisz
28 kwietnia 2013, 21:28
przy fifie 13, jak bramkarz nie obroni z 30 metrów
Odpisz