Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ghostarcher

16 października 2017, 10:48

Np. Kiedy coś co zadaje 10 obrażeń zabija cię na hita

Avatar FilipC4

21 czerwca 2017, 16:02

zostałem zabity przez tallbirda na hita
-JAK?!

Avatar
Konto usunięte

14 czerwca 2017, 18:39

ja w pigułce
*napi**dalam z broniami full auto na mapie*
*ktoś headshotuje mnie biegającego*
JAK KU*WA

Avatar
Konto usunięte

1 października 2015, 19:29

Z życia gracza cs'a. Idę sobie spokojnie samemu bez obstawy z gównianym karabinem w ręku myśląc, że będę miał Ace a tu dupa jebs, headshot gleba leże i to walone pytanie "Jakim cudem, Jak? !

Avatar
Konto usunięte

30 listopada 2014, 04:06

Ja zawsze zadaje to pytanie. JAK?! GDZIE KU**A ON BYŁ?! CHYBA CIĘ POPI***OLIŁO ŻE MNIE TRAFIŁ! JPRD CO ZA JEB**Y CHEATER! To tylko część tego co mówię podczas gry...

Avatar J2319

20 lutego 2014, 13:31

JAK? Jak cheater może normalnie strzelić a nie przez ścianę czy jakoś tak?! XD

Avatar keitel

30 kwietnia 2013, 16:47

Ja tam preferuję: KU**AAAAAAAAAAA!

Avatar hubert1204t

9 września 2013, 18:36

@keitel: hehe moja krew :P jeszcze napisz że czasem jeb.. ekhem walniesz w klawiaturę jak sie wkur... zdenerwujesz :D

Avatar keitel

10 września 2013, 16:23

@hubert1204t: ZNALAZŁEM KUZYNA!

Avatar hubert1204t

10 września 2013, 18:59

@keitel: Witam witam mój drogi kuzynie Kacper :D

Avatar danielosmucios

15 maja 2013, 09:23

jaki chu* byłem 1 xD

Avatar Wojtinio

29 kwietnia 2013, 20:12

Ja preferuję NO CSSOOOO!? lub NO JAK!?

Avatar autsajder12

29 kwietnia 2013, 04:32

ja mówię coś takiego: no jakim kur*a cudem?

Avatar filipeczekcool

28 kwietnia 2013, 22:36

w assasinie jak skoczy gdie nichce

Avatar BruceLee

28 kwietnia 2013, 22:04

Dzisiaj było przy killzonie 3 na multi...

Avatar ziom200

28 kwietnia 2013, 22:00

I każdy inny człowiek też.

Avatar Aracz

28 kwietnia 2013, 21:47

To je prawda, tego nie ominiesz.

Avatar fiszu44

28 kwietnia 2013, 21:28

przy fifie 13, jak bramkarz nie obroni z 30 metrów

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Totalnie

Niezniszczalne

Fajnie że odpowiedzieli

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka